Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spangol Mágusképző Iskola az Atlanti-óceán egy kis szigetén
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Északi torony-Madhuri klubhelyiség

Go down 
+3
Isabella Swift
Michelle Seale
Lucius Farley
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Gretta Leifer
Diák
Gretta Leifer


Hozzászólások száma : 10
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.
Kor : 30
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Északi torony-Madhuri klubhelyiség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi torony-Madhuri klubhelyiség   Északi torony-Madhuri klubhelyiség - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 01, 2010 10:47 pm

- Értem, de akkor is. Lehettem volna akár én is az a valaki. Akkor pedig már rég a földön hevernél, de nem olyan pózban, amit élveznél. *Reagál még a srác gondolataira egy csalafinta kacsintással, hiszen a földön való heverés elég kétértelmű dolog, s ki tudja, mire gondol a másik, egyes gondolatolvasó személyeken kívül. Gretta csak a sötétben lát, most mégis, mintha kitalálta volna, mire gondol a másik. *
- Na most megnyugtattál. Alhatnék Lornál is, de gondolom ha nem lennél itt, akkor ott lennél. Amúgy szobatársa lett, szóval kereshetnétek valami új helyet, vagy akár be is törhetnétek Farley irodájába. Mondjuk oda én is szívesen betörnék, de kivételesen nem a vizsgakérdések végett. *Mosolyodik el, majd kislányosan lesüti szemeit, és úgy tesz, mint aki valami hatalmas titkot árult el, pedig ő szimplán ilyen. Szereti játszani az agyát, ez van. Azt, hogy a piercingje szép, magától is tudta, s talán egy kis szándékosság is keveredett a mozdulatába, hiszen miért is titkolná, hogy ha nem is George álmai pasija, valamennyire bejön neki a srác. Csak nem szeretne összeveszni Lorral, mert a csajszit ismerve, annak még meglennének a következményei. *
- Na várj. Csak nem arra gondolsz, hogy megcsaltad vele a szőke csinibabádat? Mert ha erre célzol, igen azt mesélte, s mellesleg nem kicsit volt kárörvendő a hangja. *Válaszol a fiúnak, miközben feltápászkodik a földről, kicsit előre hajolgat, majd párszor hátra, és vállszélességű terpeszből lazán megcsinálja az állásból hidat, majd egy könnyed mozdulattal hátralöki magát, és ismét álló helyzetben van. *
- Valóban szép. Imádom a haját.. Nekem bezzeg hülye fosszínű az eredeti, s túl természetellenes lett volna, ha a világosbarnára rákenem a feketét. Meg én amúgy sem vagyok emo, mint Lor. *Reagál a srác válaszára, majd lecsusszan angol spárgába, és a lábaira, valamint előre kezd hajolgatni. Jó kis pozíció a sráccal szemben, de mindegy. *
- Tetszik, hogy mindketten ilyen szókimondók vagytok, s tisztában vagytok azzal, amiket tesztek. Miért nem találkoztunk mi hamarabb? *Kérdezi, majd a visszakérdezésen elgondolkodik.*
- A kiszámíthatósága pont az őszintéségén, vagy inkább szókimondóságán alapul. Tudod, hogy be fog szólni egy kicsit szerencsétlenebb, teszem azt könyvmoly emberkének, valamint, hogy az első szembejövő pasira rámászik. Ne érts félre, nem akarlak ellene hangolni, de ez az igazság, szerintem. *Válaszol, majd lassan feláll a földről, s pólója alját a dekoltázsába csavarja, így láthatóvá válik a piercing, valamint a lapos kockahas. Kényelmesebb így tornázni. Így álló helyzetben jobb kezével elkapja jobb talpát, majd felfelé húzva álló spárgát alkot, s így áll egy darabig, majd a másik oldalon is megismétli a gyakorlatot. *
- Szólj, ha zavarlak, nem akarom, hogy teljesen lemerevedjek.. *Magyarázkodik, miközben visszasétál a kanapéra, s ledobja magát George mellé.*
Vissza az elejére Go down
George Darkrain
Diák
George Darkrain


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozott : 2009. Aug. 13.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Északi torony-Madhuri klubhelyiség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi torony-Madhuri klubhelyiség   Északi torony-Madhuri klubhelyiség - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 01, 2010 11:43 pm

Igen, ezen közben kezdtem el gondolkodni, de most akkor szerencsém volt vele, hogy nem te voltál*mondja a fiú, kicsit olyan kacérkodó hangon, mintha, egy kicsit még cukkolni akarná Grettát. Ami a földön fekvést illeti, csak akkor értette volna félre, ha a lány nem teszi hozzá azt a fél mondatot a végére.*
Az infót minden esetre köszi, majd akkor keresek valami helyet, de mondjuk, gusztusom nem lenne ahhoz, hogy annak az embernek az irodájában csináljak bármi olyat is, bár ki tudja, de azért inkább majd keresek jobb helyet*meséli a fiú, az ezzel kapcsolatos véleményét, csak őszintén, amit gondol.*
Miért te mit gondolsz ott csinálni?*kérdezi meg egy furcsa mosolyféleséggel az arcán*
Mert ha gondolod, végülis tényleg betörhetünk oda is, hátha találhatunk valamit, ha szeretnéd*ajánlja fel végül a fiú, ha a lány ezt annyira szeretné, akkor már nehogy pont ő ne segítsen neki ebben. Arról meg, hogy a lány ott mit is akarna csinálni, csak sejtése van, meg egy pár tippje, de azért találgatásokba most nem akarna belemenni, inkább tőle várja meg a választ, feltéve, ha elmondja azt. *
Igazából arra is, meg úgy az egész helyzetre ami volt, meg ahogy történt, nem tudom mennyit mesélt, gondolom olyan mélyen inkább azért nem érdekel*vélekedik a fiú*
Ami pedig a hangsúlyát illeti, ezen meg sem lepődök, bele is illik a stílusába, meg hát eléggé örült is neki, hogy elszedett engem Lyratól. *mondja egy apró kis önelégültséggel a hangjában.*
Azt tudom, hogy ami most van hajad az viszont nagyon jól áll neked*bókol egyet a fiú, miközben nem feltűnően, de továbbra is a lányt figyeli, mert mi mást tehetne. Eközben az már más kérdés, hogy hála a mélyen dekoltált felsőnek, és a jó ideje már levett sál hiányának eléggé be lehet látni a felső alá, és meg kell hagyni, George-nak sincs ellenére a látvány, de egy kis idő után inkább elveszi a tekintetét onnan, mert elég bunkón nézhet már ki ez a dolog*
Igazából nem tudom, de én sem haragudtam volna meg érte*mondja a fiú, egy kicsit talán félre érthetően, de ezt már a lány dolga eldönteni, hogy George ezt hogyan is érthette.*
És ami azt illeti, én tényleg minden örültségét, és egyebet azért teszek, mert szerintem az helyes, még ha bizonyos más emberek szerint nem is, de hát az ő véleményük meg ilyenkor mellékes*teszi még hozzá őszintén, és reméli, hogy ezzel semmi bántót nem mondott a lánynak, mert úgy jött le neki, hogy a véleményük a dolgokról vele is eléggé azonos.*
Ami a könyvmolyosat illeti, abban én is biztos vagyok*mondja, majd gondolkodik egy kicsit*
Ami meg a rámászást illeti, tényleg nem az a korlátozható fajta, de hogy azt mondjam, lehet néha nekem is jól jönne egy kis változatosság, ebben az esetben pedig, egy-két futó dolog végül is neki is megengedhető, de azért bizonyos dolgokat tartson meg nekem, és akkor én is úgy teszek*fejti ki a véleményét erről a dologról hosszabban, és reméli, hogy Grettát nem zavarja, hogy ennyire mély dolgokról beszél neki. Bizonyos dolgokért viszont tényleg haragudna, mert van Lornak egy-két mondjuk úgy jó dolga, amit azért George inkább megtartana magának. Ekkor elterelődne a gondolatai ~Ez már kész kínzás~ gondolja magában a fiú, mert hát a lány kockahasa, hát elég csábító látvány*
Nem zavarsz*mondja gond nélkül a fiú, majd amikor a lány leül mellé, akkor felé fordul*
Most már így elég sokat beszéltünk rólam, és Lorról, szóval, veled mi a helyzet ilyen téren?*kérdezi a fiú*
Mert azt ne mond nekem, hogy egy ilyen szép lánynak nincs, vagy legalábbis nem volt barátja, vagy egy két jó kalandja*teszi még hozzá bókolva a fiú, bár maga sem tudja, miért van most ilyen hangulata, de hát istenem, most ő is kíváncsiskodik egy kicsit*
Vissza az elejére Go down
 
Északi torony-Madhuri klubhelyiség
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Északi torony-Lucius Farley lakosztálya
» Déli torony-Framesya klubhelyiség
» Keleti torony-Pelaguis klubhelyiség
» Nyugati torony-Raginmund klubhelyiség
» Déli torony-Michelle Seale lakosztálya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: A kastély :: A négy torony-
Ugrás: