Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spangol Mágusképző Iskola az Atlanti-óceán egy kis szigetén
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Általános csevegő

Go down 
+24
Samantha Johnson
Loretta Gold
Rebecca Torres
Nicole Cold
Brenda Scoop
Ryan Warner
Maya J. Scott
Bonnie Bass
Ariella Rivombrosa
Sonia Eloisa Flavia
Lara Moondance
Gretta Leifer
Matthias Hurdwood
Melanie Sykes
Laure Aline Flore
Marcus Julius
Ella Aarons
Michelle Seale
Lucius Farley
Isabella Swift
Gregory Stride
Elisabeth Eagle
Kameko Kai
Arlena Bretchel
28 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 42  Next
SzerzőÜzenet
Maya J. Scott
Emisario
Emisario
Maya J. Scott


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozott : 2009. Oct. 15.
Kor : 28
Lakhely : Szentendre

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Általános csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 22 I_icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 8:59 pm

Az igazság az, hogy hulla vagyok, fáj a fejem folyamatosan, mindenen bőgök, ééés úgy érzem mindenki utál, és semmire se vagyok jó, és jobb lenne ha nem lennék... nah szerinted milyen állapotba vagyok?
Mert amúgy jól vagyok csak nem jól xD
Vissza az elejére Go down
Gregory Stride
Iskolavezető
Iskolavezető
Gregory Stride


Hozzászólások száma : 458
Csatlakozott : 2009. Aug. 03.
Kor : 31
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Iskolavezető
Rang: Raginmund tagozatvezető-helyettes
Rang:

Általános csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 22 I_icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 9:44 pm

Jó, hát úgy értem, hogy attól még hogy egy picit rosszul vagy, vagy éppen nagyon, azért nem kell még szakember Very Happy

Szóval attól is függ, hogy mennyire hosszú ideig vagy ilyen állapotban.
Vissza az elejére Go down
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Általános csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 22 I_icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 9:49 pm

Luci : Oksika Smile
Aaron : én a helyedben vidám lennék nem szabad szomorúnak lenni hidd el nekem én már tapasztaltam:)( mármint ezt az érzést amit most te érzel)
Vissza az elejére Go down
Maya J. Scott
Emisario
Emisario
Maya J. Scott


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozott : 2009. Oct. 15.
Kor : 28
Lakhely : Szentendre

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Általános csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 22 I_icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 9:58 pm

Én is... nem is egyszer...
Luci: tudom, hogy nem kell szakember soha nem is mennék el semmiylen agyturkászhoz...
Majd jön az őszi szünet és találkozom az én Kyrámmal*, és nézem azt az animét amitől ilyen depis szoktam lenni meg majd ittleszek veletek, de előbb holnap fellépek és korákelek és hulla vagyok, éééés hétvégén nemleszek mert őszi szünet és pihi és szeintem ebből nem lehet semmit érteni... minden íráskészségemet otthagytam a társalgóba Razz

*Kyra a legjobb barátnőm akivel még személyesen ugyan nem találkoztam, de már így is nagyon szeretem és szünetben tervezzük a találkozást ^^
Vissza az elejére Go down
Gregory Stride
Iskolavezető
Iskolavezető
Gregory Stride


Hozzászólások száma : 458
Csatlakozott : 2009. Aug. 03.
Kor : 31
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Iskolavezető
Rang: Raginmund tagozatvezető-helyettes
Rang:

Általános csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 22 I_icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 10:25 pm

Értem, vagyis csak asszem xD

Gondoltam hogy nem akarsz, csak amiatt mondtam, hogy nem kell mindent tesztnek hinni, és netán megijedni tőlük xD
Egyik-másik teszt szerint én már szerintem klinikai eset lennék bizonyos kategóriákban xD (Am csak hülyülök Very Happy)
Vissza az elejére Go down
Maya J. Scott
Emisario
Emisario
Maya J. Scott


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozott : 2009. Oct. 15.
Kor : 28
Lakhely : Szentendre

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Általános csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 22 I_icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 10:31 pm

-mleeeee *kiölti a nyelvét a gonosz Lucira* Very Happy
Igenis lehet érteni... na jó tom, hogy én írtam, hogy nem lehet, de lehet ám ^^ tudjátok csak önkritikát vagyok hajlandó szó nélkül hallgatni... szóval csak én kritizálhatom magam Razz
ma is letörpéztem magam amin a barátnőim csak néztek, hogy ők nem törpézhetnek le de én letörpézhetem magam Razz nah szal ja Very Happy
Megyek inkább és válaszolok Mekonekonak mielőtt leharapja a fejemet... bár egy kicsi aranyos neko nem harapdál, de ki tudja lehet, hogy Meko egy húsevő növénnyé alakul át ha... Áh... azt hiszem nagyon elragadtattam magam... Inkább tényleg megyek az jobban megy talán mint ez bár nem tudom mit írjak... bár mondjuk az előbb is így voltam aztán egy egész hosszú hsz kerekedett belőle. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kameko Kai
Diák
Kameko Kai


Hozzászólások száma : 137
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.
Kor : 29
Lakhely : Isaszeg

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Általános csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 22 I_icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 10:59 pm

Én nem harapok, csak megkóstollak... Razz Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Ariella Rivombrosa
Emisario
Emisario
Ariella Rivombrosa


Hozzászólások száma : 116
Csatlakozott : 2009. Sep. 30.
Kor : 31
Lakhely : Fehérvárcsurgó

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Diákprefektus
Rang:

Általános csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 22 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 22, 2009 2:39 pm

Üdv mindenkinek!
visszatértem a frissen műtött torkommal:)SmileSmile
látom zajlik az élet itt is:)
Vissza az elejére Go down
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Általános csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 22 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 22, 2009 2:50 pm

Sziasztookk^^

áhh túléltem az a szar műsort igen jó volt XD annyira izgultam küll h mejdnem elájultam és úgy kellet megtartani de no problem:D
Vissza az elejére Go down
Arlena Bretchel
Iskolavezető
Iskolavezető
Arlena Bretchel


Hozzászólások száma : 390
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Iskolavezető
Rang: Pelaguis tagozatvezető
Rang:

Általános csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 22 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 22, 2009 4:30 pm

Hello everyone! Itt vagyoooook Very Happy Hogy vagytok? Razz Üdv itt az újaknak =) A netem még mindig szar, most is könyvtárból jöttem fel, de csak fél órám van, mert sietek, mennem kell anyumhoz.. Szóval játszani most nem tudok sajna :/ Pedig mááár annyira játszhatnékom van Sad Majd siófokon bemegyek könyvtárba 2 órára netezni, szóval bárki, aki fent lesz rámírhat majd Very Happy Bocs a gépelési hibákért, ez a dilis gép mindent aláhúz :/
Vissza az elejére Go down
Gregory Stride
Iskolavezető
Iskolavezető
Gregory Stride


Hozzászólások száma : 458
Csatlakozott : 2009. Aug. 03.
Kor : 31
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Iskolavezető
Rang: Raginmund tagozatvezető-helyettes
Rang:

Általános csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 22 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 22, 2009 4:45 pm

Sziasztok Smile Jelentem haza estem Very Happy

Éés mostantól szünet Very Happy

Bár mondjuk holnap lesz ilyen osztály program féleség, amire eredetileg nem akartam menni, de lehet inkább mégis csak elmegyek Very Happy

Ariella: És minden rendben ment? Razz

Bella: Az a lényeg, hogy nem lett bajod, és hogy jól sikerült Smile
Vissza az elejére Go down
Arlena Bretchel
Iskolavezető
Iskolavezető
Arlena Bretchel


Hozzászólások száma : 390
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Iskolavezető
Rang: Pelaguis tagozatvezető
Rang:

Általános csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 22 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 22, 2009 4:54 pm

Jajjj gyerekek *meghadódva bőg* Örülök, hogy eszetekbe jutottam =) Köszii^^*ölelés*
Viszont most mennem kell :/ Amint lesz netem jövök^^ Jó szünetet mindenkinek, éééés... huj, huj, Hajrá Magyarok!! (ezt csak Luci értette, de sebaj xD) Pápá
Vissza az elejére Go down
Gregory Stride
Iskolavezető
Iskolavezető
Gregory Stride


Hozzászólások száma : 458
Csatlakozott : 2009. Aug. 03.
Kor : 31
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Iskolavezető
Rang: Raginmund tagozatvezető-helyettes
Rang:

Általános csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 22 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 22, 2009 4:59 pm

Még szép, hogy eszébe jutottál itt mindenkinek, ez az oldal a tied is, és éppen ezért érezhető is ha nem vagy itt Sad

Igen én értettem, de inkább azt mondom, hogy:
Huj, huj, Hajrá a netednek! Razz (mert egy kis átköltés sosem árt. )
Vissza az elejére Go down
Ariella Rivombrosa
Emisario
Emisario
Ariella Rivombrosa


Hozzászólások száma : 116
Csatlakozott : 2009. Sep. 30.
Kor : 31
Lakhely : Fehérvárcsurgó

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Diákprefektus
Rang:

Általános csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 22 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 22, 2009 5:21 pm

hát ha úgy vesszük, akkor minden rendben van, bár az altatást nagyon rosszul viseltem....2 napig nem tudtam semmit enni csak a gyógyszert, de attól is csak rosszabbul lettem
szerencsére ma reggel hazajöhettem, bár beszélni nem tudok:(
Vissza az elejére Go down
Maya J. Scott
Emisario
Emisario
Maya J. Scott


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozott : 2009. Oct. 15.
Kor : 28
Lakhely : Szentendre

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Általános csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 22 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 22, 2009 5:32 pm

Nah... ez a műsor jó nagyot nyomott a szar hangulatomra... Mert én ugye szerepeltem benne... és annyira jó volt... csak két hét volt az egész de borzasztó, hogy vége... Tudom, tudom, hogy túl érzékeny vagyok, de gondoljatok csak bele, hogy valamivel úgy igazán megdolgoztok 2 héten keresztül aztán 2x előadjátok és vége... ráadásul még mindig ott van az a két jó pasi is TT_TT
Meg ma kivégeztem a nana animét és hát mondanom se kell, hogy végigbőgtem az utolsó pár részt.
Szóval nem olyan jó a kedvem most se, de most nem olyan depressziósan rossz hanem olyan ennekisvégevan rossz...

Lena: ugyan engem még nem ismersz, deee Luci mesélhetne róla, hogy mennyire várom már, hogy legyen neted Very Happy szinte minden nap megkérdezem, hogy mi van veled Very Happy

Jahm amúgy meg hétvégén nem leszek gondoltam szólok ^^
Vissza az elejére Go down
Gregory Stride
Iskolavezető
Iskolavezető
Gregory Stride


Hozzászólások száma : 458
Csatlakozott : 2009. Aug. 03.
Kor : 31
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Iskolavezető
Rang: Raginmund tagozatvezető-helyettes
Rang:

Általános csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 22 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 22, 2009 5:51 pm

:S Akkor jobbulást, és remélem, hamar rendbe jösz Smile

Aaron :S Minden esetra az érzés ismerős, igazából még általános iskolából, amikor táncoltunk osztálytáncokat minden farsangon 5-8 évfolyamosként.
Mindig készültünk rá egy-másfél hónapot, aztán előadtuk mi is kétszer, aztán általában kiderült, hogy nyertünk, aztán annyi Very Happy

Na igen, ezt külön nem említettem neki, de tényleg így van Razz Mondjuk Lénának azt többször mondtam, hogy úgy összességében hiányzik az oldalnak már, és ebben a tagok is benne vannak Razz

Én mondjuk alapjáraton a holnapi nap kivételével itt leszek, és holnap is csak a délelőtt kora délutánra tűnök el ha minden igaz.
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bass
Diák
Bonnie Bass


Hozzászólások száma : 179
Csatlakozott : 2009. Oct. 04.
Kor : 29
Lakhely : Budaörs

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Általános csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 22 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 22, 2009 11:11 pm

Na, gyerekek, bejelentek valamit. Bár ugyse érdekel senkit, de na. Very Happy Tehát holnaptól egy hétig (magyarán 23-30.) offolok, mivel elmegyek Németországba cserediákoskodni. Smile Tehát addig nem hinném, hogy tudnék irni ide, tehát bejelentettem, hogy hanyagoljatok addig. Very Happy na tehát drukkoljatok, hogy majd megtudjak szólalni. :'D pápá. <3
Vissza az elejére Go down
Gregory Stride
Iskolavezető
Iskolavezető
Gregory Stride


Hozzászólások száma : 458
Csatlakozott : 2009. Aug. 03.
Kor : 31
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Iskolavezető
Rang: Raginmund tagozatvezető-helyettes
Rang:

Általános csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 22 I_icon_minitimePént. Okt. 23, 2009 12:22 am

Oksi, akkor én drukkolok, és érezd jól magad Razz

Honnan veszed, hogy nem érdekel senkit, amúgy? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Gregory Stride
Iskolavezető
Iskolavezető
Gregory Stride


Hozzászólások száma : 458
Csatlakozott : 2009. Aug. 03.
Kor : 31
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Iskolavezető
Rang: Raginmund tagozatvezető-helyettes
Rang:

Általános csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 22 I_icon_minitimePént. Okt. 23, 2009 10:35 am

Sziasztok!

Na én akkor most csak felnéztem, mert mindjárt megyek el, aztán dél körül sztem itthon leszek egy kicsit, de délutánra is szerváltam egy programot, ha minden igaz, szóval csak estefelé leszek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Maya J. Scott
Emisario
Emisario
Maya J. Scott


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozott : 2009. Oct. 15.
Kor : 28
Lakhely : Szentendre

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Általános csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 22 I_icon_minitimePént. Okt. 23, 2009 9:00 pm

Én is drukkolok Bonnie ^^

Akkor én is bejelentem, hogy holnap és holnapután nem leszek azaz szombat, vasárnap azaz 24-25-ig ^^
Aztán leszek és mivel szünet ezért aktívkodok is ^^
Vissza az elejére Go down
Gregory Stride
Iskolavezető
Iskolavezető
Gregory Stride


Hozzászólások száma : 458
Csatlakozott : 2009. Aug. 03.
Kor : 31
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Iskolavezető
Rang: Raginmund tagozatvezető-helyettes
Rang:

Általános csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 22 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2009 1:01 am

Na hát akkor ez nem volt a legaktívabb nap :S

Mondjuk ami azt illeti, nem tudom, hogy holnap végül leszek-e mert lehet kirángatnak egy napra a nyaralóba, hogy menjek segíteni..
Vissza az elejére Go down
Gregory Stride
Iskolavezető
Iskolavezető
Gregory Stride


Hozzászólások száma : 458
Csatlakozott : 2009. Aug. 03.
Kor : 31
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Iskolavezető
Rang: Raginmund tagozatvezető-helyettes
Rang:

Általános csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 22 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2009 2:15 am

Minden esetre több ötlet is felmerült bennem, amiket majd ha újra eszembe jutnak, akkor neki látok megvalósítani, mert természetesen elfelejtettem őket, mert nem lettek felírva, de ahogy eszembe jut valami azt nekilátok megcsinálni, illetve fel is írom azt, hogy ne maradhasson el, Szóval ha már itt a szünet akkor ki is fogom használni valamennyire arra, hogy a fórumunk is előrébb jusson valamennyire, és jobb esetben ehhez a későbbiek során már Lenanak is sikerül nethez jutnia Smile
Vissza az elejére Go down
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Általános csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 22 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2009 7:52 pm

Sziasztok^^

Én majd csak holnaptól leszek most csak beköszönök Smile
Vissza az elejére Go down
Gregory Stride
Iskolavezető
Iskolavezető
Gregory Stride


Hozzászólások száma : 458
Csatlakozott : 2009. Aug. 03.
Kor : 31
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Iskolavezető
Rang: Raginmund tagozatvezető-helyettes
Rang:

Általános csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 22 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2009 8:02 pm

Oksi, ma amúgy se nagyon van itt bárki is, bár én itt vagyok, de közben csinálok ezt-azt Very Happy
Ez most ilyen punnyadós időszak
Vissza az elejére Go down
Ariella Rivombrosa
Emisario
Emisario
Ariella Rivombrosa


Hozzászólások száma : 116
Csatlakozott : 2009. Sep. 30.
Kor : 31
Lakhely : Fehérvárcsurgó

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Diákprefektus
Rang:

Általános csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 22 I_icon_minitimeHétf. Okt. 26, 2009 2:11 pm

jelentem megérkeztem
remélem mindenki jókedvű meg minden, mert én is jó kedvű vagyok, annak ellenére, hogy alig élek:)SmileSmile
Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Általános csevegő - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 22 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Általános csevegő
Vissza az elejére 
22 / 42 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Általános hírek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Általános :: Csevegő-
Ugrás: