Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spangol Mágusképző Iskola az Atlanti-óceán egy kis szigetén
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Vízesés

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Vezető Mesélő
Mesélő
Vezető Mesélő


Hozzászólások száma : 17
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.
Lakhely : Ahol nem is gondolnád...

Ranglista
Rang: Mesélő
Rang:
Rang:

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Vízesés   Vízesés I_icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 9:45 pm

Hamarosan...
Vissza az elejére Go down
Alex Jure
Emisario
Emisario
Alex Jure


Hozzászólások száma : 125
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés I_icon_minitimeKedd Okt. 20, 2009 10:35 pm

Ha szeretnéd, akkor majd visszajövünk egyszer, és előadunk itt neki valamit az asztalon*mondja a fiú nevetve, hiszen végül is neki teljesen mindegy, hogy éppen hol is vannak, a többiekkel nem igazán foglalkozik. *
Na igen, szóval valami közeli hely kell, ha nem az út közepén akarjuk csinálni*mondja a lánynak, ismételten gy huncut mosollyal, mint már olyan sokszor. Még egyszer elmosolyodik, amikor a lány végig simít a mellkasán*
Hát gondolom neked az is tetszene, ha még ennyi se lenne rajtam, de azért azt most nem vállalom be*mondja*
De neked se lett volna muszáj felöltöznöd*mondja, miközben a lány hátán simít végig, de aztán tényleg ideje indulniuk.*
Akkor menjünk oda*mondja közvetlen az után, hogy kijöttek. Elég hamar ide is érnek a vízeséshez, bár közben nem egyszer megálltak bizonyos okokból. Mikor megérkeznek, csak ennyit mond*
Na akkor nézzük milyen a víz*majd ledobja a kezében lévő ruhákat, és úgy ahogy van ugrik egy fejest a vízesés előtti tavas részben, majd amikor a felszínre ér, a lányhoz fordul*
Na akkor jössz te is?*mosolyog rá*
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bass
Diák
Bonnie Bass


Hozzászólások száma : 179
Csatlakozott : 2009. Oct. 04.
Kor : 29
Lakhely : Budaörs

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés I_icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 7:48 pm

- Én szeretném, de nem hinném, hogy a fogadós is ezen az állásponton van * neveti el magát, mivel ahogy a fogadós arcát látta, tényleg nem nagyon örült a rögtönzött kis előadásuknak. Az igazán tényleg mindegy, hogy hol vannak, csak együtt legyenek. *
- Az tényleg tetszene, ha semmi nem lenne rajtad, de azt még annyiszor láthatom... * mosolyodik el huncutan.*
- Hm, legalább lesz mit levetni * nevet fel, majd a pulcsiját leveszi, de a többit magán hagyja. Elindulnak, bár néha meg-meg szakítják a sétát egyéb okokból. Végül megérkeznek a vízeséshez, és a lány leül a fűre, amikor a fiú csak úgy beleugrik a vízbe, így kissé le is locsolja a lányt.*
- Hééé, ezt nagyon nem kéne * neveti el magát. Egy jó ideig még ott ül a fűben, és amikor a fiú megkérdezi tőle, hogy ő is megy-e, csiga lassúsággal elkezdi levenni előszőr a cipőjét, majd a topját és a nadrágját. Ez beletelik körülbelül negyed órába, amilyen lassan öltözik, de közben "kárörvendően" mosolyog, hogy ingerli ezzel a fiút. Amikor végre lekerülnek róla ruhái, elkezd a part szélén mászkálni, és direkt nem ugrik be rögtön. Közben azért óvatos, nehogy hirtelen elcsúszzon a vizes füvön, és beleessen a vízbe. Majd leül a fűre és hátrahajtja a fejét, mintha napozna. Ezen közben elmosolyodik, és inkább feláll, hogy a fiútól pár miliméterre landoljon a vízben. Bemegy a vízesés alá, és elbújik, hogy a fiú ne találja meg.*
Vissza az elejére Go down
Alex Jure
Emisario
Emisario
Alex Jure


Hozzászólások száma : 125
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés I_icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 8:55 pm

*Végig hallgatja a lányt, de már ezekre is csak az idefelé történő úton válaszol, mert már kezdte unni a fogadós arcát*
Az igazából nem érdekel, csak, hogy mi mit szeretnénk. És igen, még sokszor láthatsz úgy, de remélem, tudod, hogy én is úgy szeretnélek látni*Mondja picit elvörösödve a lánynak, a szokásos kedves és huncut hangján*
Jó, de így most várnom kell rád, nézd meg, nekem mennyivel egyszerűbb volt*mondja arra, amit a lány a levevéssel kapcsolatban mond. *
Miért?*kérdezi, kedvesen, majd figyeli, hogy a lány milyen lassan kezdi el levenni a ruháit. ~Na msot ezt direkt csinálja, ha jól sejtem~ gondolja magában a fiú, majd egy tíz perc eltelte után megszólal*
Na, gyere már, mert a végén kénytelen leszek kimenni érted*mondja*
És különben is, hogy bírod ennyi ideig?*teszi még hozzá huncutan ezt a kérdést. Ekkor még a lány le is ül kint, így a fiú elindul felé, ám ekkor a lány végre beugrik mellé a vízbe, és jól össze is fröcsköli őt, bár mivel a fiú már tetőtől talpig ízes volt, így teljesen mindegy. *
Most még el is bújsz, ezért büntetés jár most már*mondja, de ezt is csak kedvesen mondja, hiszen nem haragszik a lányra, szeret egy kicsit játszani, majd beúszik a lány utána vízesés alá, hogy előkerítse*
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bass
Diák
Bonnie Bass


Hozzászólások száma : 179
Csatlakozott : 2009. Oct. 04.
Kor : 29
Lakhely : Budaörs

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés I_icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 9:26 pm

*Amíg a fiú beúszik, a lány az arca elé teszi a kezét, mintha sírna, pedig nem azt teszi, hanem próbál elbújni a fiú elől, mert úgy gondolja, hogy ha ő nem lát senkit, akkor más sem látja őt. Reméli, hogy a fiú azt hiszi, hogy most sír, és ezt kihasználva egy váratlan pillanatban lecsaphat rá. Könnyen elhitetheti, mivel a szeme vizes a rázúdulú vízeséstől. *
Vissza az elejére Go down
Alex Jure
Emisario
Emisario
Alex Jure


Hozzászólások száma : 125
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés I_icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 9:50 pm

*Keresi a lányt, miután bejutott, és egy kis forgolódás után észre is veszi őt, de mintha sírna, és ezen meg is lepődik*
Mi baj?*kérdezi, és bár nem annyira hallani a hangját a csobogástól, azért hallani, hogy aggódó a hangja. Arra aztán tényleg nem számít, hogy a lány megint meg akarja őt ijeszteni, így gyanútlanul indul el felé*
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bass
Diák
Bonnie Bass


Hozzászólások száma : 179
Csatlakozott : 2009. Oct. 04.
Kor : 29
Lakhely : Budaörs

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés I_icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 10:14 pm

*Amikor a fiú már szorosan a háta mögött van, hirtelen megfordul, nevetve rámordul a fiúra és neki támad úgy, hogy Alex hátraesik, a lány pedig rá. Közben folyamatosan nevet, és amikor hátraesnek, még jobban kitör belőle a nevetés. *
- Naaa, ki is kap büntetést? * mosolyog a fiúra, majd amikor "egyenesbe" kerülnek, átöleli a fiú nyakát, és gyengéden megcsókolja. *
- Ez elég büntetés, nem? * kacsint rá, majd kedvesen rámosolyog. Aztán hirtelen felindulásból lenyomja a fiú fejét a viz alá, és ráül a vállára, és amikor Alex kiemelkedik, nagyot nevet az egészen. *
- Milyen jó ilyen magasan lenni * nevet, majd hogy le ne essen, két kezét rárakja a fiú szemére, hogy ne lásson.*
Vissza az elejére Go down
Alex Jure
Emisario
Emisario
Alex Jure


Hozzászólások száma : 125
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés I_icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 10:30 pm

*Mikor a lány hirtelen megfordul és meglöki, annyira meglepődik, hogy el is veszti az egyensúlyát, és eldől hátrafelé, de akkor már a lányt is magával rántja. mert mért ne*
Tudod te jól, hogy mire gondoltam*mondja egy huncut mosoly keretében, hiszen ő olyan büntetésre gondolt, ami valószínűleg a lánynak is tetszene. Mivel ő van alul, ezért amikor a lány megcsókolja, akkor azon túl, hogy vissza csókol ismételten könnyen át tudja karolni a hátát, és csókolózás közbe finoman simogatni azt. *
Én azért ennél egy kicsikét többre gondoltam*mondja megint mosolyogva, és kíváncsi, hogy vajon a lány mire fog ezek után gondolni. De ahelyett, hogy erre választ kapna, hirtelen lenyomja a lány a víz alá, és a vállára ül, de Alex nem zavartatja magát, ugyan úgy feláll*
Azt el tudom képzelni*mondja, majd el is kezd egy kicsit sétálgatni, ám ekkor a lány befogja a szemét*
És akkor így most hogy ne essünk el?*kérdezi, és a következő pillanatban meg is botlik valamiben, de végül nem esik el, helyette csak nevet egy jót*
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bass
Diák
Bonnie Bass


Hozzászólások száma : 179
Csatlakozott : 2009. Oct. 04.
Kor : 29
Lakhely : Budaörs

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés I_icon_minitimeCsüt. Okt. 22, 2009 5:38 pm

- Nem, nem tudom… * adja az ártatlant, és közben bociszemmekkel néz a fiúra, mintha tényleg nem tudná, majd kislányosan elpirul és elmosolyodik. Nagyon is jól esnek neki a fiú simogatásai, és ezt egy halk sóhajjal a fiú tudomására is adja.*
- Naa, mostmáár leakarok szááállniii, tériszonyom vaaan * nyafogja viccelődve, majd próbál leszállni a fiúról, kevés sikerrel.*
- Segíts már * nevet, majd egyre jobban kapálózva beleesik a vízbe. *
- Remek * mondja, miközben mint egy ázott tyúk, kiemelkedik a vízből. A haját félresöpri az arcából, aztán megrázza, hogy kijöjjön belőle a sok víz. Rávigyorog a fiúra, majd egy szó nélkül elkezdi fröcskölni. Erről eszébe jut az előző ilyen eset, amikor a partnál voltak, és ott is hasonló dolgokat csináltak. Ezekre a gondolatokra halványan elmosolyodik.*
Vissza az elejére Go down
Alex Jure
Emisario
Emisario
Alex Jure


Hozzászólások száma : 125
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés I_icon_minitimeCsüt. Okt. 22, 2009 5:59 pm

*Most viszont nem igazán hisz a lány ártatlan arcának, hiszen az előbb is bedőlt neki, és pontosan tudja, hogy a lány is tudja, hogy mire gondolt ő. *
Na de ha ilyen hamar le akarsz jönni, minek nyomtál le a víz alá*kérdezi meg kedvesen, de nem néz fel a lányra, mert akkor biztosan el is esnének. Érzi, hogy a lány kapálózik. így ő teljesen el is engedi őt, minek következtében a lány a vízbe pottyan. Amikor a lány feljön a vízből, egy gyorsat mosolyog is, és ezzel valószínűleg egy újabb okod ad a nem is olyan sokára bekövetkező fröcskölésnek*
Héé*mondja nevetve, mire ő is elkezd vissza fröcskölni, hiszen most szabadon tud mozogni, és közben elkezd finoman a lány felé közeledni, de a fröcsköléstől ezt Bonnie nem láthatja. Viszont eközben ő is a múltkori estére gondol.*
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bass
Diák
Bonnie Bass


Hozzászólások száma : 179
Csatlakozott : 2009. Oct. 04.
Kor : 29
Lakhely : Budaörs

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés I_icon_minitimeCsüt. Okt. 22, 2009 7:37 pm

- Nem hittem volna, hogy tériszonyom lesz *nevet fel, mielőtt leesne. Nem látja, hogy a fiú közeledik hozzá, és inkább tovább fröcsköli őt, és várja, hogy a fiú mit fog tenni. *
Vissza az elejére Go down
Alex Jure
Emisario
Emisario
Alex Jure


Hozzászólások száma : 125
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés I_icon_minitimeCsüt. Okt. 22, 2009 7:48 pm

*Hallgatja a lány válaszát, majd elmosolyodik*
Jah értem, ez már más, na de akkor is*mondja, de ezt már csak amikor a lány lent van, még a fröcskölés előtt. Mivel a fröcskölés során a lány nem látja őt, így folyamatos közeledéssel, egyszer csak eléri őt, és ekkor gyorsan elkapja, és magával együtt a víz felé rántja, de mivel itt sekélyebb a víz, csak az alul lévő Alex lesz a vízben, a lány nem annyira*
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bass
Diák
Bonnie Bass


Hozzászólások száma : 179
Csatlakozott : 2009. Oct. 04.
Kor : 29
Lakhely : Budaörs

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés I_icon_minitimeCsüt. Okt. 22, 2009 8:53 pm

- Naa, mit csinálsz? *sikítja, mivel eléggé meglepődik. *
- Most visszakapom az előző ledöntést? * nevet, majd mosolyogva a fiú szemeibe néz. Aztán kiszalad a partra, előveszi a nadrágjából a pálcáját, és egy matracot varázsol a vízre, majd ráugrik. Amikor végre rajta van, elfekszik rajta, és úgy tesz, mintha napozna. *
Vissza az elejére Go down
Alex Jure
Emisario
Emisario
Alex Jure


Hozzászólások száma : 125
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés I_icon_minitimeCsüt. Okt. 22, 2009 9:21 pm

*Látja, a lány ijedségét, de ő csak elneveti magát*
Igen, valami olyasmi, meg az ijesztgetést*mondja, és meg is csókolná a lányt, ha az nem rohanna ki, és nem gyártana magának egy matracot*
Most itt szeretnél napozni, és engem meg itt hagysz?*kérdezi tőle nevetve, hiszen simán fel tudna mászni a lány mellé, de egyenlőre csak kötegszik.*
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bass
Diák
Bonnie Bass


Hozzászólások száma : 179
Csatlakozott : 2009. Oct. 04.
Kor : 29
Lakhely : Budaörs

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés I_icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 8:56 pm

*Leszáll a matracról, és odaúszik a fiúhoz. Ezután a nyaka köré fonja a karjait, és mosolyogva a szemébe néz, de látja, hogy valami nincs rendben. ~ Itt valami baj van...~ gondolja magában, de nem igazán akar rákérdezni, inkább naívan hagyja a dolgot. Várja, hogy Alex mit fog vele csinálni.*
Vissza az elejére Go down
Alex Jure
Emisario
Emisario
Alex Jure


Hozzászólások száma : 125
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés I_icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 9:07 pm

*Igazából nincsen semmi baj, csak őt egy kicsit meglepte az, hogy a lány úgy elment egy matrachoz, de ha már idejött, és a nyaka köré fonta a kezeit, akkor megszólal*
Szeretlek*mondja kedvesen, és nem is várva a válaszra finoman megcsókolja a lányt. Ezek után Bonnie viszont nem gondolhatja úgy, hogy bármi baj is lehetne, hiszen akkor nem csinálna ilyeneket. És különben is Alexet elég könnyű kiengesztelni*
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bass
Diák
Bonnie Bass


Hozzászólások száma : 179
Csatlakozott : 2009. Oct. 04.
Kor : 29
Lakhely : Budaörs

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés I_icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 9:29 pm

*Amikor a fiú kimondja, minden porcikáját jóleső érzés tölti el és halványan elmosolyodik, bár ez nem olyan igazi mosoly, inkább erőltetett. A lány visszacsókol, de közben egyre jobban elkezd fázni, ezért még közelebb bújik a fiúhoz, mintha soha többé nem akarná elengedni.
Vissza az elejére Go down
Alex Jure
Emisario
Emisario
Alex Jure


Hozzászólások száma : 125
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés I_icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 9:57 pm

*Látja a lányon, hogy valami baj van, és hogy csak erőlteti a mosolyt, de nem akar rá kérdezni, hogy vajon mi lehet az oka. Érzi, hogy a lány közelebb bújik hozzá ,nem tudja, hogy csak a hideg, vagy más az oka, de ő is magához szorítja a lányt, és átöleli őt, és nem is engedi el, bár azért örökre nem maradhatnak itt*
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bass
Diák
Bonnie Bass


Hozzászólások száma : 179
Csatlakozott : 2009. Oct. 04.
Kor : 29
Lakhely : Budaörs

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 12:04 am

*Nagyon jól esik neki, hogy a fiú visszaöleli, és erre végre egy igazi mosoly jelenik meg az arcán. Aztán odahajol a fiú füléhez, és halkan belesúgja: *
- Egy kicsit fázok, szerintem menjünk valami melegebb helyre. * aztán rámosolyog, és kimegy a partra. Itt megszárítkozik, de nem öltözik vissza, hanem ehelyett egy melegítő burkot csinál maguk köré, amikor már a fiú is kint van. Leülnek és a lány Alex vállára hajtja a fejét és nézi a csobogó vízesést. Egy idő után megszólal:*
- Figyelj...látom, hogy valami gond van...tehát, mi a baj? * kérdezi szomorúan nézve a fiúra.*
Vissza az elejére Go down
Alex Jure
Emisario
Emisario
Alex Jure


Hozzászólások száma : 125
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 12:15 am

*Bár az ölelés közben nem látja, hogy a lány mosolyog-e vagy sem, de a boldogságát azt valahogy érzi, majd a lány meg is szólal*
Igen ebben én is benne vagyok, mert tényleg elég hideg kezd itt lenni idekint a szabadban.*válaszol a lány kérésére. Majd mikor a lány kimegy, akkor követi őt, és látja, hogy a lány tanulékony, mert most ő is a hőburkos megoldást választja, méghozzá egyből mind a kettőjükre alkalmazza, így kényelmesen ellehetnek. Kicsit meglepi a lány kérdése*
Nem igazán értem mire gondolsz, miből gondolod ezt, vagy mióta?*kérdezi meg, mert neki egy pillanatig volt csak egy kis baja, amikor a lány csak úgy nekilátott matracozni, de amúgy semmi komolyabb gondja nem volt*
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bass
Diák
Bonnie Bass


Hozzászólások száma : 179
Csatlakozott : 2009. Oct. 04.
Kor : 29
Lakhely : Budaörs

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 6:34 pm

- Én csak...nem, nem a matracos dologra gondolok, arra azért reméltem, hogy nem sértődsz vérig * nevet fel, majd újra elkomorul. *
- Már azóta érzem, amióta eljöttünk a fogadóból. De lehet hogy csak én vagyok ilyen ostoba...* mondja, majd megrázza a fejét, mintha ki akarná rázni a fejéből a gondolatait, és tovább nézi a vízesést. *
Vissza az elejére Go down
Alex Jure
Emisario
Emisario
Alex Jure


Hozzászólások száma : 125
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 6:40 pm

*~Ha ilyen jól olvas a gondolataimban, mást mért nem olvas ki belőle?~ kérdezi meg magától a fiú csak úgy viccesen. *
Jó csak az olyan fura volt, meg akartalak csókolni, te meg elmentél matracozni*mondja nevetve a fiú, de látja, a lány komor arcát, és akkor ő is vissza komolyodik, és hallgatja őt tovább*
Nem tudom, én nem érzem, hogy lenne valami baj, de miből gondolod ezt? Hátha meg tudjuk fejteni a dolgot*mondja a fiú, hiszen neki nincs baja, de ha a lány úgy érzi, akkor biztos volt valami olyasmi a viselkedésébe, de akkor azon szívesen változtat, ha a lánynak úgy jobb lesz. Persze ha a lány már nem akar róla beszélni, akkor neki mindegy, de jobb lenne letisztázni az esetet*
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bass
Diák
Bonnie Bass


Hozzászólások száma : 179
Csatlakozott : 2009. Oct. 04.
Kor : 29
Lakhely : Budaörs

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 8:45 pm

- Hmm... * mosolyodik el a fiú válaszára, és az előbbi kárpótlásául odahajol hozzá, de még nem csókolja meg, csak egyre vidámabban és aranyosabban mosolyodik el, majd várja a fiú reakcióját. *
- Csak láttam valamit nemrég, de lehet, hogy csak félreértettem... * mondja, és újból megrázza a fejét. *
- Nem fontos...
Vissza az elejére Go down
Alex Jure
Emisario
Emisario
Alex Jure


Hozzászólások száma : 125
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 8:53 pm

*Mikor a lány egy kicsit vidámabb lesz annak örül, és látja, hogy a lány most húzni akarja az időt, és ő is elmosolyodik, de egyenlőre nem csókolja meg a lányt, egy kicsit húzza az időt. Majd amikor a lány teszi azt a megjegyzést, úgy érzi, hogy most már ő kezd kíváncsi lenni, hogy mégis mi lehetett a baj, mert nem akart semmi olyat kifejezni*
Értem, bár azért érdekelne, mi az ami ilyen érzést keltett benned, mert akkor máskor nem csinálom, mert tényleg nem volt semmi baj*mondja, és a végére megereszt egy mosolyt, hogy a lány lássa, hogy tényleg nincsen semmi baj*
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bass
Diák
Bonnie Bass


Hozzászólások száma : 179
Csatlakozott : 2009. Oct. 04.
Kor : 29
Lakhely : Budaörs

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 9:16 pm

*Amikor a fiú nem csókolja meg, durcizva elfordul tőle teljes testével és mérges képet vág, bár látszik rajta, hogy csak viccből csinálja. Nem igazán akarja tovább taglalni a témát, elraktározza magában, hogy biztos csak félreértette, és ezzel letudja az egészet. Közben próbálja visszafojtani a mosolygást, ezért lágyan beleharap az ajkába, hogy sikerüljön, de nem igazán megy neki, viszont még nem mosolyodik el teljesen. A fiú úgy láthatja, hogy teljesen megsértődött, és a lány még szipogó hangokat is hallatt, hogy fokozza a hatást.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vízesés
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Meladish szigete :: Meladish-i erdőségek-
Ugrás: