Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spangol Mágusképző Iskola az Atlanti-óceán egy kis szigetén
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Belső udvar

Go down 
+6
Ryan Warner
Sebastian Blunt
Isabella Swift
Laure Aline Flore
George Darkrain
Michelle Seale
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Sebastian Blunt
Emisario
Emisario
Sebastian Blunt


Hozzászólások száma : 62
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 7:07 pm

*Hallgatja a lányt, majd válaszol*
de ha elmennél, akkor lenne lehetőséged további embereket is megismerni, akikkel biztosan jóban lennél*mondja a lánynak biztatás képpen Sebastian*
Igen annak is veheted, már csak majd azt kell kitalálnunk, hogy hova megyünk, de szerintem ezzel nem lesz gond*mondja egy mosoly keretében a fiú*
Rendben van, akkor menj nyugodtan, szia*köszön el a lánytól, de a puszit nem tudja viszonozni, mivel a lány elég gyorsan elmegy, így ő csak fogja magát, és a felderítő körútját folytatja a másik irányba*
Vissza az elejére Go down
Ryan Warner
Diák
Ryan Warner


Hozzászólások száma : 76
Csatlakozott : 2009. Oct. 06.
Kor : 31

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 22, 2009 6:40 pm

* Ryan már úgy érzi, hogy nem tud mit kezdeni magával muszáj kimozdulnia megint a szobájából. Hihetetlen, de amióta itt van csak egyszer ment ki a kastélyból, de akkor se jutott túl messzire. Mindegy, hát most itt az ideje annak, hogy megint felfedező utat tegyen. Így hát elindul a szobájából, végig a folyosón és egyszerűen megáll a földszinten. Észrevett volna valamit? Hát igen, méghozzá egy udvart, az iskola falain belül. Kissé furának lehetne tartani, hogy ki rak az iskolába egy udvart, de jobban belegondolva egészen ész szerűen ki van találva. Így hát Ryan fogja magát és kimegy az udvarra. A középen álló szökőkút teljesen elvette az eszét, annyira csodálatos, mint otthon a főtéren lévő szökőkút. De mint azt is csak éjszaka kedveli a legjobban, mivel kivilágítva a legszebb. Pár perces ámuldozás után, észbe kap, hogy mozdulnia kéne. Így is tesz, egyenesen megcélozza a szökőkutat. Szép tiszta a víz, így bátorkodik leülni a szökőkút szélére. Lehet, hogy most bűnt követ el, de most ehhez van kedve. Kezével belemerít a vízbe, hogy lássa mennyire hideg is. Kellően jó a víz hőmérséklete, se nem hideg, se nem meleg, mondhatni pont jó. Nem fél attól, hogy beleesik, így továbbra is játszik a kezével a vízben. Persze a tekintete is a vízen van, így ha jár is erre valaki csak akkor venni észre, ha ráköszönnek vagy oda állnának elé és megszólítanák. *
Vissza az elejére Go down
Kameko Kai
Diák
Kameko Kai


Hozzászólások száma : 137
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.
Kor : 29
Lakhely : Isaszeg

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 22, 2009 6:47 pm

*Ha a fiú kicsit jobban figyelne léptek zaját hallhatná valahonnan a távolból, ugyanis nem sokkal később egy lány érkezik meg a Belső udvarra. Öltözéke ugyanolyan, mint minden nap: Fekete nadrág, fekete póló, és rá egy fehér kardigán, melynek kapucniját mindig a fejére húzza, hogy oldalról ne legyen olyan könnyen felismerhető. Kameko amint meglátja a srácot odasétál hozzá, majd leül ő is a szökőkút szélére. Kíváncsi rá, hogy a fiú vajon mikor fogja észrevenni, hogyha nem szól egy szót sem, majd néhány másodperccel később a lány elveszti az egyensúlyát, és beleesik a vízbe.*
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Ryan Warner
Diák
Ryan Warner


Hozzászólások száma : 76
Csatlakozott : 2009. Oct. 06.
Kor : 31

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 22, 2009 6:56 pm

* Ryan teljesen elgondolkozott, így valóban nem nagyon hallja, hogy a távolból léptek zaja töri meg a csendet. Tovább játszadozik a vízzel, és észre se veszi, hogy nincs egyedül. Egy pár másodperc után viszont feleszmél, hogy valaki beleesik a vízbe. Felpattan, majd a lány után nyúl, hogy kihúzza. Mikor ez megtörtént kisegíti a szökőkútból és fél mosollyal kérdezi. *
- Jól vagy?
* Nagy ijedtében elfelejt bemutatkozni is, nem is zavarja, hogy nem ismeri még a lányt és esetleg, sőt biztos, hogy a lány se ismeri Ryan-t. Csak folytatja tovább minden zavartság nélkül. *
- Ugye nem esett bajod? Ha fázol felkísérlek a hálókörletedbe, hogy átöltözz egy szárazabb ruhába.
* És ekkor ugrik be neki, hogy valamit elfelejtett, hisz azt se tudja melyik tagozatra jár a lány, mert lehet nem is egybe járnak. Így gyorsan egy széles mosollyal, mintha ezzel kezdett volna, bemutatkozik. *
- Amúgy Ryan Warner vagyok, pelaguis-os.
* Majd illően kérdezi a lányt, hogy ő kicsoda, micsoda. *
- És te? Téged, hogy hívnak és melyik tagozatra jársz?
* Majd próbálja a farmer dzsekiét a lányra teríteni, hogy addig se fázzon meg. Majd várja, hogy mit reagál a lány, mert lehet, hogy most pont ezzel a cselekedettel küldi el őt a fenébe. De ki tudja, mindenesetre várja a reakciót. *
Vissza az elejére Go down
Kameko Kai
Diák
Kameko Kai


Hozzászólások száma : 137
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.
Kor : 29
Lakhely : Isaszeg

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 22, 2009 7:14 pm

*A lány kicsit meglepődik mikor a fiú odanyútja a kezét, elgondolkodik, de végül magától tápászkodik fel, majd mászik ki a szökőkútból.* - Jól vagyok, semmi bajom.*mondja komoly hangon, vacogva egy kicsit. Azért eléggé hideg a víz.* - Köszönöm, nem szükséges. Ha már kijöttem nem szeretnék felmenni.*válaszol a lehető leghatározottabban, aztán mikor a fiú bemutatkozik a lány alig hallhatóan sóhajt egyet, amdj ő is bemutatkozik:* - Kameko vagyok, Madhuris.*mondja, a mosolyra pedig nem mosolyog vissza, mikor már kényszert érez hogy mosolyogjon, inkább alig láthatóan másfelé fordítja a tekintetét. Majd mikor a fiú a lányra teríti a farmerdzsekit a lány kissé elcsodálkozik.* - Köszönöm.*köszöni meg, majd elgondolkodik.*~Hirtelen hogy lettem fontos az embereknek? Eddig észre sem vettek... és miért van az, hogy amikor fázom, akkor a fiúk nekem adják a dzsekijüket vagy épp a pulcsijukat?~*gondolkodik magában, majd visszagondol azokra az évekre, amikor levegőnek nézték, nem foglalkoztak vele, vagy kigúnyolták.*
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Ryan Warner
Diák
Ryan Warner


Hozzászólások száma : 76
Csatlakozott : 2009. Oct. 06.
Kor : 31

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 22, 2009 7:33 pm

* A fiú kissé elcsodálkozik a lány viselkedésén, igazság szerint nem ezt szokta meg. Az előző iskolájában le se tudta magáról vakarni a lányokat, most pedig itt áll előtte egy és még csak nem is mosolyog rá. Különös Ryan számára, de ez egy másik suli, más szokásokkal vagyis hát a lányok más szokásaival, de lehet egy idő után, majd itt sem tudja levakarni magáról a lányokat. Talán jobb is így, hogy most ilyen távolság tartó Kameko. De ha így visszagondol néha hiányzik neki egy-két lány, aki a nyakába ugrott és le nem tudta magára szedni. Régi szép idők. Ehhez hasonló gondolatok fordulnak meg a fejében, miközben végig néz a lányon.
Azért örül, hogy nagyobb baja nem esett a lánynak de, hogy kicsit fázik, hát mondjuk érthető. Kicsit hűvösebb az idő, pláne ha még bele is esik a vízbe. Nagyon nem tud mit tenni Ryan, inkább próbál valahogy a lány tekintetébe kerülni és amint ez meg van fel is tesz egy kérdést. *
- Te mindig ilyen félénk vagy, vagy csak én köszönhetem ezt?
* Nem tette fel flegmásan a kérdést, inkább viccesen, egy kis mosoly is kiült az arcára, azok után, hogy lemosódott az előbbi mosoly, mikor látta a lány reakcióját. Magában vállat ránt és próbál valami más irányba elindulni a beszélgetés terén. *
~Csak tudnám, miért ilyen zárkózott.~
- Tudod, ha gyorsan felmennénk a hálókörletbe és átöltöznél egy szárazabb ruhába, talán még élvezetesebb lenne a kint lét.
* Kicsit arra próbálja utasítani a lányt, hogy igenis száraz ruhába kéne öltöznie, mielőtt megfázik, mert az talán senkinek se lenne túl jó. De ha Kameko épp nem akar felmenni akkor nem tud mit csinálni, Ryan kicsit viccesebbre veszi a helyzetet. *
- Tudod, ha nekem itt te most megfázol, muszáj lesz elvinnelek téged az orvoshoz, akár tetszik akár nem.
* Lehet, hogy a fiú sajátos humorát nem mindenki értékeli, de szeret udvarias lenni a lányokkal, talán ez is az oka, hogy az előző sulijában azért szeretett bele mindenki a fiúba. De ezt már nem tudja meg. Még az a vicces, hogy szeretett húga barátnői is nagyon megszerették Ryan-t, így mikor mindig náluk voltak a fiúnak egy szabad perce sem volt. Ez az egyetlen mondat annyi emléket idéz fel a fiú számára, hogy már önkénytelenül is elkezd kuncogni. Csillognak a szemei mivel nagyon jól érzi magát és reméli, hogy majd a lány is megnyílik és majd együtt nevetnek majd a humorosabbnál humorosabb történteken. De mire ez a pillanat eljön lehet már öregebbek lesznek pár évvel. *
Vissza az elejére Go down
Edward Ray
Diák
Edward Ray


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 4:13 pm

*Edward megunta, hogy mindig csak a tagozat szállásán belül sétálgat, éppen ezért, most egy kicsit nagyobb kimozdulásra vágyott, így átment a kastélyba. Mondjuk Shiania-ba nem akar lemenni, mert nem gondolja úgy, hogy ott sok mindent találhatna, ami most őt érdekli, de a belső udvarra érdemesnek tartja kinézni, hiszen még ott nem járt. Így hát le is jön a toronyból, és egyenesen kimegy az udvarra, de csalódottan veszi tudomásul, hogy nincs idekint senki. Fázni nem fázik, hiszen rajta van egy világos drapp pulcsi, meg egy farmer, ami valljuk be elég érdekes összeállítás. Egy kis sétálgatás után végül úgy dönt, hogy leül az egyik padra, és mivel van is hozzá közel egy, ezért annak az egyik szélére ül le.*
Vissza az elejére Go down
Ariella Rivombrosa
Emisario
Emisario
Ariella Rivombrosa


Hozzászólások száma : 116
Csatlakozott : 2009. Sep. 30.
Kor : 31
Lakhely : Fehérvárcsurgó

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Diákprefektus
Rang:

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 4:23 pm

*Ariella úgy dönt, hogy jót tenne neki egy kis séta, így elindul. Hosszú folyosók után ér ki a belső udvarra, ahol egy számára ismerős alakot lát. Kezeit zsebre téve közelebb megy a fiúhoz. A lányos szokás szerint a rózsaszín kabátja van és egy farmer, ami egy fekete magassarkú csizmába van betűrve. Ella szereti a feltűnő és nagyon csinos ruhákat, így ő is így öltözködik. Odalép a padhoz, amin a fiú ül és elmosolyodik.*
- Szia Edward!* köszön, majd szőke haját meglibbenti egy apró szellő és mosolya még szebbnek látszik.*
Vissza az elejére Go down
Edward Ray
Diák
Edward Ray


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 4:30 pm

~Igazán jöhetne már erre valaki~ *gondolja magában egy kicsit szomorkásan a fiú, hiszen ekkor még nem vette észre, hogy valaki közeledik felé, de ezek után teljesen véletlenül felnéz, és a lány felé pillant, és egyből mosolyra fordul az arca, hiszen örül, hogy az a valaki pont Ella. Ami a ruházkodást illeti Edward pont nem az a típus, aki feltűnően öltözködik, neki már csak ilyen visszafogottabb a stílusa. *
Szia Ella*köszön neki mosolyogva, majd látja, hogy a lány még nem ült le így megszólal*
Ülj le nyugodtan*mondja neki kedvesen, egy mosoly keretében, majd maga mellé mutat a padra, miközben a lányt nézi, aki most is nagyon szép*
Vissza az elejére Go down
Ariella Rivombrosa
Emisario
Emisario
Ariella Rivombrosa


Hozzászólások száma : 116
Csatlakozott : 2009. Sep. 30.
Kor : 31
Lakhely : Fehérvárcsurgó

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Diákprefektus
Rang:

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 5:05 pm

*Ella mosolyogva leül a fiú mellé és ad az arcára egy puszit.*
- Köszönöm! Hogy vagy? *kérdezi a lány, közben elővesz egy zsepi a kabátja zsebéből és kifújja az orrát.*
- Bocsi, csak egy picit megfáztam. Remélem nem baj, hogy így adtam puszit.*nevel Ella és kidobja a zsepit a legközelebbi kukába és vissza ül a fiú mellé. Mondjuk most kicsit közelebb és keresztbe teszi a lábait.*
Vissza az elejére Go down
Edward Ray
Diák
Edward Ray


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 5:18 pm

*A puszit természetesen viszonozza, hiszen örül neki*
Én jól köszönöm. Bár már kezdtem unatkozni, de msot hogy jöttél, feldobtad a hangulatomat*vallja be a fiú a lánynak, hogy ne csak egy egyszerű jól vagyok-ot nyögjön oda*
És te?*kérdezi, miután a lány végzett az orrfújással, de aztán választ is kap rá egyből*
Dehogy baj, egy kis kockázatot szívesen bevállalok*mondja a fiú továbbra is kedves hangon. Mikor aztán a lány visszaül, akkor látja, hogy a lány közelebb ült, így ő is odébb csusszan, természetesen a lány felé, majd maga sem tudja miért, de megsimítja a lány felé eső vállát*
Vissza az elejére Go down
Ariella Rivombrosa
Emisario
Emisario
Ariella Rivombrosa


Hozzászólások száma : 116
Csatlakozott : 2009. Sep. 30.
Kor : 31
Lakhely : Fehérvárcsurgó

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Diákprefektus
Rang:

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 5:29 pm

*Ella ül Edward mellett és hallgatja amit a fiú mond. Jól esnek neki ezek a szavak, majd amikor Edward megsimítja a lány vállát, Ariella elmosolyodik, majd kiveszi a zsebéből a kezeit és végig simít vele a fiú arcán.*
- De hideg az arcod. Mióta ülsz itt kint?*kérdezi aggódó arccal.*
- Nehogy megfázz nekem te is, mert akkor versenyezni fogunk, hogy ki tud több zsepit telefújni.*nevet Ella*
Vissza az elejére Go down
Edward Ray
Diák
Edward Ray


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 5:52 pm

*Látja a lány mosolyát, és ennek örül, és mikor a lány megsimítja az arcát érzi ő is, hogy az arca sokkal hidegebb mint a lány keze. *
Nem tudom, olyan rég óta nem vagyok kint, de előtte is sétálgattam a tagozat szálláson, lehet, hogy amiatt*mondja, hiszen meg akarja nyugtatni a lányt*
Hát szerintem sokkal jobban járunk, ha mind a ketten egészségesek leszünk nagyon rövid távon*mosolyog a lányra*
De nekem nincs semmi bajom szerintem*mondja, és megnyugtatóan végig simít ő is a lány arcán.*
Vissza az elejére Go down
Ariella Rivombrosa
Emisario
Emisario
Ariella Rivombrosa


Hozzászólások száma : 116
Csatlakozott : 2009. Sep. 30.
Kor : 31
Lakhely : Fehérvárcsurgó

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Diákprefektus
Rang:

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 6:03 pm

*Ella nagyon örül, hogy Edward már nem olyan félénk, mint mikor először találkoztak. Ezért amikor a fiú végig simít az arcán, már nem is lepődik meg.*
- Olyan nevetséges ez a helyzet nem gondolod?*kérdezi Ella a fiút.*
- Mert a vak is látja, hogy tetszel nekem és én is neked és mindig csak ülünk egymás mellett és mosolygunk.*közli hirtelen a lány a mondandóját. Kicsit talán durván és hirtelen mondta, de úgy érezte, hogy nem bírja ezt a bizonytalanságot. *
Vissza az elejére Go down
Edward Ray
Diák
Edward Ray


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 6:08 pm

*na igen, bár a lány nem lepődik meg, azért Edward még saját magán egy jó párszor meg fog, ha a továbbiakban is ilyeneket fog tenni, hiszen eddig nem volt szokása, de Ella most egy kicsit megváltoztatta. *
Hát de egy kicsit az*mondja egy picit nevetve a fiú, hiszen ha már vicces helyzet, akkor egy kicsit a nevtés is rájött, és örül, hogy most jó kedvük van. *
Hát igen, szerintem is, szóval most már csak az kell, hogy mi is észre vegyük magunka, és csináljük, amit szeretnénk*mondja a fiú mosolyogva, majd belenéz a lány szemeibe. Egyenlőre nem tesz semmi többet, de a szemkontaktust azt tartja, de az kiderült. hogy a lány stílusa egyáltalán nem zavarta.*
Vissza az elejére Go down
Ariella Rivombrosa
Emisario
Emisario
Ariella Rivombrosa


Hozzászólások száma : 116
Csatlakozott : 2009. Sep. 30.
Kor : 31
Lakhely : Fehérvárcsurgó

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Diákprefektus
Rang:

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 6:20 pm

*Ella örül neki, hogy Edward is úgy gondolja a dolgokat, mint ő. A szemkontaktust ő is tartja, de várja, hogy a fiú reakcióját. Az biztos, hogy ő nem fogja megcsókolni, mert az nem az ő dolga.*
- Na most mit akarsz tenni?*kérdezi egy csábító mosoly keretében Ella.*
Vissza az elejére Go down
Edward Ray
Diák
Edward Ray


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 6:30 pm

*Igen, Edward tisztában van vele, hogy az ő dolga, hogy megcsókolja a lányt, de azért szívesen húzza egy kicsit az időt, hiszen kíváncsi arra is, hogy a lány mennyire akarja a dolgot, és mennyire türelmes*
Szerintem tudod*mondja ő is egy huncut mosolyféleséggel, miközben egy kicsit közelít a lány felé az arcával, de nem akarja csak úgy egyből megcsókolni őt*
Vissza az elejére Go down
Ariella Rivombrosa
Emisario
Emisario
Ariella Rivombrosa


Hozzászólások száma : 116
Csatlakozott : 2009. Sep. 30.
Kor : 31
Lakhely : Fehérvárcsurgó

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Diákprefektus
Rang:

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 6:39 pm

*Ella a fiú nyaka köré tekeri kezeit és felé fordul teljesen. Ő is közeledik egy kicsit a fiú felé, ami azt eredményezi, hogy ajkaik majdnem teljesen összeérnek. Ella belenéz Edward csillogó szemeibe és várja, hogy történjen valami.*
Vissza az elejére Go down
Edward Ray
Diák
Edward Ray


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 6:42 pm

*Mikor a lány átkarolja a nyakát, a fiú már biztos benne, hogy ő is akarja, így amikor Ella is odahajol, akkor Edward átkarolja a derekát, majd megcsókolja a lányt, és közben örül, hogy ez megtörtént, és hogy jól alakult a kapcsolatuk. *
Vissza az elejére Go down
Ariella Rivombrosa
Emisario
Emisario
Ariella Rivombrosa


Hozzászólások száma : 116
Csatlakozott : 2009. Sep. 30.
Kor : 31
Lakhely : Fehérvárcsurgó

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Diákprefektus
Rang:

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 6:54 pm

*Végre megtörtént, amire Ella várt. Edward megcsókolta és most olyan boldog. Mikor a csók abbamarad, akkor Ella elengedi a fiú nyakát.*
- Tudod milyen régóta vártam erre? Amikor először megláttalak már akkor megtetszett, hogy olyan kis visszahúzódó vagy. De valahogy megváltoztál. Amikor mellettem vagy, akkor megváltozol. Mintha nem is önmagad lennél.*mondja a lány Edwardnak. Közben simogatja a fiú arcát és odabújik hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Edward Ray
Diák
Edward Ray


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 7:03 pm

*Látja, hogy a lánynak is jó a kedve a csók után*
Igazából bennem is bennem volt már a dolog egy ideje, de csak most sikerült összehoznunk*mondja egy mosoly keretében*
Igen, én is ezt érzem, valahogy, ilyenkor nem érzem magam úgy, hogy vissza kéne magam fogni, ilyenkor nincs miért*mondja, majd amikor a lány odabújik hozzá, akkor ő átkarolja, és közben a hátát simogatja egy kicsit, hogy jól érezze magát a lány is *
Vissza az elejére Go down
Ariella Rivombrosa
Emisario
Emisario
Ariella Rivombrosa


Hozzászólások száma : 116
Csatlakozott : 2009. Sep. 30.
Kor : 31
Lakhely : Fehérvárcsurgó

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Diákprefektus
Rang:

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 7:15 pm

*Ella boldog. Végre talált magának egy olyan fiút, aki szintén ugyanúgy érez mint ő.*
- Kezd hideg lenni, de olyan jó, hogy itt vagy. Így nem fázok. *mondja és simogatni kezdi a fiú derekát és lábát. Ez van hozzá a legközelebb.*
Vissza az elejére Go down
Edward Ray
Diák
Edward Ray


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 7:19 pm

*Ennek Edward is örül, hiszen van végre egy lány, aki ugyan úgy szóba áll vele, és szereti őt, még ha félénk is egy kicsit, sőt segít neki azt elmulasztani. *
Mondjuk, ha szeretnél azért bemehetünk valami, melegebb, és kényelmesebb helyre is*válaszolja, bár neki is jó itt a lánnyal, de azért tényleg nem kéne, hogy megfázzanak.*
Vissza az elejére Go down
Ariella Rivombrosa
Emisario
Emisario
Ariella Rivombrosa


Hozzászólások száma : 116
Csatlakozott : 2009. Sep. 30.
Kor : 31
Lakhely : Fehérvárcsurgó

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Diákprefektus
Rang:

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 7:28 pm

*Ella felül és válaszol.*
- Igen jó lenne valami melegebb helyre menni. Mondjuk a szobádba.*mondja mosolyogva a lány.*
- Csak mert én még az átmeneti szálláson vagyok. Vagy még te is?*kérdezi Ella nevetve.*
Vissza az elejére Go down
Edward Ray
Diák
Edward Ray


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 7:32 pm

*Meghallgatja a lány javaslatát, majd bólint*
Én benne vagyok*mondja mosolyogva*
nekem van külön szobám, de ha nem lenne, az se nagyon lenne nagy baj végül is*mondja egy huncut és kedves mosollyal, majd megfogja a lány kezét*
Akkor mehetünk?*kérdezi*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Belső udvar
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: A kastély :: Földszint-
Ugrás: