Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spangol Mágusképző Iskola az Atlanti-óceán egy kis szigetén
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Hangszerek arénája

Go down 
+2
Isabella Swift
Arlena Bretchel
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Arlena Bretchel
Iskolavezető
Iskolavezető
Arlena Bretchel


Hozzászólások száma : 390
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Iskolavezető
Rang: Pelaguis tagozatvezető
Rang:

Hangszerek arénája Empty
TémanyitásTárgy: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája I_icon_minitimeSzer. Szept. 23, 2009 7:02 pm

Hangszerek arénája Hangszerek_ar_n_ja_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Hangszerek arénája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája I_icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2009 12:51 am

*Bella érkezik meg ezen a késői órán úgy gondolta egy kicsit zongorázik , hisz ez az esés egy kicsit megint el tántorította a lovaglástól. a lány végig megy a széksorok között majd felmegy a színpadra a zongorához leül és elkezd gondolkodni.Aztán lenyom egy billentyűt és el kez játszani egy számot ami az egyik kedvence majd hallgatja amit játszik aztán mikor végzett akkor csak ül és gondolkodik .Igazából most nem is a lovaglás témán hanem valami máson illetve egy személyen . Vajon miért csinálta ezt vele , vagy talán azért hagyta el mert már nem szerette . Ki tudja , csak Ő aki elhagyta Bellát és még csak semmi hír nincs róla .Nah mindegy a lány már túlélte a szerelmi csalódást mondjuk inkább csak rosszul esett neki amit AZ a fiú tett vele Bella eljátszik mégegy számot aztán feláll végig néz a színpadon valamint a feket zongorán aztán távozik a Hangszerek arénájából hisz 10 perc múlva már csak a hálókörletében lehet .Bár a lány soha nem szokott későig fenn lenni most valahogy mégsem tudo aludni .....*
Vissza az elejére Go down
Sebastian Blunt
Emisario
Emisario
Sebastian Blunt


Hozzászólások száma : 62
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Hangszerek arénája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája I_icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 2:36 pm

*Sebastian az utóbbi napokhoz hasonlóan a mai napját is arra szánta, hogy egy kicsit felfedezze a kastélyt. A mai napon egészen az alagsorig ment, de nem igazán tudta, hogy itt most mit is csináljon, így találomra benyitott az egyik ajtón, amiről feltételezte, hogy nem valami lezárt helyre nyílik, majd bement. Az ajtót maga után nem csukja be teljesen, hogy valaki más is aki esetleg erre jár, az betévedjen ide hozzá. Mikor körülnéz, akkor látja, hogy egy hangszerterembe tévedt be, de nincs itt most senki. ~Azért ha jól tudom ez egy szabad terület, szóval itt maradok~ gondolta végül magában, bár semmilyen hangszeren nem játszott jól. De ennek ellenére úgy döntött, hogy egy kicsit körülnéz, hátha kedvet kap valamihez a sok hangszer között*
Vissza az elejére Go down
Kameko Kai
Diák
Kameko Kai


Hozzászólások száma : 137
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.
Kor : 29
Lakhely : Isaszeg

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Hangszerek arénája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája I_icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 2:51 pm

*Nem sokkal később a hangszerek arénájában tartózkodó fiú léptek zaját hallhatja. A lány aki közeledik nem sűrűn jön ki a szobájából, de most szüksége volt egy kis friss levegőre, meg kicsit fel is akarja fedezni a helyet, elvégre lassan egy hónapja van itt. Amint meglátja a nyitott ajtót, azon nyomban bemegy rajta, mert úgy véli van ott valaki, és nem is téved. Meglátja a fiút, végignéz rajta, és egy halványabb fajta mosoly jelenik meg az arcán.* - Szia.*köszön, majd leül a zongora előtti székre, és a hangszer felé fordul, majd elkezdi a Für Elise-t játszani. Közben időnként eszébe jut az erről szóló japán legenda. A zongoraszellem legendája.*

//zongoraszellem legendája: Egy japán legenda, miszerint, hogyha négyszer meghallja valaki, amint a zongorista szelleme a Für Elise-t játsza, életét veszti.//


A hozzászólást Kameko Kai összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 10, 2009 3:53 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Sebastian Blunt
Emisario
Emisario
Sebastian Blunt


Hozzászólások száma : 62
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Hangszerek arénája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája I_icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 3:03 pm

*Hallja, hogy valaki errefelé közeledik, vagyis egész pontosan valakinek a lépteit hallja, de nem igazán zavartatja magát, sétálgat tovább a hangszerek között, és majd ha a jövevény bejön, akkor foglalkozik vele. Ez nem is olyan sokára megtörténik, és belép egy lány, majd köszön is neki, így Sebastian gyorsan viszonozza azt*
Szia*mondja*Sebastian Blunt vagyok*mutatkozik is akkor már be gyorsan, hogy megismerjék egymást. Miközben aztán a lány játszani kezd, a fiú csendben, és lehetőleg nem zajt csapva nézelődik tovább, majd a lány felé fordul, és hallgatja a mit játszik, és majd megdicséri akkor amikor a lány végzett, közben nem akar zavarni*
Vissza az elejére Go down
Kameko Kai
Diák
Kameko Kai


Hozzászólások száma : 137
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.
Kor : 29
Lakhely : Isaszeg

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Hangszerek arénája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája I_icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 3:15 pm

*A lány amint befejezte a játékát a fiú felé fordul, akinek láthatólag tetszett a zene.* - Kameko Kai vagyok. Kamekonak hívj. Sokáig éltem Angliában, így a nevem megfordult.*magyarázza meg, azt hogy miért szólítsa a fiú azon a nevén őt, amelyik normál esetben a vezetéknevének kellene lennie.* - Hallottál már a zongora szelleméről? Lefogadom hogy nem. Elvégre nem sokan ismerik a japán legendákat...*mondja a lány a fejét rázva kicsit, mert japánban legtöbbször ha valaki elkezdi ezt a dallamot játszani sokan megrémülnek tőle.*
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Sebastian Blunt
Emisario
Emisario
Sebastian Blunt


Hozzászólások száma : 62
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Hangszerek arénája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája I_icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 3:37 pm

*Megvárja, még a lány befejezi a zongorázást, majd megszólal*
Nagyon ügyesen zongorázol*dicséri meg, majd a bemutatkozási dologra csak bólint, hogy rendben úgy fogja hívni a lányt*
Ja, hogy amúgy fordítva lenne a neved?*kérdezi meg, hiszen ő a maga részéről nincsen tisztában azzal, hogy a japánoknál hogyan is müködik a nevek kérdése*
Jól sejtet, mert még tényleg nem*mondja meg, és még msot sem sejti, hogy miről lehet szó*
Igen én sem nagyon vagyok otthon, a japán kultúrában*teszi még hozzá. *
De ha gondolod akkor elmesélheted, és akkor már ismerni fogom*fejezi ki egy kis mosoly keretében, hogy ő szívesen meghallgatja a dolgot*
Vissza az elejére Go down
Kameko Kai
Diák
Kameko Kai


Hozzászólások száma : 137
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.
Kor : 29
Lakhely : Isaszeg

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Hangszerek arénája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája I_icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 3:53 pm

- Köszönöm.*mondja a lány a dícséretre, aztán mikor látja, hogy a fiút kezdi érdekelni a szellem dolog, akkor bele is fog a mesélésbe.* - Azt hallottam, hogyha valaki négyszer meghallja, hogy a szellem a Für Elise-t játsza, akkor meghal. Ostoba babona, de rengetegen rettegnek tőle... Vannak ennél sokkal félelmetesebb japán legendák, sőt olyan is van ami igaz.*mondja a lány, és ebből talán a fiú sejtheti, hogy a lány találkozott már egy vagy több legenda valóságalapjával. Mert hiába legenda, valami valóságalapjának kell lennie.*
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Sebastian Blunt
Emisario
Emisario
Sebastian Blunt


Hozzászólások száma : 62
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Hangszerek arénája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája I_icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 4:05 pm

*Ha már említésre került a dolog, akkor már érdekli miről is lehet szó. Ezek után meghallgatja a lány mondani valóját majd reagál rá*
Szellem?*kérdezi, azt nem mondja hogy nem hisz benne, hiszen ha minden igaz itt, ebben az iskolában is vannak szellemek, szóval szellemek léteznek, de zongorázni még nem halott egyet sem*
És miből gondolod, hogy igazak?*kérdezi, hiszen sejti, hogy ha a lány ezt így kijelentette, akkor van rá valamilyen bizonyítéka, vagy már tapasztalt olyan dolgokat, amikből erre következtet.*
Vissza az elejére Go down
Kameko Kai
Diák
Kameko Kai


Hozzászólások száma : 137
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.
Kor : 29
Lakhely : Isaszeg

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Hangszerek arénája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája I_icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 4:35 pm

- Igen. Szellem.*mondja a lány egy bólintással. Nem félek tőlük különösebben... Azt mondják, hogy a rosszindulatúbbak félelemmel táplálkoznak. Ez nem tudom mennyire igaz.*mondja a lány kissé elgondolkodva, aztán a fiú következő kérdésére is válaszol.* - Hát tudod találkoztam a kívánságok szellemével, amit úgy 60 évvel ezelőtt egy szoborba zártak, de a szobornak letört a feje, és így kiszabadulhatott. A szellem mindenkinek a kívánságát valóra váltja, aki a negyedik lépcsőn kíván valamit, de meg kell fizetnie érte.*mondja a lány, és egy kicsit elhúzza a száját.* - Van aki az életével fizet...
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Sebastian Blunt
Emisario
Emisario
Sebastian Blunt


Hozzászólások száma : 62
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Hangszerek arénája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája I_icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 4:45 pm

*Hallgatja a lányt, majd válaszol*
értem, hát én nem hallottam róluk sok mindent, de egyenlőre engem békén hagytak, szóval nem is nagyon foglalkozok velük. *mondja a lánynak, majd hallgatja a következő kérdésre is a választ, hogy aztán arra is tudjon valamit reagálni.*
Értem, de ha ezt te így tudod, és biztos vagy benne, akkor ezt te tapasztaltad is, vagy csak esetleg valaki mesélte neked?*kérdez tovább a fiú érdeklődve*
Uhh, hát azért az elég durva, minden japán legendában ott van a halál?*tesz fel még egy kiegészítő kérdést is, mert ez így elég durván kezd hangozni*
Vissza az elejére Go down
Kameko Kai
Diák
Kameko Kai


Hozzászólások száma : 137
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.
Kor : 29
Lakhely : Isaszeg

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Hangszerek arénája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája I_icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 5:22 pm

- Én magam láttam, és tapasztaltam is a dolgot...*mondja a lány visszagondolva arra, hogy amikor hallotta a legendát azonnal kipróbálta, és be is vált, de direkt kisebb kívánságot mondott, hogy a vesztesége se legyen olyan hatalmas.* - A legtöbben igen, de tudok olyat, amelyikben nem. Akarod hogy elmeséljem azt is?*kérdezi. Most két olyan legenda jut eszébe, amiben nincsen benne a halál, és szívesen elmeséli, már csak ijesztgetés céljából is, bár nagyon úgy tűnik neki, hogy a fiú nem fél az ilyesmitől.*
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Sebastian Blunt
Emisario
Emisario
Sebastian Blunt


Hozzászólások száma : 62
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Hangszerek arénája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája I_icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 5:47 pm

*Kicsit elcsodálkozik, majd meghallgatja, és kérdez is egyből*
És esetleg szabad tudnom, hogy nálad mi volt az ára a dolognak, a kívánságot nem akarom megkérdezni, mert az nem igazán lenne illendő*mondja a fiú, beleágyazva a kérdést is*
Igen mesélj egy olyat is, hogy halljam is, hogy van nekik kedvesebb legendájuk is, bár gondlom azért valami szomorúság ebben is lesz*mondja a fiú, de ha nem lesz annak örülni fog, mert akkor ma hall valami pozitívat is, nem csak ilyen szomorú végű dolgokat. És igen Sebastien nem az a félős típus, szóval megijeszteni nem lehet olyan könnyen, de azért nem lehetetlen. *
Vissza az elejére Go down
Kameko Kai
Diák
Kameko Kai


Hozzászólások száma : 137
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.
Kor : 29
Lakhely : Isaszeg

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Hangszerek arénája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája I_icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 5:57 pm

- Az volt az ára, hogy ott kellett hagynunk a várost ahol felnőttem, ráadásul az országot is, és sose láttam viszont az ottani barátaimat.*mondja a lány, de a szomorúságát emiatt egyáltalán nem mutatja.* - Kedvesebb? Hát kedvesnek nem mondanám... Hallottam olyanról is, hogy ha valaki sötétben tükörbe néz, akkor megláthatja a tükörszellemet, aki átveszi a teste felett az irányítást, és a lelke a tükrök világába kerül. Állítólag ez tényleg megtörtént, és úgy lehet megállítani a szellemet, hogy két tükröt egymás felé fordítunk.*meséli el a lány a legendát, amit a fiú kedvesebbnek vélt az eddigieknél.* - És van egy másik is. Ez egy olyan szellem, amit kizárólag azok láthatnak akik félnek tőle, és kizárólag gyerekeknek jelenik meg, akik este egyedül vannak otthon, szóval nincsenek otthon a szüleik. Amikor ő jön akkor kimarad az áram, és kopogtat az ajtón. És ha valaki kinyitja akkor félelmetes dolgot lát, és a szellem úgy csinál, mintha kettévágná őt a kaszájával, de valójában a gyereknek nem esik baja, csak megrémül... *Meséli el ezt a legendát is.* - Páran mesélték nekem hogy már találkoztak ezzel a "Kaszás" nevezetű szellemmel.
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Sebastian Blunt
Emisario
Emisario
Sebastian Blunt


Hozzászólások száma : 62
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Hangszerek arénája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája I_icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 6:07 pm

*Hallgatja a lányt, majd szomorúan válaszol*
Értem, és azt szabad megtudni, hogy hogyan derült ki hogy ez az ára a dolognak? Csak mert én tényleg nem értek az ilyesmihez, de most már kíváncsivá tettél a dolgokkal amiket meséltél*mondja, és kérdezi is egyben a fiú a lánytól. *
Na hát ez tényleg nem kedvesebb az előzőnél*reagál a fiú a legendára, csak így röviden most*
Ez akkor amolyan látomás féleség?*kérdez rá a fiú, majd egy másik témát is felvet*
Gondolom akkor tényleg nem lehetett valami kellemes élmény számukra. Ez lehet hogy engem is megijesztett volna, sőt szinte biztos*vallja be a fiú, hiszen ő is megijedt volna, ha valaki szét akarná őt vágni*
Szóval akkor ezek szerint tényleg nincsenek kellemes, kedves témájú legendák a japánoknál*mondja, hiszen ezekből sem hallott ki túl sok kedvességet*
Vissza az elejére Go down
Kameko Kai
Diák
Kameko Kai


Hozzászólások száma : 137
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.
Kor : 29
Lakhely : Isaszeg

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Hangszerek arénája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája I_icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 6:24 pm

- Mivel a kívánságom valóraválta után egy nappal jelentette be édesapám, hogy otthagyjuk a helyet, így gondolom ez volt az ára... mekkora esélye van egy ilyen véletlennek? Szerintem nem sok.*mondja a lány a fejét rázva. Nem, ez nem lehet véletlen.* - Látomás? Hát lehet hogy valami olyasmi... Lehet hogy csak a képzelet szüleménye, és lehet nem is létezik, de elég sokan látták ugyanazt, de nem értem miért csak az láthatja aki fél tőle.*mondja a lány és elgondolkodik egy kicsit.* - Hogyha mondjuk csak képzelgés lenne, akkor nem teljesen ugyanúgy jelenne meg mindenkinek, szóval valószínűleg tényleg létezik, de természetesen a szülők nem hiszik el... Akik nem hisznek benne nem látják.*mondja majd a kedves témájú legendákról elgondolkodik.* - Lehet hogy vannak, de olyat még nem olvastam, és nem is nagyon hallottam róla.
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Sebastian Blunt
Emisario
Emisario
Sebastian Blunt


Hozzászólások száma : 62
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Hangszerek arénája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája I_icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 6:31 pm

Jah, így már értem, csak azt hittem, hogy ez valahogyan közvetlenül kiderült, de akkor végül is tényleg lehet, hogy ez volt az oka*mondja a fiú bár a maga részéről akár ez is lehetett volna egy véletlen, de ha a lány azt mondja, hogy nem az volt, akkor végül is lehet, hogy igaza van, ő nem volt ott, és nem tudja hogy hogyan történtek a dolgok pontosan. *
Hát lehet, hogy pontosan emiatt, mert aki nem fél tőle, az nem foglalkozik vele, de aki fél tőle, annak egyszer csak megjelenik, lehet, hogy pontosan csak azért, mert odaképzeli, de igazából nem tudom, olyannak aki nem fél tőle, mért jelenjen meg?*kérdezi, hiszen az ilyesmiknek az emberek ijesztgetése a célja, szóval szerinte csak olyannak fog megjelenni, akinél ez a dolog be is jön*
Igen, valószínűleg így van*teszi még hozzá egy bólintás keretében*
értem, de végül is az is elképzelhető, hogy tényleg nincsen*mondja még*
Vissza az elejére Go down
Kameko Kai
Diák
Kameko Kai


Hozzászólások száma : 137
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.
Kor : 29
Lakhely : Isaszeg

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Hangszerek arénája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája I_icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 6:56 pm

- Hát... azért egy ilyen véletlennek nem sok esélye van, de ha jobban belegondolok lehetett az is. Mondjuk nem nagyon hiszek a véletlenekben. Szerintem mindennek megvan a maga oka. Minden történik valamiért, és mindennek kell lennie magyarázatának.*mondja a lány elgondolkodva kicsit, aztán feltápászkodik a zongora előtti székről.* - Annyit ültem, hogy elzsibbadt a lábam.*mondja egy halványabb mosollyal, atán körülnéz, hogy milyen hangszerek vannak még a teremben, és min tud játszani még, de nem talál olyan hangszert, amin most szívesen játszana, bár egy idő után bármin magától megtanulna játszani.* - Hát ki tudja? Lehet akár képzelgés is, elvégre ijesztgetés alapján terjed a dolog... aki nem hallott még róla, olyan embernek még nem jelent meg.*mondja a lány, majd elkezd sétálgatni, és közben nézegeti a hangszereket. Olyan mintha keresne valamit.* - Te tudsz valamilyen hangszeren játszani?*kérdezi meg a fiút.*
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Sebastian Blunt
Emisario
Emisario
Sebastian Blunt


Hozzászólások száma : 62
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Hangszerek arénája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája I_icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 7:04 pm

Igen ebben igazad van, tényleg nem valami nagy az esélye, hogy véletlen volt*mondja a fiú egyet értve a lánnyal*
Igen ezt megértem*mondja a fiú csak úgy röviden*
Én meg itt nézelődök, de tulajdon-képpen teljesen fölöslegesen, mivel semmilyen hangszeren nem tudok játszani, de ez már más kérdés*mondja egy kis nevetés keretében Sebastian, és ezzel meg is válaszolja a lány éppen akkor feltett kérdését*
Te milyen hangszereken játszol még?*kérdezi meg a fiú a lánytól, hiszen a zongorázás az nagyon jól megy neki, annyira, hogy még történetezés is lett belőle. *
na igen, szóval szerintem ez lehet, hogy csak egy képzelgés, de attól még lehet legenda, hiszen nem tudhatjuk, hogy minek hatására jelenik meg pontosan ez a valami*mondja a fiú nagyjából egyet értve a lánnyal, de itt már azért nem mindenben*
Vissza az elejére Go down
Kameko Kai
Diák
Kameko Kai


Hozzászólások száma : 137
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.
Kor : 29
Lakhely : Isaszeg

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Hangszerek arénája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája I_icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 7:26 pm

- Nem tudsz játszani semmilyen hangszeren?*kérdezi elképedve a lány, hiszen akiket ismer azok közül eddig mindenki tudott valamilyen hangszeren játszani, vagy legalább énekelni, de az éneklés is hangszer, egy hangszer ami benned van.* - És a kottát sem ismered, szóval nem tudod hogy melyik gombóc melyik hangot jelöli? Mert ha azt tudod, akkor gyerekjáték megtanulni hangszeren játszani.*mondja mosolyogva, elvégre ő először énekelni tanult meg, ami mellett zeneelméletet tanult, és így könnyedén meg tudott tanulni zongorázni, furulyázni, és hegedülni.* - Hát én még furulyán és hegedűn tudok jól játszani, de ha a kezembe nyomnak egy gitárt, vagy egy csellót, meg egy kottát, akkor is egy idő után bármit megtanulok eljátszani.*mondja a lány egy halványabb féle mosollyal.* - Elvégre ha ismerem a kottaképet, már csak meg kell találni a megfelelő hangokat.
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Sebastian Blunt
Emisario
Emisario
Sebastian Blunt


Hozzászólások száma : 62
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Hangszerek arénája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája I_icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 7:34 pm

*Látja, hogy a lány meglepődik azon amit mond, így reagál*
Igazából lehet, hogy tudok, de még nem próbáltam, és így inkább nem mondom azt hogy tudok*mondja a fiú, és msot nem is nagyon megy bele ennél jobban a dologba. *
Háttő azokkal még úgy nagyjából tisztában vagyok, de azért lehet ott is lennének gondok*mondja hiszen sosem szerette a kottákat meg az ilyesmit, ő a zenét meg az éneklést inkább csak hallgatta, sem mint hogy csinálja. *
Az jó, ügyes vagy*mondja a fiú elismerően, majd folytatja*
Engem ami vonz, az maximum a gitár, azt majd lehet, hogy egyszer kipróbálom*mondja, mert ezen már korábban is gondolkodott, de egyenlőre még nem látja úgy, hogy ennek itt lenne az ideje*
Ebben igazad van mondjuk*bólint a fiú*
Vissza az elejére Go down
Kameko Kai
Diák
Kameko Kai


Hozzászólások száma : 137
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.
Kor : 29
Lakhely : Isaszeg

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Hangszerek arénája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája I_icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 7:55 pm

- Gitár... hümm érdekes. Én is arra gondoltam hogy azon fogok következőleg megtanulni játszani.*mondja a lány.* - Mondjuk engem mindig is vonzott a zene. Nem tudom miért, de nagyon szeretem.*mondja aztán elgondolkodik.* - Most jobb lesz ha megyek. Szia.*köszön el, és amikor már a fiú nem látja elereszt egy teljesen őszinte mosolyt.*~Jófej srác~*gondolja magában majd sétál tovább.*~És most hova menjek?~
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Sebastian Blunt
Emisario
Emisario
Sebastian Blunt


Hozzászólások száma : 62
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Hangszerek arénája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája I_icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 8:17 pm

*Hallgatja a lányt, majd reagál rá*
Hát szerintem ha már hangszerek, akkor az a legjobb*mondja el a fiú az ő véleményét, majd figyel tovább a lányra*
A zenét én is szeretem, de inkább csak hallgatni, sem mint csinálni*fejti ki álláspontját a fiú*
Rendben, akkor szia*köszön el tőle egy félmosoly közepette, amit lehet a lány már nem is látott, de végül is nem is baj*
Vissza az elejére Go down
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Hangszerek arénája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája I_icon_minitimeCsüt. Nov. 19, 2009 6:27 pm

*Bella sétálgat .Jobban mondva érkezik a Hangszerek arénájába .Egy fekete talár van rajta zsebéből kilóg a térnyerője.Mikor belép a hatalmas terembe csak elmosolyodik~Nagyszerű nincs itt senki~*gondolja a lány majd elindul a színpad felé aztán fellép rá majd oda megy a zongorához .Azt szépen felnyitja majd végig simít rajta .otthon is ilyesmi zonghorája van.Nem dehogyis butaságokat mondok hiszen nincs két egyforma zongora. A lány végig simít rajta majd leül és elkezd zongorázni .Most valami egészen hátborzongató dalt.*
Vissza az elejére Go down
Ryan Warner
Diák
Ryan Warner


Hozzászólások száma : 76
Csatlakozott : 2009. Oct. 06.
Kor : 31

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Hangszerek arénája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája I_icon_minitimeCsüt. Nov. 19, 2009 10:52 pm

* Ryan most valahogy kilyukadt az alagsorban, igazság szerint nem erre akart jönni, de ha már itt van akkor ideje felfedezni a folyosó kifürkészhetetlen rejtelmeit. Ahogy sétálgat a folyosón egy zongora hangot hall. Valaki zongorázik, és az a valaki nagyon is jól csinálja. Követi a hangot, majd egy teremhez ér, bemegy az ajtón és meglátja a titokzatos valakit, aki zongorázik. Mivel látszóan senki nincs rajtuk kívül itt, hát odamegy a lányhoz. Mielőtt megszólítaná, megigazítja a zöld ingét, majd a bal kezét becsúsztatja a farmerja zsebébe. Haja a szokásos formában fel van zselézve. Bal kezével a lány vállára teszi a kezét jelezve, hogy már nincs egyedül. *
- Szia, nagyon szépen játszol.
* Bókol a lánynak, majd bemutatkozik. *
- Ryan Warner, pelaguis.
* Majd egy kezdő beszélgetési témát kezd el. *
- Ahogy hallottam, régóta zongorázol?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hangszerek arénája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hangszerek arénája
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: A kastély :: Alagsor-
Ugrás: