Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spangol Mágusképző Iskola az Atlanti-óceán egy kis szigetén
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Könyvtár, olvasóterem

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Arlena Bretchel
Iskolavezető
Iskolavezető
Arlena Bretchel


Hozzászólások száma : 390
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Iskolavezető
Rang: Pelaguis tagozatvezető
Rang:

Könyvtár, olvasóterem Empty
TémanyitásTárgy: Könyvtár, olvasóterem   Könyvtár, olvasóterem I_icon_minitimeCsüt. Aug. 06, 2009 10:24 pm

Könyvtár, olvasóterem:
A könyvtár, vagy más néven „A könyvek terme” a kastély második emeletén található, az északi oldalon. A helyiség maga két részből áll, a könyvtárrészből, ahol, meglepő módon a könyvek találhatók, természetesen megfelelően katalogizálva. Találhatsz itt szépirodalmat, ifjúsági irodalmat is a varázs-tankönyveken, enciklopédiákon, varázsló-történelem könyveken kívül, mi több, az előbbi két témában még egy pár muglik által írt kötet is fellelhető itt, mint például a Jane Eyre, vagy épp Rómaó és Júlia, mint a drámák legismertebb képviselője. A könyvek témák szerint vannak elhelyezve, ABC rendben. Ha valamit nem találsz, nyugodtan kérdezd meg a könyvtárosnőt, Alma-t, szívesen segít. A polcok között kényelmes, puha, süppedős fotelek találhatók, hogy bele tudj olvasni a könyvekbe, de nem ez a legjobb hely az olvasáshoz, vagy épp a tanuláshoz, ennek a célnak az olvasóterem felel meg, ahová a könyvtáros pultja mellett álló rejtett ajtón juthatsz el. Áll ott egy nagy, régi, diófa polc, rajta könyvek, de mindegyik új, csupán egy példány van, ami régebbinek látszik a többinél. Ha végigsimítasz a gerincén, megnyílik az ajtó, és beléphetsz a hangszigetelt olvasóterembe. Itt is megtalálhatóak a könyvtárból ismert puffok, csakhogy itt főként asztalok, és faszékek várják az olvasni vágyókat. A meghittebb, jobb hangulat érdekében egy kályha található az ajtóval szemközt lévő falon, ami csak akkor melegít, ha szükség van rá, hiszen ez sem valódi, ez is varázslat. A zárolt részleg a könyvtár harmadik része, ám ide csupán Alma, a tanárok, és tanári engedéllyel a diákprefektusok illetve a tagozat-képviselők juthatnak be. A részleg ajtaján olyan bűbáj ül, amitől a kilincs felismeri a bejutni kívánó ujjlenyomatát, érintését, így csak a felnőtteket engedi be, illetve az Almával együtt érkező diákokat. Itt főként a legsötétebb mágiaágakról, és legsötétebb varázslókról találhatsz feljegyzéseket.

Vissza az elejére Go down
Marcus Julius
Diák
Marcus Julius


Hozzászólások száma : 29
Csatlakozott : 2009. Sep. 20.
Kor : 28
Lakhely : Győr

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Könyvtár, olvasóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár, olvasóterem   Könyvtár, olvasóterem I_icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 5:48 pm

*Marcus érkezik a könyvtárba . A fiú egy bíborvörös talárt visel.Mikor belép a könyvtárba körül néz nincs itt senki elkezd sétálni a sorok között,majd levesz egy fekete bőrkötésű könyvet aminek az a címe ,hogy Halál az alkonyban..pont ilyen horror könyvre vágyik most a fiú .Mikor levette odasétál az asztalhoz és elkezdi olvasni*
Vissza az elejére Go down
Sonia Eloisa Flavia
Emisario
Emisario
Sonia Eloisa Flavia


Hozzászólások száma : 10
Csatlakozott : 2009. Aug. 07.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Könyvtár, olvasóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár, olvasóterem   Könyvtár, olvasóterem I_icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 6:03 pm

*Sonia siet végig a második emeleti folyosókon, egyenesen a könyvtár felé tart. Nem tudja, mit kell keresnie, de most nagy szüksége van egy jó kis átkokkal teli könyve. Még mindig nem hiszi el, hogy otthon hagyta kedvenc könyvét, amire most nagyon nagy szüksége lenne. Persze tagozatvezetője s egyben távoli rokona, Arlena biztos adott volna neki valamit, de akkor kérdezősködni kezdett volna, s a spanyol leányzónak erre aztán tényleg semmi szüksége nincs. Habár még csak néhány napja él a kastély falai között már elég jól kiismeri magát, így nem téved el, sikeresen megtalálja a helyet, amit keresett, vagyis a könyvtárat. Ma csupán egy egyszerű, bő szárú, szürke farmert visel, hozzá sötétzöld deszkás cipőt, s hasonló színű, féloldalas, elég bő, rövid ujjú pólót. Sokan mondják neki, hogy lehetne kicsit nőiesebb, hiszen 16 éves, s ilyenkor már nem kéne lázadnia, de ő még mindig az utálom a világot mániában szenved, s ezt élvezi, nem akarja kinőni egy ideig. Mikor belép a könyvtárba, csak biccent a fiatal könyvtárosnak, aki látszólag elmélyülten olvas valami szerelmes regényt, s szinte észre sem veszi, majd egyből a polcok felé veszi az irányt. Ezelőtt még nem járt itt, így igazából nem tudja, merre kéne mennie, csak elindul előre, hiszen valószínű, hogy a sötét varázslatokat tartalmazó könyvet nem teszik se előre, s végképp nem szemmagasságba. Ahogy halad, minden polcra rápillant, s megnézi, milyen típusú könyveket talál ott, még nem egy számára ismeretlen srácot vesz észre. Nem tudja, melyik tagozat diákja, habár öltözékéből ítélve egyből Madhurisnak gondolja, s egy vállrándítás kiséretében odalép hozzá.*
- Üdv. Remélem nem zavarlak. Sonia Eloisa Flavia, Pelaguis. Nem tudod véletlenül, merre találom az átkokat tartalmazó könyveket? *Kérdezi egy rövid bemutatkozás után abban reménykedve, hogy a srác többször volt már itt, mint ő, s jobban ismeri a helyiséget.*
Vissza az elejére Go down
Marcus Julius
Diák
Marcus Julius


Hozzászólások száma : 29
Csatlakozott : 2009. Sep. 20.
Kor : 28
Lakhely : Győr

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Könyvtár, olvasóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár, olvasóterem   Könyvtár, olvasóterem I_icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 6:17 pm

*Marcus csak olvassa a könyvet amikor egy lány lép oda hozzá .Majd feláll meghajol a lány előtt és kezet csókol *-Üdvözletem ifjú hölgy Marcus Julius vagyok Madhuri tagozat tanulója*mondja kedvesen majd csak elmosolyodik*-Éppenséggel tudom keresd a negyedik sorba középtájon találod őket.*mondja de csak azért tudta a fiú mert meglátta mikor kereste a Horros-os könyvet .Majd elkíséri a lányt leveszi neki a könyvet és vissza kíséri az asztalhoz.*-Megkérdezhetem miért van szükséged a könyvre??*kérdezi bár inkább csak kíváncsi hisz a természete csak már azért is ilyen aztán leül és tovább olvassa a könyvet.*
Vissza az elejére Go down
Sonia Eloisa Flavia
Emisario
Emisario
Sonia Eloisa Flavia


Hozzászólások száma : 10
Csatlakozott : 2009. Aug. 07.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Könyvtár, olvasóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár, olvasóterem   Könyvtár, olvasóterem I_icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 6:27 pm

Látszólag nem zavarja a srácot, hiszen az Sonia legnagyobb meglepetésére feláll, odalép a lányhoz, s kezet csókol neki. Soni még talán el is pirulna, ha normális emberi lény lenne, de ezzel csupán egy gond van. Ő aztán egyáltalán nem nevezhető normálisnak. Pontosabban mindennek nevezhető, csak annak nem. Gyorsan elrántja kezét, de azért reméli, hogy nem bántja meg ezzel a reakcióval a srácot, s zsebre dugja mancsait. Furcsa viselkedés, de ő már csak ilyen. Hosszú, derékig érő haját hátradobja, fejér kissé oldalra billenti, s úgy hallgatja a másik bemutatkozását. A srác kedvessége meglepi, de örül annak, hogy nem küldi el melegebb éghajlatra, sőt segít neki megkeresni a könyvet. *
- Komolyan beszélsz? Már kezdtem azt hinni, hogy órákig kutakodhatok ebben a nagy labirintusban. Téged az ég küldött, vagy mi a szösz? *Kérdezi kissé morogva, de viccesen újdonsült idegenvezetőjétől, miközben elindul a megadott irányba. Marcus hamarabb észre veszi a könyvet, s habár nem pont ugyanaz, mint amire Sonika gondolt, a célnak tökéletesen megfelel, sőt, talán még jobb is.*
- Köszönöm. *Mondja, majd elveszi a sráctól a könyvet, s még azelőtt kinyitja, hogy visszaérnének az asztalhoz. A kérdésen kicsit meglepődik, de azért válaszol, ha felhúzott szemöldökkel is.*
- Megkérdezni éppen megkérdezheted, de nem biztos, hogy válaszolok. *Kezdi kissé hidegen, majd elmosolyodik, és helyet foglal a másikkal szemben.*
- Igazából van egy hasonló kötetem otthon, s szeretem lapozgatni, ez minden. Viszont a saját példányomat ügyetlen, s leginkább figyelmetlen módon otthon felejtettem, s bár írtam apámnak, még nem küldte el. *Válaszol mostmár valamivel kedvesebben, miközben lapozgatni kezd.*
- Mióta vagy itt? *Kérdezi néhány másodperc néma csönd után, de nem néz fel olvasmányából*
Vissza az elejére Go down
Marcus Julius
Diák
Marcus Julius


Hozzászólások száma : 29
Csatlakozott : 2009. Sep. 20.
Kor : 28
Lakhely : Győr

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Könyvtár, olvasóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár, olvasóterem   Könyvtár, olvasóterem I_icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 6:40 pm

*Marcus megszeppent amikor a lány elvette a kezét de nem sértődik meg mert azért nem ilyen.*-Komolyan beszélek nem kell órákig kutakodnod..*mondja neki kis mosollyal mire már a levett könyvet odadta neki majd mikor elvette tőle el is tűnik az egyik asztalnál.Bár amikor a másik asztalhoz ül a lány kissé kezdi úgy érezni magát mint aki valami fertőzőtt ember lenne és mindenkinek kerülni kell őt, de amikor megszólal Sonia.*-Pár hete érkeztem..Te??*mondja neki majd tovább olvassa a könyvét mint akit meg sem szólitották volna.*
Vissza az elejére Go down
Sonia Eloisa Flavia
Emisario
Emisario
Sonia Eloisa Flavia


Hozzászólások száma : 10
Csatlakozott : 2009. Aug. 07.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Könyvtár, olvasóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár, olvasóterem   Könyvtár, olvasóterem I_icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 6:48 pm

*Szó sincs arról, hogy Sonia másik asztalhoz ült volna, egyszerűen csak nem Marcus mellett, hanem vele szemben foglalt helyet, hiszen úgy jobban tud figyelni a srácra. Már így is elég sok, mondhatni bunkó dolgot tett, amit a srác talán nem díjaz valami nagyon, s ezt szeretné valamivel jóvátenni, hiszen ő alapjában véve rendes leányzó, de az ismeretség kezdeti státuszában távolságtartóbb, csak később nyílik meg, viszont akkor már tényleg kedves, s könnyebb kiismerni is.
Marcus válaszán meg sem lepődik, gondolta, hogy a srác nem csak tegnap érkezett, hiszen akkor nem mozogna ilyen otthonosan a könyvtárban, habár ez is elképzelhető, hogy könyvmoly, s első útja idevezetett, s pár óra alatt tökéletesen kiismerte magát a teremben. *
- Én csak pár napja vagyok itt, de még a tagozatom főhadiszállásán kívül nem sok helyen jártam. Mármint azt tudom, hogy mi hol van, de nem ástam bele magamat mélyebben a kastély felfedezésébe. Egyszerűen csak tudom, melyik helyiség hol van, s kész. *Válaszol Marcusnak, de még mindig nem néz fel, csupán egy pillantást vet a srác felé, de mivel ő se néz rá, Soni is a könyvre fókuszál. Azt egy szóval sem említi, hogy az egyik igazgató távoli rokona, nem szeretné, ha emiatt ő lenne a téma mindenhol.*
- Honnan érkeztél? *Kérdezi egyszerűen, hiszen ez is egy olyan alap kérdés, amit jó, ha az emberek tudnak egymásról.*
Vissza az elejére Go down
Marcus Julius
Diák
Marcus Julius


Hozzászólások száma : 29
Csatlakozott : 2009. Sep. 20.
Kor : 28
Lakhely : Győr

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Könyvtár, olvasóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár, olvasóterem   Könyvtár, olvasóterem I_icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 7:04 pm

*Marcus fel sem néz a lányra mikor szól hozzá hisz nem akar a könyvolvasás ritmusából kiesni, de nem akarja megbántani így hát a következő kérdésre felkapja a fejét.*-Barcelonából jöttem..Te??*mondja neki hisz a lány is spanyol úgyhogy talán tudja is hogy hoonan jött, de inkább megvárja a lány válaszát miközben máris a könyvre néz elkezdi újra olvasgattni.*

/fagy/
Vissza az elejére Go down
Ariella Rivombrosa
Emisario
Emisario
Ariella Rivombrosa


Hozzászólások száma : 116
Csatlakozott : 2009. Sep. 30.
Kor : 31
Lakhely : Fehérvárcsurgó

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Diákprefektus
Rang:

Könyvtár, olvasóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár, olvasóterem   Könyvtár, olvasóterem I_icon_minitimeKedd Okt. 13, 2009 6:59 pm

*Ariella lép be a könyvtárba. Szüksége van egy kis olvasásra, hiszem az otthoni könyvtárat nagyon hiányolja. Sétál egyet a polcok között és talál magának egy könyvet. Egy romantikus regényt. Szereti ezeket olvasni. Megfogja és leül vele az egyik asztalhoz. Belelapoz és elkezdi olvasni. Csak ül és egyszer egyszer belenyúl táskájába kivenni egy zsepit, ugyanis egy kicsit náthás. Csak ül és olvas.*
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bass
Diák
Bonnie Bass


Hozzászólások száma : 179
Csatlakozott : 2009. Oct. 04.
Kor : 29
Lakhely : Budaörs

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Könyvtár, olvasóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár, olvasóterem   Könyvtár, olvasóterem I_icon_minitimeKedd Okt. 13, 2009 7:20 pm

*Bonnie zaklatottan rohan be a könyvtárba. Levágja magát az egyik félreeső fotelba, és hevesen sírni kezd. Az előző fél órában ébredt fel rémálmából, ahol az emlékeivel álmodott. Amikor 3 éve az a mocsadék...nem, nem gondolni sem akar erre, csak jól kisírni magát és elfelejteni megint egy időre ezt az egészet. Mivel nincs nála zsebkendő, körülnéz, hátha tud valaki adni neki, és egy idő után meglát egy lányt. Nem igazán mer odamenni hozzá, hiszen nem ismeri, de elindul felé.*
Vissza az elejére Go down
Ariella Rivombrosa
Emisario
Emisario
Ariella Rivombrosa


Hozzászólások száma : 116
Csatlakozott : 2009. Sep. 30.
Kor : 31
Lakhely : Fehérvárcsurgó

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Diákprefektus
Rang:

Könyvtár, olvasóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár, olvasóterem   Könyvtár, olvasóterem I_icon_minitimeKedd Okt. 13, 2009 7:32 pm

*Ella olvas csendben, ekkor mintha a semmiből előtűnt volna ott terem egy lány. Eléggé zaklatottnak látszik. Ariella észre sem vette, amikor bejött a könyvtárba és rápillant a lányra. Látja, hogy az elindul felé, erre ő rámosolyog és elővesz a táskájából egy zsebkendőt.*
- Tessék!*mondja, miközben odanyújtja a felé közeledő lánynak.*
- Ariella vagyok. Gyere ülj le! Tudok segíteni?*kérdezi aggódó arccal, közben elővesz még pár zsepit, mert úgy látja, hogy szükség lesz rá.*
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bass
Diák
Bonnie Bass


Hozzászólások száma : 179
Csatlakozott : 2009. Oct. 04.
Kor : 29
Lakhely : Budaörs

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Könyvtár, olvasóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár, olvasóterem   Könyvtár, olvasóterem I_icon_minitimeKedd Okt. 13, 2009 7:55 pm

-Köszönöm...* mosolyog rá könnyei között, majd elveszi tőle a zsepit, és megtörli vele a szemét. Leül a lány mellé, és csak dölnek belőle a szavak. * - Igazából...hát, mivel nem igazán ismersz, ezért elmondom az egész élettörténetemet. * ezen a kifejezésen egy kicsit elmosolyodik. * - amugy...engem Bonnie-nak hívnak. Nem is tudom...félig-meddig mugli származású vagyok. Anyukám meghalt, amikor születtem, ő boszorkány volt. Apukám nevelt minket a bátyjámmal, aki 2 évvel idősebb nálam. Na tehát, apukám nevelt minket 5 éves koromig. Utána megváltozott minden. Talált egy nála jó 20 évvel fiatalabb nőt, aki gyülöl engem és a bátyámat, és szét akarta ugrasztani az egész családot. Sikerült is neki. Addig mugli iskolába jártam, New Yorkban, egy ilyen elit suliba. Szörnyű volt. 10 éves koromban az egyik fiú osztálytársammal összejöttem. Sokáig szuper volt minden, álompár voltunk, és egy nap összetalálkoztam vele meg a haverjaival. Behuztak egy sikátorba...és...*itt elcsuklik a hangja, és nem birja tovább sírás nélkül.*
Vissza az elejére Go down
Ariella Rivombrosa
Emisario
Emisario
Ariella Rivombrosa


Hozzászólások száma : 116
Csatlakozott : 2009. Sep. 30.
Kor : 31
Lakhely : Fehérvárcsurgó

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Diákprefektus
Rang:

Könyvtár, olvasóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár, olvasóterem   Könyvtár, olvasóterem I_icon_minitimeKedd Okt. 13, 2009 8:02 pm

*Figyelmesen hallgatja a lány történetét, majd hirtelen felcsattan.*
- De hát ez szörnyű! És erről beszéltél már valakivel?*kérdezi, hiszen nem tudja, hogy mit is tegyen vagy mit mondjon.*
- És ez most hogy jutott az eszedbe? Történt valami hasonló?*kérdezi közben a lány vállára teszi a kezét, hátha az nyugtatólag hat Bonnie-ra.*
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bass
Diák
Bonnie Bass


Hozzászólások száma : 179
Csatlakozott : 2009. Oct. 04.
Kor : 29
Lakhely : Budaörs

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Könyvtár, olvasóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár, olvasóterem   Könyvtár, olvasóterem I_icon_minitimeKedd Okt. 13, 2009 8:09 pm

- Nem...minden évben, amikor az évfordulója van, vele álmodok. Erről a szörnyű emlékről. Nem tud róla senki. Csak te. * Rámosolyog a lányra, mert úgy érzi, hogy bizhat benne. * Azóta minden évben egyszer erről álmodok, és nem akar elmulni ez a borzalom. Nem is tudom, hogy egyszer majd elfog-e múlni. Sokáig altatókat szedtem miatta, és semmit nem használt.*
Vissza az elejére Go down
Ariella Rivombrosa
Emisario
Emisario
Ariella Rivombrosa


Hozzászólások száma : 116
Csatlakozott : 2009. Sep. 30.
Kor : 31
Lakhely : Fehérvárcsurgó

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Diákprefektus
Rang:

Könyvtár, olvasóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár, olvasóterem   Könyvtár, olvasóterem I_icon_minitimeKedd Okt. 13, 2009 8:14 pm

*Ariella nem érti, hogy Bonnie miért is nem kért senkitől segítséget.*
- Szerintem jót tenned neked egy beszélgetés egy pszichológussal. Apám igen befolyásos ember, ha gondolod elkérem tőle a lehető legjobb pszichológus címét. Na mit gondolsz? Csak egy alkalom és ő biztosan tudna neked segíteni ebben, hogy ne legyenek rémálmaid. Én is néha elmegyek hozzá, ha valami olyan gondom van, amit nem tudnék egyedül megoldani.*ajánlja fel nagy lelkűen Ellaa segítségét. Amiben tud segít Bonnie-nak,hogy megszűnjenek a rémálmai.*
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bass
Diák
Bonnie Bass


Hozzászólások száma : 179
Csatlakozott : 2009. Oct. 04.
Kor : 29
Lakhely : Budaörs

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Könyvtár, olvasóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár, olvasóterem   Könyvtár, olvasóterem I_icon_minitimeKedd Okt. 13, 2009 8:29 pm

- Nem igazán akartam elmondani senkinek. Szégyelltem, sokáig csak magamat hibáztattam érte. Utána egy kicsit jobb lett, amikor nem magamat éreztem hibásnak. De azóta nem javult. * amikor a lány felajánlja a segítségét, újra megszólal * Nagyon megköszönném * mosolyog rá * - bármit megteszek, csak múljon el ez a szörnyűség. *
Vissza az elejére Go down
Ariella Rivombrosa
Emisario
Emisario
Ariella Rivombrosa


Hozzászólások száma : 116
Csatlakozott : 2009. Sep. 30.
Kor : 31
Lakhely : Fehérvárcsurgó

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Diákprefektus
Rang:

Könyvtár, olvasóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár, olvasóterem   Könyvtár, olvasóterem I_icon_minitimeKedd Okt. 13, 2009 8:34 pm

*Ella elmosolyodik, majd megszólal.*
- Rendben. Ma este küldök egy levelet apámnak, hogy írja le a címet és megkereslek. Viszont most mennem kell. Van pár elintézni valóm. *mondja, majd letesz az asztalra még egy zsebkendőt.*
- Biztosan még találkozunk és remélem akkor már mosolyogni fogsz! Szia.*köszön el a lánytól és halkan visszateszi a könyvet a polcra és kisétál a könyvtárból.*
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bass
Diák
Bonnie Bass


Hozzászólások száma : 179
Csatlakozott : 2009. Oct. 04.
Kor : 29
Lakhely : Budaörs

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Könyvtár, olvasóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár, olvasóterem   Könyvtár, olvasóterem I_icon_minitimeKedd Okt. 13, 2009 8:38 pm

- Köszönöm * mosolyog a lányra, és amikor kiment, Bonnie elalszik a fotelban. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Könyvtár, olvasóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár, olvasóterem   Könyvtár, olvasóterem I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Könyvtár, olvasóterem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: A kastély :: Második emelet-
Ugrás: