Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spangol Mágusképző Iskola az Atlanti-óceán egy kis szigetén
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Asztali játékok terme

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Vezető Mesélő
Mesélő
Vezető Mesélő


Hozzászólások száma : 17
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.
Lakhely : Ahol nem is gondolnád...

Ranglista
Rang: Mesélő
Rang:
Rang:

Asztali játékok terme Empty
TémanyitásTárgy: Asztali játékok terme   Asztali játékok terme I_icon_minitimeHétf. Szept. 07, 2009 10:11 pm

Hamarosan...
Vissza az elejére Go down
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Asztali játékok terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztali játékok terme   Asztali játékok terme I_icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 9:46 pm

*Bella érkezik a játékterembe a lány mostanában boldog..NAh szall mikor a belép odasétál az egyik fotelhez és helyet fogalal Majd mosolyogva elkezd gondolkodni valakin ..Aztán egy 2-3 perc után feláll és a bliárdhoz lépdel :és elkezd vele szórakozni illetve játszani.Amúgy a lány haja kivan vasalva egy piros felső és egy fekete csőnadrág van rajta cipőként pedig egy fekete magassarkú csízma.*
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bass
Diák
Bonnie Bass


Hozzászólások száma : 179
Csatlakozott : 2009. Oct. 04.
Kor : 29
Lakhely : Budaörs

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Asztali játékok terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztali játékok terme   Asztali játékok terme I_icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 10:00 pm

*Bonnie csuromvizesen megy be a játékterembe, mostanában szokása, hogy soha nem száraz. A hajából folyik a víz, és a farmer plusz top, ami rajta van, azok is mind vizesen tapadnak rá. Az uszodából jött, már megint ruhában mártózott meg a jéghideg vízben. Tehát besétál a játékterembe, és ott talál egy lányt, pedig nem számított arra, hogy bárki is lesz itt. Odasétál hozzá, majd bemutatkozik.*
- Hello, én Bonnie Bass vagyok, Raginmund. * mosolyog rá, majd várja, hogy a lány is bemutatkozzon.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Asztali játékok terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztali játékok terme   Asztali játékok terme I_icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 10:08 pm

*Bella ahogy ott szórakozik egy lányt pillant meg maga mellet .Aki csuromvízes majd elmosolyodik*
-Halikah...Isabella Swift vagyok Madhuri..*hangzik a válasz a lánytól majd elmosoylodik aztán inkább rávigyorodik a lányra*
-Ruhában szoktál fürödni? ..*kérdezi Bella barátságosan majd újra helyet foglal az egyik fotelben és int a lánynak is hogy üljön le mellé*
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bass
Diák
Bonnie Bass


Hozzászólások száma : 179
Csatlakozott : 2009. Oct. 04.
Kor : 29
Lakhely : Budaörs

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Asztali játékok terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztali játékok terme   Asztali játékok terme I_icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 10:17 pm

- Pont az uszoda felé jártam, és hirtelen rámjött, hogy úszni szeretnék egyet. És mivel pont ebben a pillanatban akartam úszni, nem mentem vissza a bikinimért, és ruhástól beleugrottam. * mondja, majd vidáman felnevet, de aztán elgondolkodik azon, hogy lehet, hogy ezt nem látja olyan viccesnek a lány, ezért nevetése csak egy halvány mosolyra változik. Eközben le is ül a lány mellé, de egy gyors szárító bűbájjal megszárítja magát elötte. *
- És, te mikor érkeztél ide? * mosolyog rá kedvesen.*
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bass
Diák
Bonnie Bass


Hozzászólások száma : 179
Csatlakozott : 2009. Oct. 04.
Kor : 29
Lakhely : Budaörs

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Asztali játékok terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztali játékok terme   Asztali játékok terme I_icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 10:20 pm

//fagyááás.*//
Vissza az elejére Go down
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Asztali játékok terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztali játékok terme   Asztali játékok terme I_icon_minitimeCsüt. Okt. 22, 2009 2:59 pm

*Bella elmosolyodik a lány válaszán .MAjd csak felsóhajt és lerakja a biliárd ütőt vagy mi a fenét szóval azt a nagy botot.Aztán mikor a lány megszárítja magát csak rávigyorog*
-Jah hát én nem szoktam csak úgy ruhában bele ugrani a medencébe csak néha otthon ha házi buli van..*mondja majd ő is felnevet.És egyébként szerinte is vicces , hogy a lány ruhában ugrott be a medencéba..Majd a következő kérdésen csak elmosolyodik.*
-Mármint a suliba mikor jöttem vagy ide a játékterembe??*kérdezi szórakozottan aztán persze azért válaszol*
-Hát a suliba őő asszem szeptemberben ..ide meg egy olyan 10 perce..*mondja nevetve a lány aztán visszakérdez*
-És te mikor jöttél a suliba??*kérdezi barátságosan *
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bass
Diák
Bonnie Bass


Hozzászólások száma : 179
Csatlakozott : 2009. Oct. 04.
Kor : 29
Lakhely : Budaörs

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Asztali játékok terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztali játékok terme   Asztali játékok terme I_icon_minitimeCsüt. Okt. 22, 2009 4:12 pm

- Imádok úszni, a víz a lételemem, talán ezért is letten Raginmundos * magyarázza nevetve.*
- Házibulibaan? * Néz rá furán a lányra, mivel nem nagyon tudja, hogy mi az, hiszen őt soha nem hívták meg ilyenbe. Barátai sem nagyon voltak, amíg ide nem érkezett, de úgy érzi, hogy itt új életet kezdhet. *
- Körülbelül egy hete jöttem ide, azt hiszem. * gondol vissza, hogy mikor is jöhetett ide, de nagyon egybecsúsztak neki a napok, így nemigazán tudja.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Asztali játékok terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztali játékok terme   Asztali játékok terme I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 8:06 pm

Bella csak elmosolyodik*
-jah hát én nekem nem annyira ..de azért jó uszkálni néha..*mondja a lány aztán csak meglepetten néz Bonnira mikor az nem tudja , hogy miaz a házibuli*
-hát igen az olyan amikor valakinél tartjátok a bulit és nem elmentek mondjuk valami szórakozó helyre hanem egyik barátod házában tartjátok a bulit..*magyarázza a lány kedvesen *
-jah hát itt is jó volna valami bulit csinálni..*mondja a lány ravaszan*
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bass
Diák
Bonnie Bass


Hozzászólások száma : 179
Csatlakozott : 2009. Oct. 04.
Kor : 29
Lakhely : Budaörs

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Asztali játékok terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztali játékok terme   Asztali játékok terme I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 8:49 pm

*Elszégyelli magát, amikor látja, hogy a lányt meglepi, hogy nem tudja, mi az a házibuli. Kicsit kellemetlenül érzi magát, de aztán visszavált mosolygós állapotára.*
- Igeeen, de akkor már valami medencés bulit * neveti el magát. *
- Mondjuk lehetne holnap, az uszodában. Addig talán össze tudjuk gyűjteni azokat, akik jöhetnének. * mosolyodik el.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Asztali játékok terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztali játékok terme   Asztali játékok terme I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 9:02 pm

*A lány csak elmosoylodik majd válaszol..*
Igen jó lenne csak azért ne tervezzünk ennyire előre ..*mondja a lány majd az órájára pillant aztán felsóhajt*
-Bocsi de nekem most mennem kell majd még találkozunk..*mondja a lány azzal sietős léptekkel elindult a szobája felé*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Asztali játékok terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztali játékok terme   Asztali játékok terme I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Asztali játékok terme
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: A kastély :: Alagsor-
Ugrás: