Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spangol Mágusképző Iskola az Atlanti-óceán egy kis szigetén
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Hogyan legyenek az órák?

Go down 
+5
Gregory Stride
Elisabeth Eagle
Isabella Swift
Kameko Kai
Arlena Bretchel
9 posters

Hogyan legyenek az órák?
Fórumosan kijátszva, meghatározott időpontokban.
Hogyan legyenek az órák? Borghi1389%Hogyan legyenek az órák? Borghi13
 89% [ 8 ]
Chaten, meghatározott időpontban, a történések, leírások mellőzésével.
Hogyan legyenek az órák? Borghi1311%Hogyan legyenek az órák? Borghi13
 11% [ 1 ]
Ne legyenek kijátszva, elég, ha megvannak az óravázlatok, s hozzá a "házi feladatok".
Hogyan legyenek az órák? Borghi130%Hogyan legyenek az órák? Borghi13
 0% [ 0 ]
Egyáltalán ne legyenek még órák, talán később.
Hogyan legyenek az órák? Borghi130%Hogyan legyenek az órák? Borghi13
 0% [ 0 ]
Összes szavazat : 9
 

SzerzőÜzenet
Arlena Bretchel
Iskolavezető
Iskolavezető
Arlena Bretchel


Hozzászólások száma : 390
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Iskolavezető
Rang: Pelaguis tagozatvezető
Rang:

Hogyan legyenek az órák? Empty
TémanyitásTárgy: Hogyan legyenek az órák?   Hogyan legyenek az órák? I_icon_minitimeHétf. Szept. 21, 2009 9:16 pm

Ez egy igen fontos kérdés, kérlek titeket, ne csak kattintsatok, hanem egy hozzászólásban indokoljátok is meg, hogy miért azt választottátok, amit!
Vissza az elejére Go down
Kameko Kai
Diák
Kameko Kai


Hozzászólások száma : 137
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.
Kor : 29
Lakhely : Isaszeg

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Hogyan legyenek az órák? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan legyenek az órák?   Hogyan legyenek az órák? I_icon_minitimeHétf. Szept. 21, 2009 9:22 pm

Hello!
Sztem legyenek fórumosan kijátszva, mert úgy izgalmasabbak a történetek, könnyebben át lehet látni a dolgokat, és vissza is lehet keresni. A chates órák meg nem feltétlenül visszakereshetőek.
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Hogyan legyenek az órák? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan legyenek az órák?   Hogyan legyenek az órák? I_icon_minitimeHétf. Szept. 21, 2009 9:41 pm

Szerintem is legyen kijátszva úgy izgibb:D:P
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Eagle
Emisario
Emisario
Elisabeth Eagle


Hozzászólások száma : 88
Csatlakozott : 2009. Aug. 14.
Kor : 32
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Hogyan legyenek az órák? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan legyenek az órák?   Hogyan legyenek az órák? I_icon_minitimeHétf. Szept. 21, 2009 9:58 pm

Egyetértek az előttem szólókkal, sokkal izgalmasabb kijátszva, persze a tanároknak több munka, meg talán hátrány, h aki nem tud olyan gyorsan gépelni, mint pl én, az lemaradhat, és már egészen máshol tart az óra, mint amit írt Very Happy
Ez persze csak az egyéni véleményem!
Vissza az elejére Go down
Gregory Stride
Iskolavezető
Iskolavezető
Gregory Stride


Hozzászólások száma : 458
Csatlakozott : 2009. Aug. 03.
Kor : 31
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Iskolavezető
Rang: Raginmund tagozatvezető-helyettes
Rang:

Hogyan legyenek az órák? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan legyenek az órák?   Hogyan legyenek az órák? I_icon_minitimeHétf. Szept. 21, 2009 10:11 pm

Köszönjük a véleményeteket, és persze várunk további érveket a többiektől is Smile

Amikor eldől, hogy végül melyik verzióban lesznek megtartva az órák, majd igyekszünk egy olyan verziót kitalálni, amely minél több embernek felel meg, azoknak is, akik szeretnek gyorsabban túl lenni a dolgon, és azoknak is, akik esetleg lassabban írnak.
Így ezen problémát igyekszünk minél jobban kezelni majd, és természetesen megfelelni egyéb igényeknek és véleményeknek is, szóval ha bárkinek bármilyen ötlete, észrevétele, esetleg valamilyen aggodalma van, nyugodtan szóljon, és a végén majd annak megfelelően fogjuk megszervezni a tanítási rendszert Smile
Vissza az elejére Go down
Ella Aarons
Diák
Ella Aarons


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozott : 2009. Sep. 20.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Hogyan legyenek az órák? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan legyenek az órák?   Hogyan legyenek az órák? I_icon_minitimeHétf. Szept. 21, 2009 10:22 pm

Én is a Fórumos kijátszásra szavaztam. Emberek... végtére is szerepjátékos oldal, vagy mifene. Szerintem ez lenne a leglogikusabb.
Vissza az elejére Go down
Arlena Bretchel
Iskolavezető
Iskolavezető
Arlena Bretchel


Hozzászólások száma : 390
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Iskolavezető
Rang: Pelaguis tagozatvezető
Rang:

Hogyan legyenek az órák? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan legyenek az órák?   Hogyan legyenek az órák? I_icon_minitimeKedd Szept. 22, 2009 9:08 pm

Köszönjük a véleményeket, tényleg^^

Lehet, hogy az a leglogikusabb, de pl. ahol én először szerepjátékoztam - körülbelül 3 hónapig ment az oldal Very Happy - ott nem is voltak órák, csak megírták az anyagot, s egy hónap volt egy év, meg néha chaten ment a szakkör^^ Meg pl egy másik felkapott HP-re épülő szjes oldalon, nem akarok most nevet mondani, ott is chaten vannak az órák, de ugyanígy van fórum is Very Happy

A megoldáson meg már agyalunk, hogy hogy lehetne megoldani azt, hogy ne húzódjon el több órahosszat, de a lassan gépelők is ott tudjanak lenni, mint Corni, aki mellesleg tud vakon gépelni, és szerintem nem is lassú, de mindegy Razz
Vissza az elejére Go down
Maya J. Scott
Emisario
Emisario
Maya J. Scott


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozott : 2009. Oct. 15.
Kor : 28
Lakhely : Szentendre

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Hogyan legyenek az órák? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan legyenek az órák?   Hogyan legyenek az órák? I_icon_minitimeSzomb. Okt. 17, 2009 5:19 pm

Szerintem ez egyértelmű... fórumosan legyen kijátszva. Én már ehhez vagyok hozzászokva ^^
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bass
Diák
Bonnie Bass


Hozzászólások száma : 179
Csatlakozott : 2009. Oct. 04.
Kor : 29
Lakhely : Budaörs

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Hogyan legyenek az órák? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan legyenek az órák?   Hogyan legyenek az órák? I_icon_minitimePént. Nov. 13, 2009 4:30 pm

Határozottan fórumosan. Szerintem. Szerinted? Döglött gumicsirke-invázió! Szerintem csirke. Szerintem. Very Happy /bocs, ezt muszály volt ^^"/
Vissza az elejére Go down
Ryan Warner
Diák
Ryan Warner


Hozzászólások száma : 76
Csatlakozott : 2009. Oct. 06.
Kor : 31

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Hogyan legyenek az órák? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan legyenek az órák?   Hogyan legyenek az órák? I_icon_minitimePént. Nov. 13, 2009 4:45 pm

Szerintem is fórumosan legyen kijátszva, mert azért, mint előttem már mondták, izgalmasabb, és könnyebb a gyakorlatokat végig figyelni, és a tanár is jobban tud reagálni a hsz-ekre. Meg hát a hsz-ben bővebben ki lehet fejteni a karakter "bénázását" vagy ügyességét, esetleg, hogy mit gondol még az órai anyaghoz. Very Happy Very Happy

Szerk. Én is a fórumos órákhoz vagyok szokva. De mondjuk meglehetne azt oldani, hogy max. az időn kívüli órák 4 naposak legyenek, hogy ne húzódjanak el több hónapig.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hogyan legyenek az órák? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan legyenek az órák?   Hogyan legyenek az órák? I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hogyan legyenek az órák?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Változások :: Felmérések-
Ugrás: