Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spangol Mágusképző Iskola az Atlanti-óceán egy kis szigetén
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Északi torony-Madhuri klubhelyiség

Go down 
+3
Isabella Swift
Michelle Seale
Lucius Farley
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Lucius Farley
Iskolavezető
Iskolavezető
Lucius Farley


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.
Kor : 31
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Iskolavezető
Rang: Madhuri tagozatvezető
Rang:

Északi torony-Madhuri klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Északi torony-Madhuri klubhelyiség   Északi torony-Madhuri klubhelyiség I_icon_minitimeKedd Aug. 18, 2009 3:21 am

Északi torony-Madhuri klubhelyiség Madhtoronykhv_gl_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Michelle Seale
Iskolavezető
Iskolavezető
Michelle Seale


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozott : 2009. Aug. 03.
Lakhely : Déli torony-Michelle Seale lakosztálya

Ranglista
Rang: Iskolavezető
Rang: Framesya tagozatvezető
Rang:

Északi torony-Madhuri klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi torony-Madhuri klubhelyiség   Északi torony-Madhuri klubhelyiség I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 10:35 am

*A nőnek elég szimpatikus a lány, hiszen így, elsőre nagyon udvarias, minden kérdésre válaszol, és amit kell, azt meg is köszön. Mechelle nem foglalkozik az olyan apróságokkal, mint becenév, hiszen ő mindig magázza a diákjait, az szerinte udvariasabb, meg hát valahogy éreztetni kell a fiatalokkal, hogy már a felnőttkor küszöbén állnak, s ha a felnőtt is megadja nekik a kellő tiszteletet, ha csak a megszólításban is, talán egyenrangúbbnak érezhetik magukat a tenageerek.
A jövevény, és a tanárnő csendben haladnak felfelé a lépcsőn, egyenesen fel, az északi toronyba. Négy tornya van a kastélynak, mindegyik toronyban egy-egy társalgó, és a tagozatvezetők lakosztályai. Mivel a lány nem kérdez, a nő kezd el beszélni. *
- A Madhuri tagozat társalgója az Északi-toronyban található, csakúgy, mint Mr. Farley lakosztálya. A társalgóba csak ti, a tagozat diákjai juthattok be.. A Madhurinál őszintén szólva nem tudom, mi a jelenlegi jelszó, de én be tudlak engedni anélkül is, ezzel kapcsolatban Lucius-szal kell majd beszélned, de ha gondolod, szólok neki én, hogy írja meg neked levélben, s akkor tudni fogod. Viszont vigyázz, ne add ki a jelet, jelszót más tagozat diákjainak, máskülönben büntetőmunkára számíthatsz. *Ismerteti a helyzetet a lánnyal, miközben haladnak fölfelé a lépcsőn. *
- A takarodó. Hajnali 5 és este 10 óra között bárhol szabadon mozoghatsz, este 10 és éjfél között viszont csak a kastély falain belül. Az éjféli időpont, illetve az 5 órai között csak a tagozat saját épületében tartózkodhatsz, ahová a már említett térnyerővel juthatsz el, remélem világos. *Közli Bellával a szabályokat, amik azért elég betarthatóak, egyáltalán nem szigorúak, főleg, hogy a tagozatos épületekben is vannak elég jó helyek, és ráadásul a hálók is ott találhatóak. Mikor felérnek a már említett Északi toronyba, Michelle az egyik ajtóhoz lép, pálcája hegyét végighúzza az ajtón, mire az kinyílik. Persze, őt felismeri a bejárat, így remélhetőleg a lánnyal a nyomában be is lép a hatalmas helyiségben. *
- Nos ez lenne a társalgó, a másik ajtó, amit láthattál, mint már említettem, Mr Farley lakosztálya. Van valami kérdésed? *Kérdezi azért, és ha nincs, akkor itt nem is töltene el hosszabb időt.*
Vissza az elejére Go down
https://severina.hungarianforum.com
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Északi torony-Madhuri klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi torony-Madhuri klubhelyiség   Északi torony-Madhuri klubhelyiség I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 10:45 am

*Isabella követi a nőt majd mikor megérkeznek a toronyhoz akkor csak nyel egyet ~Nagyszerű ez a hely.~*gondolja magában aztán ő is belép a nővel együtt a társalgóba *-Jó persze megérttem..Különben sem szeretk este későn koricálni..*mondja a lány és számára egyáltalán nemm szigorúak a szabályok *-Hát igen jó volna ha Mr Lucius elküldené egy levélben a jelszót.*mondja a lány mosolyogva .Majd körölnéz a társalgóban.*-Öhh igen lenne az órák mikor vannak?*kérdezi meg Bella mosolygva hisz ő egy tanulásra szomjas kisboszorka*
Vissza az elejére Go down
Michelle Seale
Iskolavezető
Iskolavezető
Michelle Seale


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozott : 2009. Aug. 03.
Lakhely : Déli torony-Michelle Seale lakosztálya

Ranglista
Rang: Iskolavezető
Rang: Framesya tagozatvezető
Rang:

Északi torony-Madhuri klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi torony-Madhuri klubhelyiség   Északi torony-Madhuri klubhelyiség I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 10:56 am

*A lány egyetértést kifejező válaszára csak bólint, de még mindig nem mosolyodik el. Az Arlena stílusa, Michelle inkább komoly, és legtöbbször nem tükröződnek arcán az érzelmei. De hát ez van, ő ilyen, ha valakinek bármi gondja van ezzel, akkor sem tud változtatni rajta. *
- Ennek örülök, ugyanis nem csak a saját tagozatom dolgai fontosak a számomra, az egész iskola érdekét szem előtt tartom. Remélem nem fog csalódást okozni sem Mr Farley-nek, sem az iskolának. *Reagál azért a lány száméra megnyugtató szavaira. Mikor a lány Mr Luciusnak szólítja tagozatvezetőjét, Michelle alig észrevehetően összeráncolja a szemöldökét, de különösebb jelét nem adja nem tetszésének, inkább körbenéz a helyiségben. A tagozatra vall, az már egyszer bizonyos. *
- A jelszót, vagy jelet meg fogja kapni, ebben biztos lehet, intézkedni fogok. *Nyugtatja azért meg Bellát, majd a kérdésre fókuszál, s most kivételesen felsóhajt.*
- Nos az az órarendjétől függ majd. Mivel mostanában érkeznek meg a diákok, ezért egy, vagy két hónapon belül megtartjuk az évnyitót, ahol minden, a tanórákra vonatkozó információt el fogunk mondani. *Mondja kissé kitérően a lány kérdésére, majd saját medálja felé nyúl, miközben pálcás kezével az ajtó felé int, ami becsukódik. *
- Kérem pörgessen négyet a térnyerőjén, és akkor megmutatom a szobáját, ami a Madhuri toronyban lesz.. *Kéri a lányt, miközben ő hasonlóan tesz saját, univerzálisnak mondható medalionjával, s a következő pillanatban már ott sincs a társalgóban. *
Vissza az elejére Go down
https://severina.hungarianforum.com
Lucius Farley
Iskolavezető
Iskolavezető
Lucius Farley


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.
Kor : 31
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Iskolavezető
Rang: Madhuri tagozatvezető
Rang:

Északi torony-Madhuri klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi torony-Madhuri klubhelyiség   Északi torony-Madhuri klubhelyiség I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 2:11 pm

*Látja, hogy a lány elég csöndes, de azért annak ellenére, hogy tudja a nevét, valami bemutatkozásféle illene egy tanár felé, de ha nem hát nem, a férfi nem fogja erőltetni, maximum a későbbiekben ennek megfelelően fogja kezelni a lányt. *
Örülök, hogy tetszik*mondja, a lény mondatára mely szerint szép a hely. Ezután aztán elindulnak felfelé, és pár emelet megtétele után el is érkeznek a klubhelyiség bejáratához. *
Griffmalac*mondja ki az igazgató a jelszót, és bár ő anélkül is bemehetne, azért a diáknak sem árt tudni*Ez az a jelszó amivel a későbbiekben majd egyedül is be fogsz tudni lépni*mondja neki*
Na és akkor térjünk át egy két szabályra. Elvileg a levélben megkaptad a házirendet, de a takarodót azért fontosnak tartom kiemelni, Az az időszak amikor szabadon mozoghatsz, az 5 és este 10 között van. 10 órától egészen éjfélig, ha szeretnél még a kastély területén belül tartózkodhatsz, de nem mehetsz ki az udvarra. Viszont ha elérkezik az éjfél, akkor vissza kell menned, oda ahova majd nemsokára megyünk, és egészen 5-ig ott kell maradnod. Bár én a tanulás érdekében mondom, hogy valamikor azért majd aludj is. *Mondja el, és bár időközben átváltott tegező módra, ezt ő megteheti, hiszen tanár, és előfordul vele, hogy hol így, hol úgy beszél a diákokhoz.*
És mielőtt még belépnénk, ott van az az ajtó, általában azon ajtó másik oldalán vagyok én megtalálható, az az én lakosztályom és dolgozó szobám*mutat egy ajtóra, majd belép a társalgóba, és int a lánynak, hogy kövesse*
Ez lenne itt a társalgó*mondja*
Vissza az elejére Go down
Kameko Kai
Diák
Kameko Kai


Hozzászólások száma : 137
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.
Kor : 29
Lakhely : Isaszeg

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Északi torony-Madhuri klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi torony-Madhuri klubhelyiség   Északi torony-Madhuri klubhelyiség I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 2:21 pm

*A lány úgy gondolja, hogyha egyszer már tudják a nevét, hiába illene bemutatkoznia, ő bizony nem fog. Nem igazán törődik az íratlan illemszabályokkal, bár azért néha a saját érdekében betartja őket.* - Érdekes egy jelszó...*mondja a lány felhúzott szemöldökkel, igencsak furcsán nézve.* - Meg tudná mondani, hogy honnan jött ez az ötlet?*kérdezősködik egy kicsit. Nem azért, mert tényleg kíváncsi, csak kezdi kicsit zavarni a csend. Igaz, csendes teremtés, de most valahogy fülsértően hat neki a csönd. Aztán a tanárúr elkezd a házirendről beszélni, melynek a részleteit a lány régen áttanulmányozta, de azért valamilyen szinten odafigyel az igazgatóra.* - Nem szoktam sokáig fent lenni.*válaszolja, mikor a férfi elmondja, hogy ajánlatos aludni. Majd mikor Farley tanárúr megmutatja a lánynak hol található a lakosztálya és a dolgozó szobája a lány bólint egyet, jelezvén, hogy megértette a dolgot. Majd követi a tanárúrat.*
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Lucius Farley
Iskolavezető
Iskolavezető
Lucius Farley


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.
Kor : 31
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Iskolavezető
Rang: Madhuri tagozatvezető
Rang:

Északi torony-Madhuri klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi torony-Madhuri klubhelyiség   Északi torony-Madhuri klubhelyiség I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 2:30 pm

*Meglepődik egy kicsit a lány kérdésén, de aztán válaszol rá*
Nem tudom, igazából csak sétálgattam, és ez a szó egyszer csak eszembe jutott, és végül ez sikert akkor már jelszónak is*mondja el a választ. *
Ezt jó hallani*mondja arra a megjegyzésre, mely szerint a lány nem szokott sokáig fent maradni. Látja, hogy a lány mindent ért, és msot neki sem jut már más eszébe, úgyhogy akkor akár át is mehetnek a tagozatos épületbe. *
Nah ott van nálad a tárnyerő, ha át akarsz jutni a Madhuri tornyunkba, vagy vissza a kastélyba, akkor csak meg kell forgatnod négyszer, és már meg is történik a dolog. *Mondja, majd megvárja amíg a lány megteszi ezt, és ha a lány eltűnik, akkor ő is utána megy a sajátjával, és a lány jobb esetben ott lesz a társalgóban, és nem lesz semmi gond.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Északi torony-Madhuri klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi torony-Madhuri klubhelyiség   Északi torony-Madhuri klubhelyiség I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 7:16 pm

*Isabella sétálgat a Madhuri társalgóba .Mikor belép akkor elmosolyodik és leül egy kényelmes fotelba amúgy egy Lila rövid újjút és egy szürke nadrágot visel *~Kicsit unatkozom..~*gondolja a lány magában hisz nagy az iskola és nem olyan egyszerű csak úgy másokat megkeresni meg különben is nem kakar tolakodónak látszani, így hát inkább csak elkezdi olvasgatni a könyvet amit kora délután olvasott ..*
Vissza az elejére Go down
George Darkrain
Diák
George Darkrain


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozott : 2009. Aug. 13.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Északi torony-Madhuri klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi torony-Madhuri klubhelyiség   Északi torony-Madhuri klubhelyiség I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 7:53 pm

*George úgy döntött, tesz egy kis sétát az épületben. Nem találkozott senkivel, így úgy döntött, ideje lenne vissza indulni a hálója felé, ahol felhalmozott egy kevéske innivalót, és már kezd eléggé szomjas lenni, és pihenni is szívesen pihenne. El is érkezik a klubhelyiség bejáratához*
Graffmalac*mondja ki a belépési jelszót, majd amikor az ajtó kinyílik, belép rajta, és gyorsan be is csukja maga után*
Áá, szia*mondja egy kicsit meglepődve, hiszen meglepődött, hogy itt van egy lány is, akit eddig még nem is látott*
George Delbert lennék*mutatkozik be a fiú, majd feltesz egy kérdést*
Ha jól sejtem, te vagy az egyik, aki ma érkezett*mondja, és meg kell tudnia, hogy, ő e az, akinek Farley professzor hagyott egy üzenetet*
Vissza az elejére Go down
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Északi torony-Madhuri klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi torony-Madhuri klubhelyiség   Északi torony-Madhuri klubhelyiség I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 8:03 pm

*Isabella ahogy olvasgat egyszer csak egy fiú toppan be .Aki úgy látszik nem számított a lányra , hogy itt fog ülni és olvasni*-Szia Igen én lennék az Isabella Swift de csak hívjál Bellának vagy Bells-nek ..*mondja mosolyogva aztán csbecsukja a könyvét *-Itt amúgy mindenki tud az új diákokról??*kérdezi mosolyogva aztán csak felnéz a fiúra*-héé izé nem tudod hol lehet Mr Lucius professzor sehol nem találom pedig kéne nekem a jelszó mert nem tudom..*mondja bella aztán kérdőn rápillant a fiúra*
Vissza az elejére Go down
George Darkrain
Diák
George Darkrain


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozott : 2009. Aug. 13.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Északi torony-Madhuri klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi torony-Madhuri klubhelyiség   Északi torony-Madhuri klubhelyiség I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 8:11 pm

*Mikor a lány be is mutatkozik, akkor tudja, hogy legalább azzal futott össze, akit sürgősen meg is kellett találnia, ha nem akar balhét*
Rendben Bells*mondja neki, de nem nagyon mosolyog az nem az ő szokása*
Nem tud mindenki, csak az elsők között érkeztem én is, és akkor nem voltál ott, és azóta a mi tagozatunkra most jött először diák, ebből gondoltam*mondja*
Na igen, ez az ami miatt igazából kérdeztem, mert van számodra egy üzenete*mondja, majd nekikezd*
Ha jól tudom téged Bretchel asszony kísért fel, és így nem tudtad meg a jelszót, és Farley professzor kért, hogy mondjam meg neked, hogy a jelszó: Griffmalac. Ezt kimondva nyílik ki neked ez az ajtó*mutat közben a háta mögé*amikor befelé akarsz jönni. Nagyon fontos, hogy ne mond el senkinek ezt a jelszót*teszi még hozzá, majd ezzel a monológja véget is ért, jöhet a rendes társalgás, ha a lánynak van kedve hozzá*
Mit olvasol amúgy?*kérdezi meg a fiú*
Vissza az elejére Go down
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Északi torony-Madhuri klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi torony-Madhuri klubhelyiség   Északi torony-Madhuri klubhelyiség I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 8:17 pm

*Bella végig hallgatja a fiút majd csak bólint*-Igen vele jöttem fel ide És Griffmalac?*kérdezi furcsálva Bella majd csak váálat von*-Nem én nem vagyok olyan aki kiadja másnak a jelszót.*mondja a lány mosolyogva aztán csak sóhajt .Kicsit áfradt már sztegénykém de hát ez van. *-Jah Az alkony lovai-t olvasom..*mondja majd a fiú felé nyújtja a könyvet*-tessék megnézheted.*mondja neki barátságosan .*-És nekd tetszik a suli mert szerintem baromi jó!*mondja Bells a tőle szokatlan "baromi"szóval*
Vissza az elejére Go down
George Darkrain
Diák
George Darkrain


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozott : 2009. Aug. 13.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Északi torony-Madhuri klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi torony-Madhuri klubhelyiség   Északi torony-Madhuri klubhelyiség I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 8:28 pm

*Amikor a lány visszakérdez, akkor a fiú csak bólint egyet*
Én elhiszem, csak kötelező volt hozzá tennem, Mr. Farley megkért rá*mondja, majd a lányéval szemközti fotelra leül, így kényelmesebb lesz a beszélgetés*
Köszi*mondja, majd amikor a lány felé nyújtja a könyvet, akkor elveszi, majd megnézi, és vissza adja*
Szép könyv*mondja*
Igen nekem tetszik, bár még nem jártam be teljesen az egészet mert ahhoz nagyon nagy, de jó helynek tűnik számomra*válaszol*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Pauline Glenice
Nem Játékos Karakter
Pauline Glenice


Hozzászólások száma : 2
Csatlakozott : 2009. Sep. 14.

Ranglista
Rang: Tagozat NJK
Rang: Madhuri NJK
Rang:

Északi torony-Madhuri klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi torony-Madhuri klubhelyiség   Északi torony-Madhuri klubhelyiség I_icon_minitimeVas. Szept. 20, 2009 8:11 pm

*Marcus nem valami bőszavú, de legalább válaszol a nőnek, ha tőmondatokban is. Pauline igazából nem is nagyon figyel a srácra, célirányosan halad a lépcsőn, fokról-fokra, egyre feljebb. Jobban szeret a kastélyban lenni, mint a kikötő közelében, itt legalább azt érzi, hogy sosincs egyedül, és amíg dolgozik, addig sem unatkozik legalább. Emeletet emelet után hagynak el, s mivel a srác nem kérdez, a nő már-már kötelességének érzi, hogy szóval tartsa az újoncot. *
- A kijárási tilalom este 10-kor lép életbe, ettől kezdve csak a kastély falain belül, illetve a főhadiszálláson tartózkodhat. Éjfél után viszont a kastélyban sem kóborolhat, ekkor már tényleg vissza kell mennie a főhadiszállásra, ott is van társalgó, meg ebédlő is, ha megéhezne az este folyamán. *Közli a tényeket Marcussal. *
- Nem szeretném, ha későig kint kóricálna, hiszen, ha elkapnak, azzal nem csak önmagát, de a tagozatot is bünteti, és Mr Farley nem hiszem, hogy meg fogja veregetni a vállát, s megdicséri, milyen ügyes is a fiatalúr. *Teszi hozzá kicsit nyersebben, s közben megérkeznek az északi toronyban, ahol mindössze két ajtó látszik. *
- A társalgó, s Mr Farley szobája. Biztosan találkozik majd vele, ha mást nem az évnyitón, de szerintem előtte is lesz alkalma megismerni. A társalgóba jelszóval juthat be, ez jelenleg "griffmalac". Nyomatékosan kérem, ne adja ki ezt az információt senkinek, nem szeretnénk, ha például egy Pelaguis-os diák mindent kirepítene az ablakon. *Miközben az ajtók mögött lévő helyiségek neveit taglalja, a megfelelő helyen a megfelelő ajtó felé int, majd mikor kimondja a jelszót, a társalgó bejárata megnyílik előttük, s Pauline még a mondata befejezése előtt belép a helyiségbe. *
- Van esetleg kérdése az előbb említettekkel kapcsolatban? *Szegezi neki a kérdést, miközben ő maga is tüzetesebben szemügyre veszi a helyiséget. *

//Marcus Julius és Pauline Glenice - a játék szünetel!//
Vissza az elejére Go down
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Északi torony-Madhuri klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi torony-Madhuri klubhelyiség   Északi torony-Madhuri klubhelyiség I_icon_minitimeSzer. Szept. 23, 2009 8:02 pm

*Isabella sétálgat a társalgó felé .Nicci-vel együtt a kis mókus a lány vállán ül .Mikor Bella belép a társalgóba leül egy kényelmes fotelba aztán elvesz az asztalról egy újságot és olvasgatni kezdi az aznapi varázsló híreket .Még mindig sápadt egy kicsit de már nem látszik rajta , hogy sírt és kezd is jó kedve lennie úgy , hogy javul a lány állapota*
Vissza az elejére Go down
Kameko Kai
Diák
Kameko Kai


Hozzászólások száma : 137
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.
Kor : 29
Lakhely : Isaszeg

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Északi torony-Madhuri klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi torony-Madhuri klubhelyiség   Északi torony-Madhuri klubhelyiség I_icon_minitimeSzer. Szept. 23, 2009 8:08 pm

*A társalgóban ücsörgő lány, hamarosan léptek zajára lehet figyelmes, hogyha eléggé fülel, ugyanis egy másik lány a helyiség felé közeledik. Nem véletlenül indult el errefelé, hiszen a társalgót még tudja is hogy hol van, és esetleg egy kis társaságra lelhet, mert jelen pillanatban arra vágyik. Nem sokkal később a lány be is lép a társalgóba, és ha a másik megfigyeli a ruházatát, láthatja, hogy Kameko igencsak sportosan van felöltözve: Fehér edzőcipő, fekete melegítő, fehér kardigán, és ha nagyon jól figyel, akár a fehér kardigán alatt lévő fekete ujjatlan pólót is észreveheti. Amint belépett a lány a társalgóba helyet foglal a lánnyal szemben.* - Szia. Kameko vagyok.*mutatkozik be. Arcán semmilyen érzelem nem tükröződik, nem mosolyog, nem is szomorú. Észreveszi, hogy a lány egy kicsit sápadtabb, de nem teszi szóvá, elvégre nem az ő dolga, nem tartozik rá.*
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Északi torony-Madhuri klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi torony-Madhuri klubhelyiség   Északi torony-Madhuri klubhelyiség I_icon_minitimeSzer. Szept. 23, 2009 8:15 pm

*Isabella felfigyel a léptek zajára majd fel is emeli a fejét mikor megszólítják.Aztán gyorsan végig néz a lányon majd köszön neki*-Szia én pedig Bella Swift vagyok.*mondja és valahogy most nem mosolyog de azért próbálkozik vele*-ha jól tudom szobatársak vagyunk..*mondja Bella majd rápillant zöld szemeivel a lányra*-És neked tetszik a suli?*kérdezi tőle hisz a beszélgetés majd eltereli a gondolatait*-Szerintem tök jó..*mondja kedvesebben majd rámutat az ölében ülő mókusra*-jah ő meg Nicci a mókusom, majd a mókus elkezd szaglászni Kameko felé .De csak rápislog nagy édes szemeivel aztán visszabújik Bella ölébe.*
Vissza az elejére Go down
Kameko Kai
Diák
Kameko Kai


Hozzászólások száma : 137
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.
Kor : 29
Lakhely : Isaszeg

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Északi torony-Madhuri klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi torony-Madhuri klubhelyiség   Északi torony-Madhuri klubhelyiség I_icon_minitimeSzer. Szept. 23, 2009 8:23 pm

*A lány figyelmesen meghallgatja amásik nevét.* - Szóval Bella. Rendben van.*mondja, majd bólint, és végignéz a lányon, hogy jobban az agyába vésse a nevet, amely az imént elhangzott, és arcot is tudjon kapcsolni hozzá.* - Igen, valóban.*helyesel a szobatárs dologra, és bólint is.* - Bár én még nem láttalak a szobában, de valószínűleg azért, mert én korán szoktam aludni menni.*jelenti ki, nagyjából úgy, mintha a híradóban egy bemondó lenne, és éppen most mondaná el a híreket.* - Hát nem tudom... még megvárom amíg elkezdődik a tanítás és utána mondok véleményt.*mondja kicsit elgondolkodva. Azon gondolkodik, hogy vajon milyen lehet a tanítás. Sosem járt még ilyesfajta iskolákba, minden varázstudását a szüleitől tanulta meg.* - Aranyos.*jelenti ki a lány a mókusra, de az arca semmilyen érzelmet nem tükröz még mindig.*
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Északi torony-Madhuri klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi torony-Madhuri klubhelyiség   Északi torony-Madhuri klubhelyiség I_icon_minitimeSzer. Szept. 23, 2009 8:33 pm

*Bella hallgatja a lányt majd csak elkezdi nézegetni Nicci bundáját*-Értem jah biztos én mostanában késöbb mentem aludni..*mondja a lány aztán csak elmosoylodik a tanítás dolgon.*-Jah hát olyan téren még én se mondok véleményt külsőre kérdeztem amúgy..*mondja a lány aztán mikor megdicsérik Niccit akkor csak nézi a lány arcát semmi érzelem nincs rajta .De ez Bells-t nem zavarja hiszen mióta megtörtént a baleset csak a felnőtekkel viselkedik mosolygós kedves lányként , diáktársaival viszont ő sem szokott mindig mosolygos lenni .Bella ránéz a falon lévő órára majd csak vág egy grimaszt*-ne hargudj de nekem most mennem kell.Majd még biztos találkozunk.Szia!*mondja neki miközben felál Niccit akezébe fogja és sietős léptekkel elviharzik és irányát a szabadba veszi*

/ Köszi a játékot bocsi hogy csak enynit tudtunk játszani csak mennem kell/
Vissza az elejére Go down
Gretta Leifer
Diák
Gretta Leifer


Hozzászólások száma : 10
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.
Kor : 30
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Északi torony-Madhuri klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi torony-Madhuri klubhelyiség   Északi torony-Madhuri klubhelyiség I_icon_minitimeVas. Feb. 21, 2010 12:32 am

*Egy finoman szólva is rikítóan piros - ha egészen pontosan akarunk fogalmazni vörös - alak téved be a Madhurisok klubhelyiségébe. Ahhoz képest, hogy kint, a szabadban cseppet sincs meleg, ő igencsak alul van öltözve. Egy fekete, térdig érő, bő szárú melegítőnadrágot visel, ami mostanság elég divatos utcai viselet is; hozzá egy sötétpiros, szinte már bordó, ujjatlant, persze a mélyen dekoltált fajtából, de nyaka köré van tekerve egy ugyancsak piros - és fehér - kockás sál is. Lábain converze tornacipők, festett vörös haja egyenesen omlik vállára, mint mindig. Ami általában még feltűnőbbé teszi a leányzót, az az, hogy mind a két szeme piros, akár egy rosszul vakuzott fényképen. Nála ez egy kis kori betegség mellék-, pontosabban utóhatása, de már egyáltalán nem zavarja, hiszen ennek köszönhetően a sötétben is lát. Persze nem szereti ezt nagydobra verni, ezért most is, mint általában, sötétkék kontaklencsét visel, amitől kissé lilás árnyalatúak lesznek íriszei, de ez még egész elviselhető. A terembe lépve gyorsan körbepillant, szerencsére elég kihalt a helyiség ilyen későn, majd egy távol lévő kanapéhoz siet. Nincs valami sok bútor itt, elég rideg hely, de azért egy két kényelmes ülőalkalmatosság erre is akad. *
Vissza az elejére Go down
George Darkrain
Diák
George Darkrain


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozott : 2009. Aug. 13.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Északi torony-Madhuri klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi torony-Madhuri klubhelyiség   Északi torony-Madhuri klubhelyiség I_icon_minitimeVas. Feb. 21, 2010 12:44 am

*George ma úgy döntött, tart egy kis esti felfrissülést, így a még egy pár órával ezelőtt felöltözött egy fekete pólóba rávette az egyik kevésbé jó minőségű fekete pulcsiját, és nadrágként meg az egyik nagyon sötétkék mackónadrágját vette fel. Ezeket a ruhadarabokat nem sűrűn lehet látni rajta, mert tényleg felfrissülési, edzési célra vannak, nem szokása társaságba ilyet venni, na nem mintha akkora társasági lény lenne. Nemsokkal a lány után lép be a klubhelyiségbe miután végzett az esti edzéssel, amit az iskola udvarán végzett. Azt nem mondhatjuk, hogy túlságosan ki van melegedve mert elég hideg van kint ahhoz, hogy amíg felért simán le tudott nyugodni a szervezete. Mikor látja, hogy a számára már ismerős vörösség ott ül az egyik kanapéba akkor el indul felé, amit a lány meg is hallgat, mert George-nak sikerül belerúgnia egy könyvbe, amit valaki a földön felejtett. ~Na ezt is jó helyre tette~ mérgelődik magában, majd odaköszön a lánynak, hiszen valószínűleg már észrevette őt*
Szia*mondja és msot kivételesen be sem kell mutatkoznia, mert már ismerik egymást*
Hogy-hogy itt ücsörögsz ezen a késői órán?*kérdezi meg a sajátos stílusában a fiú. *
Vissza az elejére Go down
Gretta Leifer
Diák
Gretta Leifer


Hozzászólások száma : 10
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.
Kor : 30
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Északi torony-Madhuri klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi torony-Madhuri klubhelyiség   Északi torony-Madhuri klubhelyiség I_icon_minitimeVas. Feb. 21, 2010 11:41 am

*Gretta, attól eltekintve, hogy néha kicsit bunkó és lekezelő, nagyon is társasági lény, vagy legalábbis nagy partyzós. Nem szereti egyedül tölteni az estéit, de neki nincs senki olyan még, akit bármikor megkereshet azzal, hogy szökjenek ki a szabadba, szegjék meg sz összes szabály s érezzék együtt jól magukat. Mivel a toronyban lévő helyiségeket már nagyon unta, azt remélte, itt talál valakit, de ez sajnos nem így lett. Várakozás közben - na nem mintha lenne mire várnia - végigdől a kanapén, térdeit felhúzza, becsukja szemeit, és gondolataiba merül. Sok minden eszébe jut, a szülei, az otthona, de ezeket a gondolatokat hamar elhessegeti, mert bármennyire is próbál kemény csajnak látszani, néha neki is honvágya van, néha ő is szívesen sírna valaki vállán, szívesen lenne valaki olyannal, akit szeret s akiben teljes mértékben megbízhat.
Miközben csöndes relaxációba kezd, s bár elég gyerekes, de elkezd bárányokat számlálni, egy tompa puffanásra, majd vele együtt léptek zajára lesz figyelmes, s a következő pillanatban meg is hallja az ismerős hangot, amint valaki ráköszön. Szemei villámgyorsan felpattannak, s ezzel együtt ő is - hála kimunkált hasizmának - villámgyorsan ülő helyzetbe kerül, majd úgy fordul, hogy lássa a felé igyekvőt.*
- Szia! *Köszön vissza George-nak, akivel bár még nem találkoztak sokat, hírből már nagyon jól ismeri, hiszen Lor "pasija", s az előbb említett lány Gretta talán egyetlen itteni barátnője, már, ha nevezhetjük annak. *
- Reméltem, hogy összefutok valakivel, s láss csodát, erre nem is kellett évekig várnom, hiszen te megjelentél itt, bár ezt egy könyv nem díjazta. *Válaszol mosolyogva, miközben az említett tárgy irányába mutat. Lábait kecsesen felpakolja a kanapé előtt lévő dohányzóasztalra, majd int a srácnak, hogy üljön le mellé.*
- S te? Mi járatban erre? Azt hittem minden este Lor-ral vagytok valahol, legalábbis a csajszi néha ódákat zeng arról, amit csináltok együtt.. Köhöm.. *Kérdez vissza, majd egy nem valami őszinte, színpadi rosszalló tekintettel kacsint George-ra, hiszen bár Miss Fekete nem szokta mindenbe beavatni, azért elég sokszor leesik neki, hogy mi a helyzet.*
Vissza az elejére Go down
George Darkrain
Diák
George Darkrain


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozott : 2009. Aug. 13.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Északi torony-Madhuri klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi torony-Madhuri klubhelyiség   Északi torony-Madhuri klubhelyiség I_icon_minitimeVas. Feb. 21, 2010 5:29 pm

*Ami George-ot illeti, neki nem igazán szokott honvágya lenni. Vagyis ami azt illeti, szokott, de a családja nem igazén hiányzik neki, sőt, nem is gondol rájuk. Aki néha eszébe jut, az az unokatesója, illetve az otthoni haverjai, akikkel jókat buliztak, idétlenkedtek, és mindig jól elszórakoztak. Ilyen célra megfelelő fiúkat itt még nem talált. Egyetlen pozitívumnak Lor mondható, viszont ő elég is arra, hogy George szívesen tartózkodjon ebben az iskolában, bár ezzel kapcsolatban van msot egy bánata, még pedig az, hogy nagyon régen látta már a lányt, és igazából nem is tudja pontosan, hogy mégis mi lehet vele. Most amikor lényegében sikerült felébresztenie Grettát, amit először észre se vett, hogy a lány mintha aludt volna, legalábbis George úgy látta, hiszen nem tudta, hogy az csak csukott szemmel való relaxálás volt, egy kicsit kényelmetlenül érzi magát, de látja, hogy igazéból nem zavarta meg a lányt, legalábbis úgy tűnik elsőre. Bár George nem tudja, hogy Lor vele szokott dicsekedni Grettának, vagyis, hogy róla szokott beszélni, de ez, ha tudná se igazán zavarná őt, hiszen sosem zavarta, ha valaki mondjuk úgy, meg van vele elégedve.*
Ami a könyvet illeti, lehet inkább én nem díjaznám azt a valakit aki oda tette*mondja George, olyan tipikus "mindjárt leütöm azt a hülyét, aki képes volt azt oda tenni" stílusban.*
Ami azt illeti, akkor én meg szerencsére jól tettem, hogy a tornyon át indultam vissza a hálómhoz. *mondja a fiú, hiszen gondolkodott, hogy egyből a tárnyerővel átmegy a tornyukba, de végül még egy kis levezető séta mellett döntött. *Mikor aztán Gretta int, hogy üljön le mellé, akkor odasétál, és helyet foglal a lány mellett a kanapén. Amikor a lány a kérdését felteszi, akkor először, saját magát is meglepő módon elpirul egy kicsit, mikor meghallja, hogy Lor, elég sok mindent elmesélt Grettának. ~Na de legalább meg van velem elégedve~ gondolja magában elégedetten George. *
Ami azt illeti, régebben tényleg minden este együtt voltunk, erre-arra*mondja sejtelmesen a fiú*de az utóbbi időben egy picit ritkábban találkozunk. De mondjuk nekem nagyon hiányoznak a régi idők amikor minden estét együtt töltöttünk*mondja, és ezt most nem kell Grettának félre érteni, mert George ezt most érzelmi alapon (is) gondolja. *
Amúgy most edzeni voltam kint az udvaron, onnan jövök, mert hát azért néha erősíteni is kell*mondja a fiú*
És neked hogy telnek a napjaid? Ha már az enyémekről tudsz Lortól*kérdezi a fiú, és most már az arca is vissza áll normál állapotába.*
Vissza az elejére Go down
Gretta Leifer
Diák
Gretta Leifer


Hozzászólások száma : 10
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.
Kor : 30
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Északi torony-Madhuri klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi torony-Madhuri klubhelyiség   Északi torony-Madhuri klubhelyiség I_icon_minitimeVas. Feb. 21, 2010 9:36 pm

*George kissé indulatos mondatára felhúzza a szemöldökét, majd kisimítja arcvonásait, és viszonylag kedvesen elmosolyodik.*
- Az a szerencsétlen papírkupac nem tehet semmiről. És különben is, mi van, ha valaki olyasvalaki tette azt oda, akivel nagyon is jóban vagy. Gondolok itt például Lor-ra. *Fejti ki véleményét, miközben a srác arcát kezdi fürkészni. *
- Valóban jól tetted, és remélem itt maradsz még egy darabig, mert nincs kedvem unatkozni.. Legalábbis ma este nem. Van itt rengeteg lehetőség, karaokezhatunk, szétátkozhatjuk egymást, szétrombolhatjuk a helyiséget, vagy betörhetünk Farley irodájába. Melyiket szeretnéd? Persze van még egy ötletem, de azt nem biztos, hogy díjaznád...*Harapja el a mondatot, majd letekeri nyakából a sálját, s maga mellé dobja. A folyamat közben kissé felcsúszik a pólója, és nem csak kockás hasa látszik ki, de fekete köves köldökpiercingje is megmutatkozik a fiúnak. *
- Ha már az edzésnél tartunk. Zavarna téged, ha nyújtanék egy kicsit? Na nem mintha tovább tudnám nyújtani a szalagjaimat, de nem szeretnék elmeszesedni, vagy hogy mondják ezt szépen.. *Neveti el magát, miközben feltápászkodik a kanapéról, és vállszélességű terpeszben megáll George-dzsal szemben. A Loros részre semmit nem reagál, csak kicsit félrehúzza a száját, de épp csak egy pillanatra, így a másiknak esélye se volt megérteni, még ha észre is vette. A vörös leányzó először bemelegítéssel kezd, mindenféle körzések, beleértve a csípőkörzést is, majd lehuppan a földre, nagy terpeszben ül, és a lábaira kezd hajolgatni. *
- Amúgy lenne egy kérdésem. De ne sértődj meg, kérlek.. Mit eszel te Loron? Úgy értem jófej, meg minden, de eléggé kiszámítható egy csaj. *Teszi fel a kérdést, miközben folytatja a tornagyakorlatokat.*
Vissza az elejére Go down
George Darkrain
Diák
George Darkrain


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozott : 2009. Aug. 13.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Északi torony-Madhuri klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi torony-Madhuri klubhelyiség   Északi torony-Madhuri klubhelyiség I_icon_minitimeVas. Feb. 21, 2010 10:07 pm

*Látja, hogy a lány egy kicsit máshogy reagál arra, amit mond, mint ahogyan arra számított, de hát semmi gond, nem lehet ő mindenkivel egyforma, de ennek ellenére, szimpatikus számára ez a hozzáállás, mert kevesen vannak, akik igazán ellent mernek neki mondani.*
Ebben mondjuk igazad van, de azért nem hinném, hogy Lor volt az aki itt tanult, azért nem olyannak ismerem őt, és igazából akikkel innen, jóba vagyok, azok ti ketten vagytok* miközben ezt kimondja, gondol csak arra, hogy akár a mellette ülő lány is lehetett az, aki azt a könyvet oda tette, és akkor viszont elég hülyén jöhetett ki a korábbi kijelentése. *
Nem áll szándékomban egyedül hagyni téged ezen a helyen*mondja a lánynak, hiszen neki is most valahogy egy kicsit jobban esik egy lány társaságában tölteni az estéjét, mint mondjuk egyedül elmélkednie azon, hogy mi a fenét is kezdjen magával. Ez a mai erősítés egy kicsit felfrissítette, ami jót tett neki hosszú idő után. *
Mivel ének hangom az nagyon nincs, téged bántani nem akarlak, és azt meg inkább nem akarom tudni, hogy Farleynak mi van a szobájában, ezért akkor marad a helyiségnek a szétrombolása, de végülis attól függ, hogy te melyiket szeretnéd a leginkább. Vagyis, várjunk csak, mi az az egy valami amire gondolsz?*kérdezi meg, miközben akarva akaratlanul is észre veszi a lány szép piercingjét*
Szép*csúszik ki a száján, bár igazából nem akarta mondani, de hát most már mindegy. *
Csináld nyugodtan, ha már nekem megvolt a napi edzés, akkor legyen meg nyugodtan neked is. *mondja, majd figyeli ahogy a bemelegítést csinálja, és a száj félrehúzást pedig észre sem veszi, így nem lehet gond az értelmezési próbálkozásokkal sem. ~Szép lány~ gondolja magában a fiú, ahogy a lány vele szemben állva körözgeti a dolgait, és ezt most szerencsére sikerül nem kimondania, mert abból még lehetnének kényelmetlen helyzetek. A lány kérdésén, maga se tudja miért, de valahogyan most nem lepődik meg.*
Megsértődni nem fogok, hiszen ilyen esetben ez max Lor dolga lenne. Ami viszont a kérdésedet illeti, azt gondolom más mesélte, hogy hogyan jöttünk össze..*mondja a fiú egy kicsit lehalkulva a végére. *
De ami vonz benne, az egyrészt az. hogy szép lány, legalábbis szerintem, és a viselkedésünk is hasonló, mind a ketten elég sok embert lenézünk, imádunk szabályokat szegni, és gonoszkodni másokkal, meg hát jól elvagyunk..*mondja megint elhalkulva*
De ami azt illeti, ezek nem pont a jófejség részei, mondjuk nem is tartom magamat jófejnek, mert hát nem olyan a stílusom*meséli a fiú a saját véleményét*
De amúgy te mire gondolsz kiszámíthatóság alatt?*teszi fel a kérdést, ha már éppen a barátnőjét beszélik ki*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Északi torony-Madhuri klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi torony-Madhuri klubhelyiség   Északi torony-Madhuri klubhelyiség I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Északi torony-Madhuri klubhelyiség
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Északi torony-Lucius Farley lakosztálya
» Déli torony-Framesya klubhelyiség
» Keleti torony-Pelaguis klubhelyiség
» Nyugati torony-Raginmund klubhelyiség
» Déli torony-Michelle Seale lakosztálya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: A kastély :: A négy torony-
Ugrás: