Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spangol Mágusképző Iskola az Atlanti-óceán egy kis szigetén
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Belső udvar

Go down 
+6
Ryan Warner
Sebastian Blunt
Isabella Swift
Laure Aline Flore
George Darkrain
Michelle Seale
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Ariella Rivombrosa
Emisario
Emisario
Ariella Rivombrosa


Hozzászólások száma : 116
Csatlakozott : 2009. Sep. 30.
Kor : 31
Lakhely : Fehérvárcsurgó

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Diákprefektus
Rang:

Belső udvar - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 3 I_icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 7:38 pm

*Ella zavarba ejtően mosolyog.*
- Persze, hogy mehetünk. *mondja, majd feláll a padról és ő is megfogja Edward kezét. Még magassarkúban is alacsonyabb a fiúnál egy kicsivel, szóval még attól sem kell tartaniuk, hogy azért kinevetnék őket, mert Ella magasabb Edwardnál.*
Vissza az elejére Go down
Ryan Warner
Diák
Ryan Warner


Hozzászólások száma : 76
Csatlakozott : 2009. Oct. 06.
Kor : 31

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Belső udvar - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 13, 2009 5:05 pm

* Ugyan már volt idekint Ryan, de most nagyon nem tudott merre menni. Felvett egy melegebb pulcsit, hogy ha sokáig marad kint akkor se legyen gond az, hogy fázik. Meg hát ki tudja milyen társaságot talál magának kint az udvaron. Szobájából kiindulva, egészen az udvarig megy, majd odakint egy padot találva leül rá. Azért körbe néz, hogy van-e valaki aki itt van, mert ha van akkor odamegy hozzá, de sajnos most ebben csalódnia kell, mert nem lát senkit idekint, legalábbis, ami a látótávolságán belül lenne. Magában vállat ránt, majd a padon hátradőlve kezd el gondolkozni. *
~ Hozhattam volna magammal egy könyvet, hogy ne unatkozzak. ~
* Mondjuk az ötlet helyén való, de mivel a srácnak nincs kedve már visszamászni a szobájába, így most az olvasásos szórakozásáról le kell mondania. Nem is nagyon bánja, becsukja a szemét és elkezdett az otthoniakra gondolni, hogy vajon mi lehet a kicsi húgával meg a nővérével, meg úgy az egész családdal. *
Vissza az elejére Go down
Makoto Keiko
Diák
Makoto Keiko


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozott : 2009. Sep. 13.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Belső udvar - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 13, 2009 5:33 pm

*Hűvös szél fúj odakint, lassan tényleg beköszönt a tél. A japán leányzó, Keiko sohasem szerette a telet, irtózott a hótól, de még csak az esőtől is, és úgy néz ki, ez már soha nem fog megváltozni. Vagy legalábbis nem mostanságban. Félretéve minden az időjárásra vonatkozó ellenszenvét a mai délután úgy döntött, sétál egyet odakint, annak reményében, hogy összefut valakivel, s talán sikerült pár új ismeretséget kötnie. A lány fekete, majdnem derékig érő haja kibontva omlik hátra, habár a szélnek köszönhetően folyamatosan ujjaival kell kigubancolnia, nem szereti, ha valamilyen természetellenes dolog van frizurájában. Elég egyszerűen van felöltözve, egy sötétlila csőnacit visel, hozzá fekete csizmát, és fekete szövetkabátot, mely combközépig ér. Még nem régóta lakik Severina kastélyában, de az épület legtöbb részét már felfedezte, igaz, a belső udvarra még nem fordított elegendő figyelmet, így a megfelelő irányba indul el, míg végül el nem éri célját. A kapun kilépve egy pillanatra akaratlanul megtántorodik, s becsukott szemmel egy mély lélegzetet vesz. * ~Mért nem mentem Afrikába? Ott mindig meleg van.. ~*Tanakodik, miközben ismét kinyitja szemeit, s végre arra is időt szán, hogy felmérje a terepet. Nincs tömeg az udvaron, csupán egy, Keiko számára ismeretlen srác terpeszkedik egy távoli padon, látszólag elmélkedik valamin, de ez a leányzót most a legkevésbé sem érdekli, elindul az ismeretlen felé, viszonylag gyors léptekkel, majd lefékez előtte.*
- Szia. Nem gond, ha csatlakozok? *Kérdezi, miközben választ nem várva lehuppan a másik diák mellé.*
- Amúgy Makoto Keiko vagyok. *Mutatkozik be csak úgy mellékesen, miközben kezet nyújt az idegennek.*
Vissza az elejére Go down
Ryan Warner
Diák
Ryan Warner


Hozzászólások száma : 76
Csatlakozott : 2009. Oct. 06.
Kor : 31

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Belső udvar - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 13, 2009 5:42 pm

* Ryan a nagy elmélkedés közben, nem is veszi észre, hogy esetleg más is kitévedt az udvarra. Nyugodtan emlékezik vissza az otthoni gyönyörökre, amikor egy lány hirtelen ráköszön. Ryan akaratlanul is felriad, mert kissé váratlan volt számára, de nem foglalkozik vele, hogy épp a szívbajt hozták rá. Mosolyog rá a lányra, aki már leült mellé és bemutatkozott. Kicsit gyors volt neki, így nagyon nem fogta fel, hogy mi történt, de ez nem gond nála. *
- Szia, persze nyugodtan csatlakozhatsz.
* Mondja, bár már fölösleges, hisz már mellette ül a lány. *
- Én Ryan Warner vagyok.
* Azért bemutatkozik, hogy ne legyen tiszteletlen, mert hát azt egy lánnyal soha sem tenné. Előre hajol, majd fejét oldalra fordítja, hogy lássa a lányt. Most gondolkozik csak igazán el, hogy mit kérdezzen a lánytól, hisz nem igazán szeretné, ha sablonos témával állítana elő, de ez az első ismerkedésnél így szokott működni. *
- Jó hosszú a hajad, nem zavar, hogy esetleg a szemedbe lóg?
* Tudja kicsit hülye kérdés, de nem sablonos, és tényleg felfedezte a lány hosszú fekete tincseit. És azért mégis csak érdekli, hogy nem zavarja-e, hogy ilyen hosszú. Mondjuk ő soha nem növesztené meg a haját, de hát ő fiú. Inkább jobban szereti felzselézni, mint most is. Most már egészen sok diákkal futott össze, így jól is teszi, hogy kimozdul a szobából és nem ott gubbaszt. Azért jobban szereti a társadalmi életet, mint a magányt. Azért örül, hogy újabb kapcsolatra talált. *
Vissza az elejére Go down
Makoto Keiko
Diák
Makoto Keiko


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozott : 2009. Sep. 13.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Belső udvar - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 13, 2009 5:56 pm

*Habár tetteivel megelőzte a srác válaszát, kicsit megkönnyebbül, hogy nem küldik el. Sose szerette, ha ajtót mutatnak neki, bár ki ne érezne hasonlóan. Senki sem büszke arra, ha valaki ismeretlenül elküldi, vagy megbántja, akárcsak Keiko. A srác nevéből arra következtet, hogy angol, vagy legalábbis angol nyelvterületről származik. Mindig is irigyelte az angolokat, hiszen nincs szükségük másik nyelvre, mindenhol boldogulnak az anyanyelvükkel is. Bezzeg ő nem ilyen szerencsés, s habár folyékonyan beszéli az angolt, mindig is az volt az álma, hogy Angliában éljen, s ez most, hála az iskolának, teljesült, egy időre legalábbis.
Ő is figyelmesebben szemügyre veszi a srácot, mondhatni alaposan végigméri őt, de arra azért figyel, hogy ne tűnjön bámulásnak az, amit tesz. Nem szeretné se magát, se a másikat zavarba hozni.
Szemrevételezés közben kissé elgondolkodik, így nem csoda, hogy nem kicsit éri váratlanul a srác kérdése. Szüksége van pár másodpercre, hogy felfogja a hallottakat, s hogy egy értelmes választ kreáljon gondolataiban.*
- Neeem.. Egyáltalán nem zavar. Mindig is hosszú hajam volt, megszoktam. Amúgy.. miért kérded? *Kérdezi zavartan, hiszen tényleg nem igazán érti, hogy jön ez most ide. Nem valami szokványos ismerkedő kérdés.*
- Régóta laksz itt a suliban? *Kérdezi, persze csak azután, hogy Ryan válaszolt neki a hajas kérdésre.. *
Vissza az elejére Go down
Ryan Warner
Diák
Ryan Warner


Hozzászólások száma : 76
Csatlakozott : 2009. Oct. 06.
Kor : 31

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Belső udvar - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 13, 2009 10:17 pm

* Dehogy küldené el a fiú. Csak kicsit váratlanul érte ez a gyors megjelenés, egyik pillanatról a másikra történt, mondjuk ki tudja meddig volt lecsukva a szeme. Lehet el is aludt közben és észre se vette, hogy elrepült az idő. Ki tudja, most Ryan-t ez nem izgatja. Inkább próbál arra válaszolni, hogy mért is kezdett ilyen bugyuta kérdéssel. *
- Hát, nem is tudom. Talán, mert tényleg hosszú, és azok a lányok akiket ismertem, max. a vállukig ért a hajuk.
* Próbál valami értelmeset kihozni belőle. Mondjuk tényleg nem tudja mért kezdte így az ismerkedést, de hát most ez van. Zavarba nem jött tőle, csak puszta kíváncsiság. Mondjuk soha nem értette a női lelket, de itt az ideje, hogy egy kicsit jobban megismerje. Húga és nővére alapján úgy ahogy benne van az ilyen témákban, de inkább nem hozza fel őket. *
- Október elején jöttem ide, te?
* Válaszol egy egyszerű mondattal és abban a pillanatban vissza is kérdez. Zavarba attól nem jött, hogy végig nézik, már megszokta. Általában mindig is megnézték, mert a lányok szerint jól néz ki, de hát ízlések és pofonok. Kinek, hogy jön be a másik.
Valami újat kéne kitalálnia, hogy tényleg tovább tudják vinni a beszélgetést, de így mondjuk elég nehéz, hogy még nincs tanítás, így még nem is tud arról beszélni, hogy melyik a kedvenc tantárgya, bár ki tudja. Szóval neki már meg van melyik lesz a kedvence, de hátha tudja ezt Keiko is. *
- Te tudod már, hogy melyik tantárgyért vagy oda? Szóval, hogy melyik a kedvenced? Tudom, hogy még nem kezdődött el a tanítás, de hátha van már az amelyik jobban érdekel.
* Fűz hozzá egy halvány mosolyt és, hogy ne legyen visszakérdezés ő egyből mondja. Lehet kicsit bunkónak tűnik, de így hátha a lány is felhoz valamilyen témát. *
- Nekem a Legendás Lények Gondozása, ami nagyon tetszik. Tudod az apám sárkányokkal foglalkozik és nagyon benne vagyok ebben az állatos témában.
* Majd várja Keiko reakcióját a kérdésére és a válaszára. *
Vissza az elejére Go down
Makoto Keiko
Diák
Makoto Keiko


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozott : 2009. Sep. 13.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Belső udvar - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 3 I_icon_minitimeVas. Nov. 15, 2009 10:15 pm

*Figyelmesen hallgatja a srác válaszát, hiszen még senki nem kérdezte tőle, hogy nem zavarja-e a hosszú haj, vagy hogy miért ilyen hosszú, vagy legalábbis nem ez volt az első kérdésük rögtön a bemutatkozást követően. A válaszra kicsit ugyan félrehúzza a száját, de rögtön el is mosolyodik.*
- Akkor vagy nagyon kevés lányt ismersz, vagy ott, ahonnan te jössz, mindenki rühelli a hosszú hajat, és amint egy centivel hosszabb, mint a megszokott, rohannak a fodrászhoz, hogy levágassák. *Mondja neki viccelődve, hiszen a mondat második felét nem gondolja komolyan, csak erre már ő se tud mit válaszolni, meg hát valljuk be őszintén, Keiko nem az a kötekedő fajta, inkább hallgat, s csak akkor beszél, ha kérdezik, bár akkor elég sokat.. *
- Én csak körülbelül egy hete.. Még nem ismerem ki magam valami hú de jól itt, de a kastély belsejében azt hiszem már nem tévednék el. *Válaszol a fiúnak ő is, miután megtudta, hogy Ryan már több, mint egy hónapja él (és virul), a Severina falain belül, vagy éppen kívül, mint ahogy azt most is teszi.
Csönd.. Keiko nem igazán érti, most mért nem megy egyiküknek sem az ismerkedés, hiszen ott vannak az alap kérdések, mint például hány éves vagy, honnan jöttél, mért jöttél ide, van-e testvéred, és a többi temérdek alap kérdés, de ő most nem szeretne előre kérdezni, inkább türelmesen vár, és hagyja, hogy a másik törje magát. Néha ennyire kedves is tud lenni...
Végül a srác egyáltalán nem olyasmit kérdez, mint amire a japán leányzó felkészült, ellenkezőleg. A kedvenc tantárgyával kapcsolatban tudakolódzik. Egy pillanatig némán, elgondolkodó arckifejezéssel bámul maga elé, és összeszedi a gondolatait, de szerencsére nem neki kell először válaszolnia, Ryan szinte azonnal belevág a téma kifejtésébe.*
- Értem.. Az tényleg jó tantárgy, bár őszintén bevallom, én egy csöppet félek az állatoktól, némelyikük olyan nagy.. A muglik világában még elmegy, de nem szívesen futnék össze egy akromantullával, teszem azt.. *Fejti ki véleményét a tantárggyal kapcsolatban, s mikor a pókos részhez ér, színpadiasan megremeg, mintha kirázná a hideg, s megrázza a fejét, majd mosolyogva folytatja*
- Átváltoztatástan.. Azt hiszem az a nekem legmegfelelőbb tárgy, habár nem tudom, itt lesz-e olyan, de abból kiválóra RBF-eztem, még az előző iskolámban, Japánban. Ott egy csöpp mágusképző van mindössze, de nagyon jól lehet mágiát tanulni, szerintem.. *Válaszol egy kis késéssel a mellette ülőnek, majd kissé elhatárolódik a témától, és előző iskoláját hozza szóba. Továbbra sem kérdez, csak elmosolyodik, és körbenéz a belső udvaron, alaposabban, mint érkezésekor.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Belső udvar - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Belső udvar
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: A kastély :: Földszint-
Ugrás: