Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spangol Mágusképző Iskola az Atlanti-óceán egy kis szigetén
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Társalgó

Go down 
+5
Isabella Swift
Marcus Julius
Melanie Sykes
Alex Jure
Vezető Mesélő
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Vezető Mesélő
Mesélő
Vezető Mesélő


Hozzászólások száma : 17
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.
Lakhely : Ahol nem is gondolnád...

Ranglista
Rang: Mesélő
Rang:
Rang:

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeHétf. Szept. 07, 2009 10:11 pm

Hamarosan...
Vissza az elejére Go down
Alex Jure
Emisario
Emisario
Alex Jure


Hozzászólások száma : 125
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeCsüt. Szept. 10, 2009 7:57 pm

*Akad itt már szerencsére másik diák is, név szerint Alex, aki már szintén itt tartózkodik az iskolában egy ideje, de eddig főleg egyedül sétálgatott, és inkább a szabad levegőn, hogy szokja az itteni környezetet, hogy majd ha tanításra kerül a sor, akkorra már mindennel tisztában legyen. Most viszont a mellett döntött, hogy egy kicsit körül néz a lenti környéken is. Így hát az alagsor felé vette az irányt, ahol egy félig nyitott ajtóval találta szembe magát. ~Ha az ajtó nyitva van, gondolom be lehet menni~ gondolkodott, és hát be is nyitott az ajtón, és egy társalgó jellegű szobában találta magát. Nem volt benne biztos, hogy ez milyen helyiség, de mivel nem nézett ki tanteremnek, ezért szívesen tartózkodott itt. Ami a ruházatát illeti, egy farmer rövid gatya van rajta, bár ez idelentre lehet, hogy kevés lesz, és felül egy fehér pólót visel. Bent a szobában talál egy pár ülőalkalmatosságot, így egy ilyen többszemélyes valaminek az egyik oldalára veti le magát, és gondolataiba merülve néz körül a teremben, várva, hogy talán valaki majd erre téved.*
Vissza az elejére Go down
Melanie Sykes
Emisario
Emisario
Melanie Sykes


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeCsüt. Szept. 10, 2009 8:11 pm

*Melanie ugyancsak pár napja érkezett az iskola falai közé, de máris magáévá tudhat egy szép, mutatós, tagozat-képviselő jelvényt. Persze ez talán nem is annyira nagy csoda, hiszen a lány előző iskolájában, a Beauxbatonsban is prefektus volt. Mindig is jól tanult, és kiváló boszorkánytanonc hírében állt, ha lett volna tanulmányai alatt Trimágus tusa, bizonyára ő is a bajnokok közt versenyezhetett volna az örök dicsőségért, de sajnos azt pár éve, vagy épp pár tized éve betiltották, így ennek a megmérettetésnek lőttek, legalábbis számára. Mel nagyon szerencsés leányzó, ugyanis nemcsak, hogy eszes s talpraesett, de elég csinos is. Hosszú, gesztenyebarna haja hullámosan omlik hátra, körülbelül a háta közepéig ér, féloldalas frufruját általában egyenesre szárítja be, hiszen az úgy a szép. Általában farmerban, és valami sötét pólóban jár, nem mondható ő se rockernek, se emonak, stílusa elég egyedi. Most is egy sötétkék, csőszárú farmerben, fekete deszkás cipőben, és egy sötétszürke, ujjatlan felsőben sétálgat az iskolában, hiszen, ha már egyszer megadták neki ezt a bizalmat, ismernie kéne az egész épületet, hogy majd az új diákoknak tudjon segíteni, lehetőség szerint minél több dologban. Sorra járja végig a folyosókat, majd eljut a legalsó szintre, az alagsorba is. Nem tudja, minek is kéne itt rejtőznie, így lassú, megfontolt léptekkel közlekedik, míg nem egy félig nyitott ajtót vesz észre. Azt egyből gondolja, hogy ez nem egy iroda, hiszen akkor zárva lenne, és különben is kapott térképet az iskoláról, és erre felé nem is rémlik neki olyasmi. Kezét óvatosan a kilincsre helyezi, majd belöki az ajtót. Odabent párnákat, kényelmes fotelokat, kandallót, és még sok kényelmes dolgot talál, ám valami nem illik bele a képbe. Egy srác, akit még nem ismer. Persze ez várható volt, hiszen még csak Tagozatvezetőjével volt alkalma megismerkedni, Seale professzorral, mikor megérkezett. Mosolyogva becsukja maga után az ajtót, majd a sráchoz lép.*
- Szép estét! Melanie Sykes, Framesya. Remélem nem zavarok, de ha igen, szólj, s már itt sem vagyok. *Mutatkozik be illedelmesen a másiknak, majd ha azt nem zavarja a lány társasága, Mel lehuppan egy kényelmesnek látszó fotelba, s alaposabban szemügyre veszi az idegent.*
Vissza az elejére Go down
Alex Jure
Emisario
Emisario
Alex Jure


Hozzászólások száma : 125
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeCsüt. Szept. 10, 2009 8:29 pm

*Ami a tagozat-képviselői jelvényt illeti, azzal Alex is hasonló képpen van, hiszen őt is kiválasztották erre a pozícióra. Bár saját maga még nem igazén van tisztában azzal, hogy miért, de örül a dolognak, és a feladatait majd igyekszik rendesen ellátni, és nem kudarcot vallani. Eléggé maximalista emberről beszélünk, szóval ez már csak amolyan alapelvárás nála, hogy a lehető legtöbbet nyújtsa. Ami Alexet illeti, ha nem is beképzelt, de a külsejével meg van elégedve, és barna haját is szereti. Bár rendszeresen szokta vasalni, most pont nem tette meg, hiszem amióta itt tartózkodik, még nem nagyon találkozott emberekkel, így nem tartotta ezt fontosnak. Ahogy itt ül a gondolataiba merülve, egyszer csak azt veszi észre, hogy mozdul az ajtó, majd egy csinos lány lép be rajta. ~Hmm.. jól néz ki~ gondolkodik magában a srác de ezen véleményének nem ad hangot, hiszen azért ismeretlenül talán még sem kéne. *
Neked is, én Alex Jure lennék a Raginmundról*mutatkozik be*
Nem, egyáltalán nem zavarsz, nyugodtan ülj csak le*mondja, majd mutat körbe a srác, hiszen ülőhely az akad itt bőven. Miután a lány leül, úgy dönt kéne valami beszélgetés féleséget kezdeményezni*
Hogy tetszik az új iskola?*kérdezi meg, hiszen feltételezi, hogy a másik is már sokat járkált a környéken, hiszen látja, hogy egy másik tagozat.képviselővel van dolga, akinek azért hamar meg kell ismernie a környéket. Miközben a válaszra vár, azért ő is jobban szemügyre veszi, hogy kivel is beszél*
Vissza az elejére Go down
Melanie Sykes
Emisario
Emisario
Melanie Sykes


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeCsüt. Szept. 10, 2009 8:44 pm

*nagy ritkán Melanie is kiegyenesíti a haját, de ilyen alkalmak tényleg csak ritkán adódnak a lány életében, hiszen neki teljesen megfelel így is, ahogy van, s nem akarja, hogy tönkremenjen a természetellenes hajformázó kütyüktől, amik ráadásul a varázsvilágban nem is működnek. Persze erre a célra vannak megbűvölt hajvasalók, hajformázók, de olyan bájitalok is akadnak, amik megváltoztatják a frizurát. Mel-nek ezek egyikére sincs szüksége jelenleg, majd ha a többség azt fogja neki tanácsolni, hogy változtasson a külsején talán megfontolja, de egyenlőre ez így a tökéletes számára. Miközben szemügyre veszi a helyiséget, néhány kósza tincset a füle mögé tűr, majd az épp bemutatkozó srácra mosolyog, és még jobban szemügyre veszi. Észreveszi a másikon is a jelvényt, ami neki a nadrágszárára van tűzve, ami, valljuk be nem valami látható hely, de még nincs is sok olyan ember az iskolában, akinek tudnia kéne a dologról. Mivel nem zavar, kényelmesebben elhelyezkedik a fotelban, vagyis hátradől, egyik lábát keresztbe veti a másikon, kezeit pedig combjain nyugtatja. A kérdés kicsit váratlanul éri, de azért elmosolyodik, s válaszol.*
- Eddig még tetszik. Szép, elég tágas, s a szobámmal is meg vagyok elégedve. Csak kicsit várom már az órákat. S neked mi a véleményed? *Kérdez vissza, miután válaszolt, hiszen nem is olyan rossz ez a kérdés elsőre, legalábbis az aktuális időjárás megvitatásánál minden jobb.*
- Amúgy honnan érkeztél? *Tesz még hozzá egy másik kérdést is, mielőtt Alex válaszolni tudna. Ez is egy fontos dolog, nem árt tudni a másikról, hogy honnan származik.*
Vissza az elejére Go down
Alex Jure
Emisario
Emisario
Alex Jure


Hozzászólások száma : 125
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeCsüt. Szept. 10, 2009 9:00 pm

*Van ilyen is olyan is, Alex természetesen nem hagyományos hajvasalóval rendelkezik, de az tény, hogy a haja sajnos roncsolódik neki, ezért az elmúlt időkben amikor nem találkozott senkivel, így a nyár egy részében inkább pihentette a haját, és hagyta, hogy msot rendesen nőjön, de ha beindul a suli, akkor valószínűleg megint jön a hajtönkretevős rész. Ami a lányt illeti Alex nem szándékozik neki ilyesmit tanácsolni, hiszen így elsőre nem talált semmi kivetni valót a lány frizurájában, szerinte jól áll neki. Ami a fiú kitűzőjét illeti, az most éppen a pólójának az aljára van oda fogva, de volt az már mindenhol a térdénél, a gatyája zsebénél, meg még a rendeltetés szerű mellkasi részen is. Meghallgatja a lány véleményét, majd egy mosoly féleséggel fejezi ki, hogy ő is hasonló képpen gondolkodik, de azért szóban is válaszol*
Nekem is tetszik, és szerintem ez így is fog maradni, maximum a tanárokról lehet majd rossz véleményem, de akiket eddig láttam jó fejnek tűntek, szóval szerintem azzal sem lesz gond.*mondja*
És kint is sétálgattam, és a környék is tetszik, szóval minden jó lesz. A szobám is jó, meg az a hely is ami a tagozatomhoz tartozik*mondja, bár tudja, hogy a lány a tagozathoz tartozó szigetet nem ismerheti, de azért megemlíti. az időjárásról eszébe sem jutott volna kérdezni, hiszen az ahogy észre vette amúgy is elég rapszodikus, és tök más itt mint a szigeten, de nem mellékesen őt sem érdekli ez a téma.*
Én egész közelről érkeztem, innen jöttem Angliából a Cornwall-i terület belső részéről*mondja, majd ő is viszont érdeklődik*
És te?*kérdezi most csak így röviden*
Vissza az elejére Go down
Melanie Sykes
Emisario
Emisario
Melanie Sykes


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeCsüt. Szept. 10, 2009 9:13 pm

*A srác mosolyát nem tudja hová tenni, így örül, amikor az szóban is kifejezi magát. Na igen, Melanie sosem volt valami jó a jelek értelmezésében, ide sorolandó most az arcjáték, s a testbeszéd is, jobb szereti, ha az emberek kimondják, amit gondolnak, ráadásul úgy, hogy közben annak a szemeibe néznek, akihez beszélnek. A lány épp ezért elkapja a srác tekintetét, szemügyre veszi annak szemeit, csak úgy mellékesen, hátha valamikor szüksége lesz majd erre a szinte már lényegtelennek mondható tudásra. A tanárokról hallott mondatra grimaszol egyet, hiszen ő még életében nem szidott tanárokat, akik végülis a sorsáról döntenek, akiknek a tudás nagy részét köszönheti. Ő abban hisz, hogy amit ők tesznek, az pusztán nevelő célú, s a tanárok ezekkel csak jót akarnak, de persze ezt sosem lehet tudni. *
- Én a tanárok közül még csak a Tagozatvezetőmmel találkoztam, Michelle Seale a neve, de ő mesélt a társtagunk vezetőjéről, Ms. Bretchelről is. A tiedet sajnos nem ismerem, de bizonyára hamar be fogom tudni pótolni ezt a mulasztást.. *Teszi hozzá Alex válaszához, majd ismét hallgatásba merül, s a másikra figyel inkább. Valóban nem ismeri a többi tagozat főhadiszállását, de Ms. Seale mesélt neki egy keveset róluk, tehát valamennyire azért képben van. *
- Igen, a mi lakhelyünk is nagyon jó. Ötletesek ezek a térnyerő medálok. *Mondja, miközben zsebéből előhúzza saját, a tagozatát jelző, s egyben utazást segítő medalionját. A srác lakhelyére bólint, járt már Cornwall megyében ezelőtt, még nagyon régen, de azért valamennyire emlékszik még a környékre.*
- Én nehéz eset vagyok. Londonban születtem, de aztán Párizsba költöztünk, és én a Beauxbathonsban tanultam eddig. Néha nem jutnak eszembe a szavak angolul, hála a sok franciának, de talán most majd teljes mértékben visszaszokok az anyanyelvemhez.. *Mondja egy féloldalas, kissé talán szomorkás mosollyal, miközben ujjaival játszadozik.*
Vissza az elejére Go down
Alex Jure
Emisario
Emisario
Alex Jure


Hozzászólások száma : 125
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeCsüt. Szept. 10, 2009 9:25 pm

*Igen hát Alexnek szokása, hogy mielőtt szóban kifejezi magát, az arcával is kifejezi a pozitív, vagy éppen negatív véleményét. Természetesen ő is a lány felé néz, így az könnyel el tudja kapni a tekintetét, nem néz össze vissza miközben hozzá beszél, hiszen nem a szomszédos kanapéhoz beszél. Ha a lány jó alaposan megnézi, akkor láthatja hogy a fiúnak kék szemei vannak. Szidni annyira ő sem szokta őket, maximum van akit nem bír annyira, de hát az meg az ő magán problémája, mondhatni így járt vele. meghallgatja, hogy a lány mit mesél a tanárokról, majd ő is elmondja hasonló célú mondandóját*
Én mondjuk a tietekkel nem találkoztam, de Arlena asszonyt láttam egyszer a folyosókon sétálni, valamint a saját tagozatvezetőmmel, Stride professzorral találkoztam, de ő nem mesélt a másikról, akinek nem is tudom pontosan a nevét, talán Lucius valami, de nem tudom*mondja el az ő információit a témáról. *
Igen nekem is tetszenek, mondja, majd csak megfogja a zsebét, jelezvén, hogy az övé ott van, de most nem veszi elő azt.*
Nekem még nem nagyon meséltek róla, szóval esetleg elmondod, hogy nektek milyen helyetek van?*kérdezi meg, és ha a lány szívesen mesél, akkor ő is mesélhet a sajátjáról*
Akkor neked tényleg elég kalandos életed volt, Londonban már jártam, de Párizsba még nem jutottam el, de gondolom szép hely az is. Az angolba pedig szerintem hamar vissza fogsz szokni, hiszen itt főként az lesz*mondja révén, hogy az iskola bár egy távoli szigeten, de Anglia területén található*
Vissza az elejére Go down
Melanie Sykes
Emisario
Emisario
Melanie Sykes


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeCsüt. Szept. 10, 2009 9:49 pm

*Azt egyből megállapítja, hogy Alexnek szép szemei vannak. A lány szereti a kéket, egyik kedvenc színe. Sok színt szeret, habár főként sötét cuccai vannak. A lány valamennyire hisz abban a mondásban, hogy a szem a lélek tükre, s amennyiben ez tényleg igaz, Alexet kedves, világos emberkének gondolja, de ki tudja. Majd elválik, ha jobban megismerik egymást, feltéve, hogy erre egyáltalán sor kerül majd, hiszen egyenlőre nem tervezi, hogy közelebbi, esetleg bensőséges kapcsolatba kerüljön a fiúval. A tanárok felsorolását figyelmesen hallgatja, de közben néha elfordul, és a helyiséget veszi alaposabban szemügyre. Szinte minden van ott. Könyvek, kanapék, párnák, kisasztalok, sőt még egy méretes zenegép is, amin egyből megakad a lány szeme. Miközben Alex befejezi a mondandóját feltápászkodik, és pár szökkenéssel a kütyü mellett terem, s szemügyre veszi. Viszonylag hamar rájön, hogy hogyan kell használni, így pár pillanat múlva már fel is csendül a háttérben a választott szám, Lady Gagá-tól a Paparazzi. Nem a kedvence, de most ezt találta először, s talán a srác se bánja. Miközben a fotelja felé igyekszik, kérdőn felvonja tekintetét, jelezve, hogy nem muszáj ezt hallgatni, lehet mást is, ha esetleg Alexnek ez nem szimpatikus. A kérdésére bólint, s miközben mesélni kezd, visszacsúszik a fotelba.*
- Nekünk egy több száz év körüli kastélyunk, mondhatni kúriánk van egy hegy tetején. Minden van ott: erdő, friss levegő, és a tiszta, kék ég, vagyis a természet lágy ölén fekszik, úgymond. *Kezdi, s a költői kifejezésre elmosolyodik. *
- Mit szeretnél tudni? Igazán még én se fedeztem fel minden zugát, de elég általános egy viskó.. *
- Párizs tényleg gyönyörű, de London is. Imádom a piros telefonfülkéket, szerintem viccesek.. *Mondja a srác válaszára, miközben teljesen hátradől ültében.*
Vissza az elejére Go down
Alex Jure
Emisario
Emisario
Alex Jure


Hozzászólások száma : 125
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeCsüt. Szept. 10, 2009 10:07 pm

*Alex szempontjából az mindenképpen jó hogy a lánynak tetszik a szem színe, de talán nem meglepően a fiúnak sincs azzal semmi baja. Ő maga is szereti a kéket, és hát a feketét is, még ha ez msot elsőre nem is derül ki az öltözékéből, de szeret változatosan öltözni, és nem csak a kedvenc színeit hordja, hanem egy bizonyos kereten belül mindent. Ő sem tervez túlságosan szoros kapcsolatot a lánnyal, de azért az nincs ellenére, hogy néha elbeszélgessenek egymással, és megtudjanak pár dolgot a másikról. Ami Alex kedvességét illeti van benne valami, de azért tud ő durva is lenni, de szerencsére azért az nem olyan sűrű. Ami a helyiséget illeti, tényleg nagyon jól fel van szerelve mindennel, egyedül ilyen játék féleségek nincsenek itt, de ha jól tudja, arra van egy másik terem is valahol itt a közelben. Amikor meghallja a zenét nem igazán reagál rá semmit, mert ez egy amolyan "ezt még szívesen meghallgatja egyszer" kategóriás. Vannak olyan zenék amiket viszont szeret, vagy utál, de msot a lányra bízza az alaphangulat ilyen fajta megteremtését. Mikor a lány kérdő tekintetét látja, akkor bólint, hogy maradhat, reméli ez msot egyértelműre sikerült. *
Az tényleg szép hely lehet*mondja*
Hát igazából csak így általánosságban voltam kíváncsi, hogy ha már nektek föld, akkor mi lett belőle*mondja*
Amúgy a mienk ugye a víz, és van egy kis szigetünk egy egész rendes világító toronnyal, és az ahhoz tartozó eléggé modernizált épülettel*írja le a sajátjukat*
Igen azok tényleg olyanok*mondja megint egy mosoly féleséggel, amit msot csak ilyen kedveskedési szándékkal tesz*
Vissza az elejére Go down
Marcus Julius
Diák
Marcus Julius


Hozzászólások száma : 29
Csatlakozott : 2009. Sep. 20.
Kor : 28
Lakhely : Győr

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeVas. Szept. 27, 2009 4:37 pm

*Egy szőke hajú fiú érkezik meg a társalgóba .Pálcáját most is kezében pörgeti .Mikor belép a társalgó ajtaján oda megy egy kényelmes fotelba és leveti magát majd kinéz az ablakon.Aztán oda sétál hozá majd kinyitja és közben végig néz a tájon .Aztán mikor mindent megnézett visszasétál a fotelhoz és újra leül majd csak nézi a körülötte lévő dolgokat*
Vissza az elejére Go down
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeVas. Szept. 27, 2009 4:44 pm

*Bella és Nicci sétálgatnak az alagsorba . a lány már tökéletesen van a múltkori lovardai eset óta .Nicci a kis mókusa most is ott ugrándozik mellette .Bella elfordul az egyik ajtó felé majd benyit a társalgóba mikor belép akkor egy fiút pillant meg akivel már találkozott és az is elég érdekes volt.Bella felsóhajt majd odalépdel és leül a fiúval szembe*
-Szia*köszön rá majd újra felsóhajt aztán nagy levegőt vesz és belenéz a fiú sárgán villogó szemébe*
-figyelj múltkor nem miattad ijedtem hanem volt egy balesetem és azóta félek a lovaktól szóval nem veled van bajom.*mondja neki majd rámosolyog aztán ölébe veszi Niccit*
Ő amúgy Nicci a mókusom.*mondja nyugodtan*
Vissza az elejére Go down
Marcus Julius
Diák
Marcus Julius


Hozzászólások száma : 29
Csatlakozott : 2009. Sep. 20.
Kor : 28
Lakhely : Győr

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeVas. Szept. 27, 2009 4:54 pm

*Marcus hirtelen ajtó felé viszi a tekintetét mikor is belép egy ismerős arc és leül vele szembe.*-Szia..*köszön vissza kissé félősen hisz a megismerkedésük napján egy picit felzaklatta őt.*-Hát..inkább én kérek elnézést amiért felzaklattalak és nagyon szégyellem ami történt...*mondja neki a szemébe nézve majd meg látja a kis mókust akit Niccinek hívnak.*-Nagyon aranyos név egy mókus számára megfelelő..*válaszol neki de ezt nem bántásnak mondta hisz ez tényleg jó név.*
-Arra a balesetre visszatérve nem akarod elmondani??De ha nem akarod akkor azt is megértem és kérlek most ne fuss el..*mondja neki kissé remegő hangon mert nem akarja megbántani Bellat.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeVas. Szept. 27, 2009 5:04 pm

*Bells csak bólint a fiú szavaira majd rámosolyog*-Ugyan én voltam be pánikólva neked nem kell bocsánatot kérni.*mondja a lány és ezt úgy mondja , hogy "szerintem le van zárva a téma"Majd felvonja az egyik szemöldökét a mókusos témára és vág egy fura képet de ezt a fiú nem láthatja hiszen most nem rá néz*~Hát sok mindent mondtak már Nicci-re de ezt még nem ~*gondolja a lány majd csak felsóhajt a fiú következő kérdésén aztán meg elmosolyodik*-nyugi nem fogok elfutni.~hacsak nem hozol nekem ide több száz lovat~*fejezi be gondolatba a mondatot aztán felnéz a fiúra*-Tudod nagyon régóta lovagoltam már és volt egy lovam Sámának hívták és én megöltem..*mondja a lány majd elmosolyodik*-Nem nehogy félre értsd nem úgy öltem meg hanem volt egy versenyünk és rosszul vittem rá az akadályra felbuktunk és meghalt nekem meg betörött a fejem..*mondja el a lány majd körbenéz a szobában*-De ezt most hagyjuk lécci..*kérleli a lány aztán témát vált *-És amúgy te is most jöttél a suliba nem igaz?,*kérdezi mosolyogva*-nah és hogy tetszik az iskola szép nem?*kérdezi majd elkezdi Niccit simogatni*
Vissza az elejére Go down
Marcus Julius
Diák
Marcus Julius


Hozzászólások száma : 29
Csatlakozott : 2009. Sep. 20.
Kor : 28
Lakhely : Győr

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeVas. Szept. 27, 2009 5:18 pm

*Marcus a lány szavaira csak bológatni tud de amikor a lovas témához érnek azon nyomban felkapja a fejét.*-Megölted???Bár ezt én nem hinném hiszen ez egy baleset volt ahogy első hallásra hallom és szerintem ne magadat hibáztasd mert ez egy véletlen baleset volt..........Amúgy a mondatot félre téve aranyos kis neve volt..*modja neki miközben hirtelen már Bella témát is váltott ezért ő is abbahagyja.*-Okés nem babusgatom tovább a témát..*válaszol mosolyogva*-Igen nem rég jöttem és nagyon szép az iskola..Remélem neked is tetszik???mondja neki szemeit a lányra vetve majd eszébe jut valami.*-Melyik szakra vagy beosztva?? Mert én a Madhuriba..Remélem te is oda..*modja majd a mókusra vezeti rá a tekintetét miközben nagyokat sóhajt. Aztán pillantása a falon lévő órára vándorol*-Ne haragudje de most mennem kell remélem még fogunk találkozni.*mondja neki aztán feláll és kilép a társalgó falali közül*
Vissza az elejére Go down
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeVas. Szept. 27, 2009 5:26 pm

*Bella örül , hogy a fiú nem erőszakos bár furcsa neki kicsit Marcus de lehet nem Angol és ezért nem tudja a szavak értelmét vagy csak rosszul fejezi ki magát na mindegy.*-persze szerintem tök jó a suli ..*mondja a lány válaszként aztán csak felnevet gonoszan a fiú kérdésére ami kicsit furcsa Bells-től*-Höh hát igen én Madhuri-s lettem talán mert ez a sötétebb oldal nem tudom..*mondja aztán mikor a fiú fel áll csak bólint*-Jó menjél szia..*mondja neki majd mikor a fiú távozik ő még ücsörög egy kicsit aztán ő is feláll majd távozik a társalgóból*
Vissza az elejére Go down
Ariella Rivombrosa
Emisario
Emisario
Ariella Rivombrosa


Hozzászólások száma : 116
Csatlakozott : 2009. Sep. 30.
Kor : 31
Lakhely : Fehérvárcsurgó

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Diákprefektus
Rang:

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 8:40 pm

*Ariella és Edward lépnek be a társalgóba. Ella odalép egy kanapéhoz és leül rá.*
- Hova ülsz le?*kérdezi, majd rápillant Edwardra.*
- Tudod nagyon jó fejnek tűnsz. Jó lenne többször találkozni. Remélem nem veszed tolakodásnak.*mondja Ella, hiszen nem az a hobbim, hogy hülyítem az embereket.*mondja Ariella.*
Vissza az elejére Go down
Edward Ray
Diák
Edward Ray


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 8:52 pm

*Igen, együtt jönnek be a társalgóba, és itt mindjárt kellemesebb az idő*
Ha nem zavar, akkor szívesen leülök oda melléd*mondja a fiú, hiszen úgy lehet a legjobban beszélgetni, ha már egy kanapéról beszélünk, ha egymás mellett ülnek*
Nem veszem annak, és örülök, hogy így látod, te pedig egy kedves lány vagy*mondja őszintén a fiú, és meg is lepődik, hogy milyen őszinte, mert ez nem jellemző rá és a félénkségére*
Szóval én végül is benne vagyok, hogy máskor is beszélgessünk*mondja a fiú valami halvány mosolyféleség keretében*
Vissza az elejére Go down
Ariella Rivombrosa
Emisario
Emisario
Ariella Rivombrosa


Hozzászólások száma : 116
Csatlakozott : 2009. Sep. 30.
Kor : 31
Lakhely : Fehérvárcsurgó

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Diákprefektus
Rang:

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 9:00 pm

*Ariella mosolyog, majd leveszi a kabátját. Ekkor pillant rá az órájára.*
- Te jó ég már ennyi az idő?! Kérlek ne haragudj, de most rohannom kell. Édesapáméktól várok egy sürgős levelet. Majd megkereslek és beszélünk. Szia!*köszön el és már ki is rohan a társalgóból, de a levél tényleg nagyon fontos Ariella számára.*
Vissza az elejére Go down
Edward Ray
Diák
Edward Ray


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 9:09 pm

*Látja, hogy a lány eléggé meglepődik, amikor az órájára néz, így a következő kijelentésen már meg sem lepődik*
Rendben van, semmi gond*mondja a a fiú, majd el is köszön a lánytól*
Akkor majd beszélünk, szia*mondja, majd ő is elhagyja a lány után a társalgót, hogy elinduljon vissza a szobájához*
Vissza az elejére Go down
Ariella Rivombrosa
Emisario
Emisario
Ariella Rivombrosa


Hozzászólások száma : 116
Csatlakozott : 2009. Sep. 30.
Kor : 31
Lakhely : Fehérvárcsurgó

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Diákprefektus
Rang:

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2009 7:20 pm

*Ella érkezik a társalgóba, kezében egy csésze forró tea van. Egy fekete melegítő nadrágot és egy arany színű garbót visel. Lassan leül az egyik kanapéra és kényelmesen elhelyezkedik. Kortyolgatja a teáját és élvezi a meleget. Kint nagyon hideg van, így már nem nagyon megy ki sétálni az udvarra. Csak ül és iszogat.*
Vissza az elejére Go down
Edward Ray
Diák
Edward Ray


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2009 8:02 pm

*Edward úgy döntött, tesz megint egy sétát. Először az alagsori társalgó felé veszi az irányt, mert azt egy szép helynek tartotta, de múltkor nem igazán tudott körülnézi, ezért elhatározza, hogy most megteszi. Ám amikor belép, meglátja, hogy Ariella is ott van, így odaköszön neki*
Szia*köszön majd, elindul a lány felé*
Vissza az elejére Go down
Ariella Rivombrosa
Emisario
Emisario
Ariella Rivombrosa


Hozzászólások száma : 116
Csatlakozott : 2009. Sep. 30.
Kor : 31
Lakhely : Fehérvárcsurgó

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Diákprefektus
Rang:

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2009 8:15 pm

*Ella teázgat, majd egyszer csak belép a társalgóba Edward. A lány egy kedves mosollyal köszönti a srácot. Úgy érzi, hogy nagyon szoros barátság alakul majd ki kettejük között, hiszen Ellának nagyon szimpatikus Edward és úgy érzi, hogy megbízhat benne.*
- Szia Edward! Hogy vagy?*kérdezi a fiútól mosolyogva.*
- Ne haragudj, hogy a múltkor olyan hirtelen elrohantam, de tényleg sürgősen írnom kellett a szüleimnek. Pedig szívesen itt maradtam volna veled még. Vallja be őszintén Ella.*
Vissza az elejére Go down
Edward Ray
Diák
Edward Ray


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2009 8:30 pm

*Edward is vissza mosolyog, hiszen örül, hogy a lányt találta itt, és nem valaki mást, hiszen így msot nem kell ismerkednie, hanem valaki olyat talált, akivel már valamennyire jóban van. *
Köszi, én egész jól*mondja a lánynak, majd vissza kérdez*
És te veled miújság?*teszi fel a kérdés,t majd meghallgatja a lány következő mondatát is*
Semmi baj, én is örültem volna, ha maradsz még, de most megint összefutottunk*mondja a fiú*
Vissza az elejére Go down
Ariella Rivombrosa
Emisario
Emisario
Ariella Rivombrosa


Hozzászólások száma : 116
Csatlakozott : 2009. Sep. 30.
Kor : 31
Lakhely : Fehérvárcsurgó

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Diákprefektus
Rang:

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2009 8:35 pm

*Ella mosolyog csak.*
- Velem semmi különös nem történt. Csak a szüleim nem írnak vissza.*mondja, majd egy kis szomorúság látszik az arcán.*
- Tudod nagyon hiányoznak. Mesélj magadról kérlek! Még semmit sem tudok rólad.*mondja Lelkesen Ella, közben bele kortyol a teájába.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: A kastély :: Alagsor-
Ugrás: