Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spangol Mágusképző Iskola az Atlanti-óceán egy kis szigetén
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Hangszerek arénája

Go down 
+2
Isabella Swift
Arlena Bretchel
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Brenda Scoop
Diák
Brenda Scoop


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozott : 2009. Nov. 19.
Kor : 34
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Hangszerek arénája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 19, 2009 11:11 pm


*Brenda, felfedező útra indul az iskolában ha már megérkezett. Szokása, hogy eltéved, persze hisz csak most érkezett és nem mindig lehet tudni az utat, csak kísérettel.~Ez, az alagsor lehet, hűűű.~*Gondolta magában majd, elkezdett sétálni a folyosón. Ismerkedett a hellyel remélvén, hogy sokszor meg fog itt mutatkozni kerülni. Épp meghallott egy hangot, és elkezdett sétálni követte hova lyukad ki ez a hang.~Majd a helyiségbe, valahogy visszamegyek majd, de valaki nagyon szépen zongorázik~*Gondolta magában, és a teremhez lépett.Egy lányt pillantott meg a Zongoránál, majd Fiút aki közelebb ment hozzá.
- Sziasztok! *Köszönt a két ismeretlen arcnak*
- Nagyon szépen, játszol, én gitározni tudok, meg fuvolázni. Régen tanultam zongorázni, de már biztos kimentem a gyakorlatból.*Mondta a dicsérettel egybevéve a lánynak, majd oda fordult úgyhogy mind ketten lássák.*
- Bocsánat, be sem mutatkoztam Brenda Scoop vagyok, nemrég érkeztem ide az iskolába. *Mutatkozott be illedelmesen*
Vissza az elejére Go down
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Hangszerek arénája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 19, 2009 11:15 pm

*Bella ahogy zongorázik.Igen itt ül már egy ideje Egyszer csak jön valaki .nem is hallja hsizen teljesen el van merülve meg nem is lát hátrafelé ugye a lány .Aztán mikor a fiú a vállára rakja a kezét csak .Felsikkant és elég jól jön ki mert amit játszik az is elég rémisztő akárcsak mint egy horror filmbe. csak hirtelen megfordul egyenesen a fiúhoz és ránéz*
-Uramisten..*mondja a fiúnak aztán mikor megnyugszik egy kicsit akkor csak elmosolyodik.*
-Szia de már találkoztunk .De hát végülis jobb kétszer bemutatkozni mint egyszer sem nem igaz?*kérdezi a lány kedvesen .aztán csak egy kis pír jelenik meg az arcán .De csak egséz picike a bók hallatán.*-
Köszönöm.*mondja halkan miközben kicsit megdönti a fejét *
-Hát nem annyira.2-3 éve kezdtem..*mondja még mindig aztán visszafordul és elkezd valami szolidat játszani.De ekkor megérkezik egy lány akinek láttán Bella elmosolyodik*
-áhh szija Biztos te vagy az új lány ugye?*kérdezi barátságosan , de közben még mindig játszik de most csak egész halkan*
-Üdv a suliba Isabella Swift vagyok .De hívj csak Bellának..*mondja még mindig kedvesen mosolygva a lány.De az váaszol is.majd az ujjab köszönetre csak bólint*
-Köszike.Gitározni az biztos tök jó..*mondja a lány .Aztán egy percre abba hagyja a zongorázást .Majd újra rákezd és ezt kezdi el játszani.No igen twilight forever.
Vissza az elejére Go down
Ryan Warner
Diák
Ryan Warner


Hozzászólások száma : 76
Csatlakozott : 2009. Oct. 06.
Kor : 31

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Hangszerek arénája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 19, 2009 11:42 pm

* Hát igen, a találkozás, mindig bajban volt ezekkel, de majd megszokja, hogy kivel találkozott már. *
~ Na szép, már találkoztunk és nem is emlékszek rá, ezt a cikit. ~
* Gondolja magában, majd a kérdésére hamar kap választ, de nem ugrik át azon, hogy majdnem a szívrohamot hozta a lányra, vagy legalább megijesztette vagy valami ilyesmi. *
- Ugye nem ijesztettelek meg?
* Kérdezi barátságosan, majd a bemutatkozásos cuccosat jól elszúrta na, de sebaj, majd ég, mint a karácsonyi égő. Ezen a kis incidensen ugyan gyorsan tovább ugrik. Szerencséjére nem kell sokáig így álldogálnia, mert hamarosan egy lány is megérkezett, amiben Ryan egészen biztos, hogy még nem találkozott vele. És pontosan be is bizonyosodik ez a tény, mikor Bella megszólal, hogy biztos ő e az új lány. Azért az új lány felé fordul és barna szemeivel végig nézi a lányt, hogy miféle. De persze jó indulatból. *
- Szia, én Ryan Warner.
* Most biztos a bemutatkozásban, legfeljebb ha itt is leég akkor nincs mit tennie, el kell hagyni a termet. De tuti biztos, hogy még vele nem találkozott, így ennek a tudatában megnyugszik.
Figyelmesen végig hallgatja a két lány eszmecseréjét. Nagyon nem tud hozzászólni, mert nem nagyon van benne a hangszerek világába, de ha nagyon muszáj akkor megtanul valamelyiken. Amíg nem szólnak hozzá addig csendben áll, és a jobb csuklóján lévő bőrkarkötővel kezd el játszani. Nem mintha nem érdekelné a lányoknak ezt a nagyszerű beszélgetésüket, de mivel nem tud hozzászólni, így mást nem csinál.
Közben hallgatja Bella zongora játékát, és elmélyülten gondol vissza az elmúlt pár hónapra, amióta itt van. Igaz kezdhetné azzal, hogy megkérdezi Brendát, hogy mikor érkezett, de mivel ezzel elkésett, mert már elmondta, így most egészen más beszélgetési témát próbál keríteni, amihez mind hárman tudnak valamit szólni.
Mindkét kezét a zsebébe csúsztatja, miután megunta a karkötőjével való játszást. *
Vissza az elejére Go down
Brenda Scoop
Diák
Brenda Scoop


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozott : 2009. Nov. 19.
Kor : 34
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Hangszerek arénája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája - Page 2 I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2009 12:05 am


- Régóta zongorázol?*Érdeklődött Bella után aki nagyon szépen és ügyesen játszott. Ryan csak figyelte a lányokat a témához nem tudott hozzászólni.*
.Te, játszol vagy tudsz valamilyen hangszeren játszani vagy zenében úgy melyik műfajok érdekelnek ha meg lehet kérdezni??*Érdeklődött a fiú felől, akit most jól alaposan megnézett. Szimpatikusnak tűnt neki a fiú, na és Bella is.
Tény egész ügyesen játszott Twilight-ot. Ezt Brenda is szerette, szívesen is hallgatta.
- A Twilightot én is szeretem. Szívesen olvasom és hallgatom. Egyik kedvencem.*Lelkendezett a leányzó.*
- Ha gondolod, és van kedved,játszhatnánk párost.*Mondta mosolyogva a lány felé, majd csodálkozva körbe nézett a teremben. ~Szép ez a terem, nagyon~*Gondolta magában, de eközben nem csak a termet jegyezte meg a gondolatai között hanem, azt is, hogy az iskola is csodás hely.Kicsit hiányzik, testvére is, más, hogy nincs itt másik iskolába jár.


Vissza az elejére Go down
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Hangszerek arénája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája - Page 2 I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2009 12:10 am

*Amikor észreveszi , hogy a fiú kicsit zavarba esik akkor csak felkuncog.*
-Ne haragudj nem akartalak zavarba hozni..*mondja neki a lány aztán a következő kérdésen csak felnevet*
-Höh az nem kifejezés.De végülis nem kaptam szívrohamot..*mondja a lány aztán csak játszik tovább.majd mikor abbahagyja észreveszi , hogy a fiú elkezd játszani a karkötőjével*~Szegényke biztos unja~*gondolja a lány majd oda fordul a többiekhez teljesen*
-Hmm ..*gondolkozik hangosan a lány majd megszólal*
-Szerintetek lesz tanévnyító bál?*kérdezi lelkesen .majd megvárja a többiek válaszait gondolatait.Aztán kicsit felsóhajt kezd álmos lenni már nem is kicsit.Így elejt egy kisebb ásítást .Majd újra vissza néz a többiekre .Közben pedig feláll a zongorától.
-Nem csak 2-3 éve zongorázom..*mondja el a lánynak is a kérdést majd elmosoylodik*
-Igen én is szeretem..*mondja a lány mégmindig mosoylgva .Aztán felsóhajt*
-hát én aaszem távozok..*mondja kicsit szomorkásan*
-Aztán nem el kószálni mert a végén jönnek az Alvilág úrai a pokolból..*mondja a lány majd rájuk kacsint *
-Csak vicceltem..Tudtommal biztonságos a suli bár ki tudja?*mondja a lány cserfesen majd elindul közben még hátra szóll*
-További szép estét Brenda szerintem te meg a második lány hálóba fogsz lakni..*mondja neki kedvesen majd elindul a kijáratig ott perdít a térnyerőjén és már a szobájában is van.Hiszen oda megy csak térnyerővel juthat el.*
Vissza az elejére Go down
Ryan Warner
Diák
Ryan Warner


Hozzászólások száma : 76
Csatlakozott : 2009. Oct. 06.
Kor : 31

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Hangszerek arénája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája - Page 2 I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2009 12:34 am

* Hát igen nem kicsit van zavarban, mert nem mindennap kap ilyen labdát. Mindent meglehet szokni, reméli, hogy hamar elfelejtik, mondjuk ha nem az se baj, mivel majd a későbbiek folyamán jól lehet majd ezen nevetni. Azon viszont elkezd mosolyogni, hogy megijedt, de hát nem szándékosan tette. *
- Ne haragudj tényleg nem szándékos volt.
* Neveti el magát, majd hallgatja a többieket. A tanév nyitós kérdésre vállat ránt, mert általában minden iskolában van, akkor csak van itt is. Bár ki tudja, de azért örülne, ha lenne. Jót lehetne bulizni, feltéve, ha olyan lesz itt a tanév nyitó, mint amilyet már megszokott. *
- Szerintem lesz, muszáj lennie, olyan nincs, hogy nem. Legalábbis én örülnék neki, és akkor két ilyen csinos lánnyal is mutatkozhatok, feltéve, ha addigra nem újítotok be valami srácot magatoknak.
* A végét szemrehányásként teszi, nagyon komoly arckifejezéssel, hogy a lányok lássák, de a végén nem bírja és elneveti magát. Majd megszólal. *
- Persze ezt csak viccből mondtam. De örülnék, ha mindketten velem jönnétek.
* Mosolyog rájuk, mielőtt valami cselszövésen törnék a fejüket a lányok. Az ásítást észre veszi, de nem akarja megkérdezni, hogy fáradt-e, mert látszik Bellán. *
~ Biztos elfáradt. ~
* Gondolja, bár az tény, hogy ez igaz is, csak még azt nem tudja, hogy miben, de inkább a személyes kérdéseket, majd négyszemközt megkérdezi, persze ha majd találkozik utána még a lánnyal. Az tény, hogy nagy a suli és nem igazán talál még el sehova se, bár már itt van pár hónapja. Azt már tudja, hogy merre van az udvar, oda már profi módon kitalál, és ha megerőlteti az elméjét, akkor még a szerelmesek ligetébe is kitalál, ahol még Bonnie-val találkozott. Kicsit érdekesre sikerült az, az esett, de tetszett Ryan-nek. És most, hogy eszébe jutott lány, már rég nem látta, azt se tudja mi van vele, de azzal nyugtatja magát, hogy biztos jól van, és majd összefutnak.
Visszatérve ugyan már elhangzott a kérdés, hogy mikortól kezdett el zongorázni Bella, de hagyja had sodródjanak a beszélgetésben a lányok. Ugyan nem tart sokáig, hogy ne keljen neki mégis valamit mondania. Hát Brenda kérdésére válaszol. *
- Hangszeren nem játszok, de régen megakartam tanulni dobolni, de aztán valahogy lemondtam róla, mert nem nagyon volt időm a testvéreim miatt. Úgy zenében, hát inkább a rockosabb műfajt szeretem, de nem azt amelyikben zúznak, hanem a tűrhetőbbet.
* Arcára egy halvány mosoly ül ki, majd tovább hallgatja az ötletet a zenéléshez. Nem nagyon zavartatja magát, hogy megnézték, mert már hozzászokott, kicsi mintha örülne is ennek, és le néz a földre, majd egy halvány mosoly jelenik meg az ajkain. Bella már most távozik, és ennek Ryan nem nagyon örül, de ha fáradt akkor nem tud mit csinálni, hát elengedi a lányt, de azért nem hagyja szó nélkül a távozását. *
- De aztán nem eltűnni, mert megtalállak.
* Kicsit viccesebbre veszi a figurát, mert akárkivel találkozott itt mindig hosszú idő után találkoztak újra. De azért a többieket is meg kell majd keresnie, hogy ne higgyék, hogy eltűnt. Meg hát azóta történt pár dolog, aztán az a legjobb, ha elmondja valakinek.
Bella Megszólalása, hogy jönnek az Alvilág urai magában már el is gondolta, hogy legalább tud lovagias lenni és megtudja védeni a lányokat. Már az egész szituáció benne van, mikor Bella ebből kiábrándítja, de azért megkönnyebbül, hogy biztonságos a suli. Még egy köszönést elejt a lánynak. *
- Szia, aludj jól.
* Köszön el a lánytól, majd végig nézi, ahogy kimegy a teremből. Ránéz Brenda-ra, majd megszólal. *
- Na ketten maradtunk, mit csináljunk?
* Kérdezi, majd leül a zongora székre. *
- Gyere ülj le.
* Nincs semmi rossz szándéka, de biztos elfáradt a lány a sok álldogálásban. Próbál udvarias lenni, hogy leülteti maga mellé. Úgy gondolja van elég hely kettejük számára a széken, de ha nem akkor majd Ryan leül a földre, vagy tovább áll. *
Vissza az elejére Go down
Brenda Scoop
Diák
Brenda Scoop


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozott : 2009. Nov. 19.
Kor : 34
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Hangszerek arénája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája - Page 2 I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2009 12:55 am


*Hallgatta, a lány válaszát, aki lassan takarodót fújt magának mert elfáradt. Brenda is érezte a kimerültséget, de még szeretett volna maradni és maradt is.*
- Szerintem lesz bál, én örülnék neki. Szívesen részt vennék rajta kíváncsi vagyok milyen egy ilyen bál még nem voltam ilyen alkalmon.*Mondta Brenda aki zavarban került. Nem is volt még ilyen báli hercegnői ruhába és szerette volna, hogy legyen ilyen rucija.*
- Ne ijeszgess, Bella.. Hát remélem is, hogy biztonságos a suli, vagy titokzatos lehet . e majd kiderül mi lesz itt az évben. .*Válaszolt Bellának*
*Elmondta Bella, hogy a leánynak a a második hálószoba lesz az övé, mert gondolja Brenda, hogy az első szoba tele van.*
- Szia Bella, köszönöm az el igazítást. Remélem még találkozunk.*Búcsúzott el a lánytól, majd Ryan-nel kettesben maradt a hangteremben.*
- Miért mondtál le a dobolásról? Pedig jó móka a dobolás rockosra keverve. Hány testvéred van ? Meg lehet kérdezni ?*Kérdezte kedvesen a fiútól,aki leült a zongorához, és invitálta a lányt is, hogy üljön le mellé. Brenda kicsit zavarban volt a fiú miatt, oda ment hozzá és leült.Brenda tudta,hogy a fiúnak nincs rossz szándéka, mert ilyen kedves és szimpatikus fiúnak, hogy lenne?~ hmm.. leült, mellé és gondolkodott azon, hogy megpróbál játszani valamit.*
- Nem, baj ha egy kicsit játszok, valami szép zenét?*Kérdezte a fiútól , majd elkezdett játszani valami klasszikusat.Éppen Mozartot játszik, szerette őt bár a lányhoz a punk és a rock fűződik.
- Nekem mindegy, rád bízom akár beszélgethetünk is,tornázhatunk is, per pillanat jobb ötletem nincsen sajnos.*Szomorkodott el a leányzó,sajnos.*
*Nem tudott, semmi jó ötletet, mit csinálhatnak és elkezdett addig szép muzsikát játszani.Még nem ment ki Brenda a gyakorlatból, pedig már három éve nem játszott zongorán.*
- Szeretnéd megpróbálni?*Érdeklődött*
Vissza az elejére Go down
Ryan Warner
Diák
Ryan Warner


Hozzászólások száma : 76
Csatlakozott : 2009. Oct. 06.
Kor : 31

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Hangszerek arénája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája - Page 2 I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2009 1:16 am

* Miután eltűnt Bella, már csak ketten maradtak. Kiesett a leggyengébb láncszem, de a fiú megérti ha elfáradt, ő sincs most a toppon, de inkább marad még egy kicsit. Az, hogy mért mondott le a dobolásról... Hát a testvérei miatt, de mivel még ezt nem tudja Branda, így az lesz a legjobb ha elmondja. De mielőtt elkezdené, megvárja, míg a lány befejezi a mondandóját, elvégre nem lenne túl illendő, ha belevágna a szavába, és nem is szándékozik. *
- Van egy húgom meg egy nővérem. A dobolásról meg azért mondtam le, mert a nővérem felnőtt és elkezdett fiúzni, én meg ott voltam vele, akárhányszor megbántotta valamelyik barátja. Aztán úgy döntött, hogy elmegy tanulni egy mágusiskolába, tudod, tanár akar lenni. Miután elment, akkor megint el akartam kezdeni a dobolást, csak akkor meg közbe szóltak a hormonjaim. Tudom, kicsit hülyén hangzik, de elkezdtem csajozni, ami nem tetszett a húgomnak és, hogy vele is foglalkozzak, nem maradt időm a dobolásra.
* Fejezi be, majd visszagondol ezekre a szép időkre. Szereti megvédeni a testvéreit, bár inkább benne a "testvéri féltékenység" volt jelen, mert nem nagyon szerette, hogy nővére jobban el volt a fiúival, mint velük, de ez ellen nem tehetett semmit.
Annak viszont felettébb örül, hogy a lány nem utasítja vissza, hogy leüljön mellé. Így mikor ez megtörténik, Ryan egyik lábát átteszi a szék másik oldalára, így most testtel is a lány felé néz. Egyet bólint, hogy nyugodtan játszhat, őt nem zavarja. A plafonra néz miközben hallgatja a zenét. Tudta ő, hogy mit játszik Brenda, de nem zavarta meg ezzel a felfedezéssel a lány játékát. Inkább hallgatta, majd arra, hogy akár tornázhatnak is, elneveti magát. *
- Tornázni?!
* Lepődik meg rajta, majd mosolyog tovább. Oldalra billenti a fejét, majd megkérdezi. *
- Te tényleg tornázni szeretnél?
* Persze, reméli, hogy ezt csak poénkodásból mondta, de felőle tornázhatnak is, mondjuk a zeneteremben kicsit furán nézne ki, ha most elkezdenének gimnasztikázni, de hát egyszer mindent ki kell próbálni. Ugyan a beszélgetés az olyan unalmas a számára de inkább kérdez valamit. *
- Te mióta zenélsz?
* Kérdezi, majd Brenda kérdésére, hogy megpróbálja-e, megvakarja a tarkóját, és zavartan mosolyog. *
- Hát, nem is tudom. Inkább nem. Játssz te, én meg hallgatom.
* Veti fel az ötletet, majd próbál valamerre kitérni, aztán végül arra jut, hogy oda tereli vissza a beszélgetést, amit Bella mondott. Mármint kérdezett, méghozzá az évnyitós dologra. *
- Hogy, hogy nem voltál még ilyen tanévnyitó bálon?
* Kicsit nehéz neki elhinnie, ezt a tényt, de mindennek van mondjuk ésszerű magyarázata. Erre a részre mégis kíváncsi. Megvárja, amíg erre a kérdésre válaszol a lány, majd elkezdi mondani a személyes tapasztalatait a bálról. *
- Én voltam már ilyen bálon. A nővéremén, és még táncoltunk is, mármint lassú tánc, keringő. Tényleg ha már itt tartunk akkor táncolni se tudsz, mármint keringőzni?
* Kérdezi meg, mert ha nem tud, akkor szívesen megtanítja, és mondjuk a válaszát nem várja meg, gyorsan még hozzá fűzi a felajánlást. *
- Szívesen megtanítalak ha gondolod. Nem nehéz.
* Add egy kis biztatást a lánynak, hátha van kedve táncolnia. Mondjuk ez jobb, mint a torna, mert végül is a tánc összefügg a zenével. Nem mintha a torna nem, mert vannak egyéb formái is a tornának, amihez kell a zene. Pl. az aerobik, ezt még Ryan is tudja. De ezt inkább nem mondja el, megtartja magának. Majd ha kérdezik akkor talán elmondja. *
Vissza az elejére Go down
Brenda Scoop
Diák
Brenda Scoop


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozott : 2009. Nov. 19.
Kor : 34
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Hangszerek arénája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája - Page 2 I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2009 1:47 am


- A tornázást, csak viccnek szántam, azt majd reggel. Különben is éjszakai torna. Ugyan még a légynek se kell. Aki le akar fogyni annak persze.*Kuncogott a leányzó. Figyelte, a fiút, aki éppen zavarban volt. Majd tovább játszott a leányzó.*
- Én egy évig zongoráztam, de nem szerettem igazán és át áltam a fuvolára majd a gitárra. Szeretem őket csinálni szép hangzásúak. Azt hittem kimentem a gyakorlatból zongorán, de úgy látszik.amit az ember megtanul azt el nem vehetik.*Fejezte be a mondatot és utána figyelte Ryant aki érdekes kérdést, tett fel a lánynak, aki hirtelen nem tudott mit mondani. Na persze, volt már karácsonyi bálon, igaz még kiskorában, amire az apja elhívta a családot, de azon kívül még nem volt. így kénytelen volt őszintén válaszolni neki.
- Hát igazából még kiskoromban voltam, de amúgy nem. Bátyámmal, táncoltam kiskoromban, de nem nagyon tudok. *Pirult el a lány, mert a fiú felajánlotta, hogy megtanítja keringőzni..*
- Igen, szeretnék megtanulni keringőzni. *Mosolygott el a lány zavarában.Mindig is szeretett volna táncolni. És örül neki, hogy valaki segít neki.*
Vissza az elejére Go down
Ryan Warner
Diák
Ryan Warner


Hozzászólások száma : 76
Csatlakozott : 2009. Oct. 06.
Kor : 31

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Hangszerek arénája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája - Page 2 I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2009 2:00 am

* Ryan ugyan gondolta, hogy a tornázást csak viccnek szánta a lány, de azért kicsit megijedt, hogy most tényleg elkezdenek itt tornázni. De tényleg annak kell, aki leakar fogyni Ryan meg ezt nem igazán szeretné, inkább izmosodni, majd ha kicsit belerázódik az iskolai évbe akkor majd, lehet a szobájában nyom pár fekvőt, hogy izmosodjon. Mondjuk most is megtehetné néha, mert nem igazán van még tanítás, így van ideje erre. Ehhez hasonló gondolatok futnak át az agyán, hogy majd elkezd erősíteni, de addig is inkább marad úgy, ahogy van. Most se egy gebe, van ám teste csak amióta ebbe az iskolába került kissé elhanyagolta az edzéseket, na jó, nagyon elhanyagolta. De itt az ideje, hogy visszarázódjon. Majd talán lefekvés előtt, de nem igazán hiszi, hogy ebből lesz valami, mert már most fáradt, hátha még most neki áll táncolni, akkor még jobban kifárad. De nincs nagyon ellenére, hogy neki kezdjenek táncolni, így végig hallgatja a lányt, majd felpattan és beáll mellé. Jobb kezét nyújtja, amíg a másik keze a háta mögött van. *
- Szabad egy táncra.
* Reméli, hogy a lány elfogadja, mert két-három lépést most is megtud tanulni 5 perc alatt. Amint feláll a lány, az alap mozdulatot meg is mutatja. *
- Először is a kéz tartás. Az egyik kezed a jobb vállamra tedd, a másik kezedet meg fogom.
* Mikor az alapállás meg van, Ryan a lány derekára helyezi a kezét, majd újabb elmélet következik, ami után jöhet is a gyakorlat. *
- Most te egyet hátra lépsz, utána vissza. Most csak ezt tanuld meg, bár ez szerintem pofon egyszerű.
* Hát igen, előre meg hátra mindenki tud menni. Ryan elkezdi, amint egyet hátralép a lány követi, majd vissza. És így folytatják a táncot. *
- Nagyon jó, legalábbis eddig, utána majd jönnek a nehezebb lépések.
* Mosolyog a lányon, majd ad az arcára egy puszit, és elengedi. *
- Köszönöm a táncot miss Scoop.
Vissza az elejére Go down
Brenda Scoop
Diák
Brenda Scoop


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozott : 2009. Nov. 19.
Kor : 34
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Hangszerek arénája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája - Page 2 I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2009 2:14 am


*Brenda elmosolyodott, a fiún a tornázos viccén majd, megkérdezte szabad e egy táncra? A lány Bólintott és csinálta, amit a fiú mondott. Az alap lépések könnyűek, de utána nehezek, a lány szerint. Egyet táncoltak, ez jól esett a lánynak. Kis mosoly fakadt az arcán.*
-Ez nagyon könnyű, így.*Mondta a lány, majd figyelte a fiút ahogy vezeti a táncban.~ Nagyon ügyes ez a fiú, remélem nem csak táncban~*Gondolta magában a lány.*
*Majd be is fejezték a táncot, és kapott egy puszit a fiútól. Kicsit el is pirult, majd megköszönte a lány is.*
- Én köszönöm Mr. Warner.*Mondta, majd, a lány is viszonozta egy arcra puszival.*
*A leányzó elkezdett szédelegni, majd leült a székre és ásítozni kezdett. Igaz, elkezdett már fáradni a leányzó, és kellett már mennie aludni.*
- Elindulunk? Már lassan kettőig nem látok és szédülni is elkezdtem.*Kérdezte a leányzó, majd próbált elindulni.*

Vissza az elejére Go down
Ryan Warner
Diák
Ryan Warner


Hozzászólások száma : 76
Csatlakozott : 2009. Oct. 06.
Kor : 31

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Hangszerek arénája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája - Page 2 I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2009 2:24 am

* Ugyan örült neki, hogy könnyű így a tánc, de majd lesznek benne nehezebb elemek is. Majd azt is részletesebben elmagyarázza, de most örült, hogy ezt a keveset is érthetően eltudta magyarázni. A tánc végén viszonozás képen kapott egy puszit, aminek következtében egy mosoly jelent meg a szája sarkában.
Tudta, hogy már a lány is fáradt és ennek még jelet is adott, hogy ásítozik. Mikor már leült a székre, Ryan beállt elé és meghallgatta, hogy mit szeretne a lány. Beleegyezett, mert már ő is fáradt és tény, hogy még fel is kell mennie a szobájába. Megfogta a lány két kezét, majd felhúzta a székről. Talán kicsit közelebb is húzta magához, de azt nem hagyhatja, hogy esetleg összeesik a szédüléstől. *
- Nyugi, segítek, valameddig elkísérlek.
* Mondja neki, majd az ajtó felé vezeti Brenda-t. Ameddig tudja elkíséri úgy, hogy közben fogja. Amikor már elválnak az útjai, ad az arcára egy puszit és elköszön tőle. *
- Szia, jó éjszakát, majd még találkozunk.
* Búcsúzik el tőle, majd a térnyerőjével a szobájába teleportálja magát. Elment egy gyors zuhanyra, majd behuppant a puha ágyába, és hamar az álmok mezején termett. *
Vissza az elejére Go down
Brenda Scoop
Diák
Brenda Scoop


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozott : 2009. Nov. 19.
Kor : 34
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Hangszerek arénája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája - Page 2 I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2009 2:32 am


*A lányt segítette Ryan valameddig elkísérte utána, lassan elbúcsúztak egymástól, mert sajnos nem egy házban voltak. A leányzó is lassan, már az álmok birodalmában volt, és így nem bírta tovább. *
-Jóéjszakát, Szia Te is aludj jól! még találkozunk remélem.*Mondta a lány is búcsúzóul majd el is tünt Ryan. Mia is fogta magát, térnyerőjével és teleportálta magát. Ellment lefürdött és mivel megállapította, hogy ketten vannak a szobában és a szobatársa már alszik, csendben elment lezuhanyozni és utána fogta magát és már aludt is az álmok rengetegében.*



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hangszerek arénája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek arénája   Hangszerek arénája - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hangszerek arénája
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: A kastély :: Alagsor-
Ugrás: