Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spangol Mágusképző Iskola az Atlanti-óceán egy kis szigetén
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Társalgó

Go down 
+5
Isabella Swift
Marcus Julius
Melanie Sykes
Alex Jure
Vezető Mesélő
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Edward Ray
Diák
Edward Ray


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2009 8:45 pm

*A lány arcán mintha egy kis szomorúságot látna, így megszólal*
Szerintem csak a bagoly eltévedt vagy, csak hosszú az út, nemsokára jön majd válasz*mondja pozitívan, hátha a lány sem fog elszomorodni.*
Azt elhiszem, az enyéim is hiányoznak*mondja a fiú őszintén, majd a lány magáról kérdezi*
Hát ugye innen jöttem a közelből, a szüleimmel éltem, testvérem sajnos nincs, és bár volt egy kutyusom az, elpusztult egy pár éve*mondja a végét egy kicsit szomorkásan.*
Vissza az elejére Go down
Ariella Rivombrosa
Emisario
Emisario
Ariella Rivombrosa


Hozzászólások száma : 116
Csatlakozott : 2009. Sep. 30.
Kor : 31
Lakhely : Fehérvárcsurgó

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Diákprefektus
Rang:

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2009 8:49 pm

- Hát az szomorú. Nekem nincs háziállatom ugyanis biztosan elfelejteném gondozni.*mondja Ella kicsit mosolyogva.*
- Apropó! Nem kérsz egy kis teát? Csináltam egy keveset, nagyon jól felmelegít.*mondja, hiszen tényleg nem fázik annyira, mint a tea előtt.*
- Remélem tényleg csak eltévedt a baglyom.*mondja reménnyel teli hangon Ella.*
Vissza az elejére Go down
Edward Ray
Diák
Edward Ray


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2009 9:23 pm

*Hallgatja a lány mondatát és eszébe jut, hogy ő mindig is jól gondozta őt*
Újabbat, most már én se vállalnék*mondja csak egyszerűen, majd amikor a lány teával kínálja azt elfogadja*
Köszönöm, bár annyira ne fázok, de biztosan nagyon finom lehet.*
Biztos hamarosan meghozza a levelet, nem lesz semmi baj*nyugtatja a lányt*
Vissza az elejére Go down
Ariella Rivombrosa
Emisario
Emisario
Ariella Rivombrosa


Hozzászólások száma : 116
Csatlakozott : 2009. Sep. 30.
Kor : 31
Lakhely : Fehérvárcsurgó

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Diákprefektus
Rang:

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2009 9:39 pm

*Ella feláll a kanapéról és belenyúl a zsebébe. Elővesz a egy táskát belőle, majd abból egy termoszt és egy bögrét. Kitölt a bögrébe egy kis teát és odanyújtja a fiúnak.*
- Mire jó a tágító bűbáj.....* nevet Ella és odaül Edward mellé.*
- Na ízlik? Kicsit talán édes, de finom.
Vissza az elejére Go down
Edward Ray
Diák
Edward Ray


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2009 9:58 pm

*Figyeli, amit a lány csinál, majd megszólal*
Na igen, akár erre is, meg is lepődtem, hogy honnan fogsz nekem most teát csinálni*mondja nevetve a lánynak. Ezek után elveszi a bögrét, megkóstolja a teát, majd elismerően bólint*
Szerintem nagyon jó lett*mondja a fiú, hiszen ízlik neki a tea, ezek után egy mosollyal ránéz a mellette ülő lányra*
Vissza az elejére Go down
Ariella Rivombrosa
Emisario
Emisario
Ariella Rivombrosa


Hozzászólások száma : 116
Csatlakozott : 2009. Sep. 30.
Kor : 31
Lakhely : Fehérvárcsurgó

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Diákprefektus
Rang:

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2009 10:06 pm

*Ella egy kicsit elpirul az elismerésre, majd kiissza az utolsó korty, már langyos teáját.*
- Örülök, hogy ízlik, ha gondolod csinálok neked máskor is.*mondja kedvesen a lány. *
- Viszont kezdek nagyon álmos lenni. Szerintem most vissza megyek a hálómba és lepihenek. Remélem nem haragszol meg érte, de gondolom rád is rád fér egy kis pihenés. Biztosan sokat tanulsz. *mondja és feláll a kanapéról. *
- Örültem, hogy újra találkoztunk! Szia! Jó éjt!*köszön el és egy puszit ad a fiú arcára és bájosan rámosolyog.*
Vissza az elejére Go down
Edward Ray
Diák
Edward Ray


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2009 10:10 pm

*Meghallgatja a lányt majd válaszol a dologra*
Köszönöm szépen, de miattam igazán nem kell fáradnod*mondja de ha a lány még is csinálna teát, akkor szívesen elfogadja azt*
Rendben van menj nyugodtan, szerintem lassan én is elmegyek pihenni, mert bár nem tanulok sokat, eléggé álmos vagyok, úgy alapból is.*mondja el a lánynak*
Én is örültem, szia jó éjt*köszön el tőle, majd a puszin egy kicsit meglepődik, majd egy kicsit zavartan viszonozza azt, és elmosolyodik, hiszen nem nagyon kapott még puszit korábban, majd a lány után ő is elhagyja a helyiséget*
Vissza az elejére Go down
Kameko Kai
Diák
Kameko Kai


Hozzászólások száma : 137
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.
Kor : 29
Lakhely : Isaszeg

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 18, 2009 5:40 pm

*Léptek zaja hallatszik valahonnan az alagsori folyosókról, ugyanis egy fiatal diáklányka éppen a társalgó felé tart. Jobbnak látta már kimozdulni a szobájából, és beszélni valakivel, mert hiába nem rajong annyira a társaságért, az embert mégiscsak úgy teremtették meg, hogy szüksége van társasági életre. A lány a mai napon is szinte ugyanúgy van felöltözve mint a többin: Fekete nadrág, fekete fölső, és egy fehér kardigán, melynek kapucniját a fejére húzza, hogy oldalról ne nagyon lehessen ráismerni. Amint bemegy a társalgóba szomorúan veszi tudomásul, hogy jelen pillanatban nem tartózkodik ott senki. Leül a földre, még véletlenül sem egy székre, és figyeli az ajtót, hogy hátha odatéved valaki. Még énekelni is elkezd, hogy ha valaki meghallja, akkor odamenjen hozzá.* - Ikutsu namida wo nagashitara, every heart sunao ni nareru darou...
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Maya J. Scott
Emisario
Emisario
Maya J. Scott


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozott : 2009. Oct. 15.
Kor : 28
Lakhely : Szentendre

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 18, 2009 5:51 pm

*Talán a lány nem hallja az éneklésétől, de megint csak léptek zaja hallatszik. Aaron megint az alagsorban bóklászik. Az uszodába készül, ám amikor meghallja, hogy valaki valami furcsa dalt dúdol. Így inkább pár ajtóval arréb lép be. Megpillant égy szép lányt aki a földön ülve énekel. Hogy mit, azt nem érti szegény tudatlan gyerek. Még azt sem tudja, hogy milyen nyelv az, pedig ha user ottlenne akkor aaron márnemélne e miatt.*
-Hello! *Köszön a lánynak. Ma egy Sárga rövidujjú póló, és egy világosbarnásvagynemtudommilyenszínű rövidnadrág van rajta. Ez azt jelenti térdig ér. Odalép a lányhoz és leül mellé a földre, törökülésbe.*
-Aaron Woods, madhuri. *Mutatkozik be a fiúnak majd vár, hogy mit reagál a lány.*
/Aaron Woods/


A hozzászólást Maya J. Scott összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 19, 2010 10:10 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kameko Kai
Diák
Kameko Kai


Hozzászólások száma : 137
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.
Kor : 29
Lakhely : Isaszeg

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 18, 2009 5:59 pm

*A lány csak dúdol tovább nem igaán törődve a belépő fiúval, ám ránéz miközben énekel, és mikor a fiú megszólítja abban a pillanatban abbahagyja az éneklést.* - Szia.*köszön vissza, majd végignéz a fiún, ahogy leül elé.* - Kameko Kai vagyok, szintén Madhuri. Kamekonak hívj. Bonyulult miért az első nevemet használom, mert ugye japán vagyok és ők nem úgy szokták, de ha gondolod elmondhatom.*mondja egy vállrántással, jelezvén, hogy számára egyáltalán nem fontos, miért is nem a hagyományok szerint használja a nevét.*
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Maya J. Scott
Emisario
Emisario
Maya J. Scott


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozott : 2009. Oct. 15.
Kor : 28
Lakhely : Szentendre

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 18, 2009 6:18 pm

-Oké. *Válaszol a lánynak. aztán fény derül arra is, hogy a lánynak miért van olyan különösen szép arca, és, hogy miért énekelt olyan furcsa halandzsa nyelven ami kiderült, hogy nem is olyan halandzsa.*
-És hogy, hogy itt vagy? Miért nem Japánban? *Kérdezi a lányt. Bár ő kifejezetten örül, neki, hogy a lány nem Japánban van, mert az messze lenne, és akkor nem tudtak volna találkozni. Többet most nem is kérdez, mert az nem az ő stílusa. Még jó, hogy Bonnie nemlátja, hogy szegénypiciAaron mennyire más Kameko előtt. De hát ő eleve tagozattárs, meg kevésbé fura. Na jó lehet, hogy ugyanolyan fura, de legalább nem vigyorog folyamatosan.*
/Aaron Woods/


A hozzászólást Maya J. Scott összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 19, 2010 10:11 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kameko Kai
Diák
Kameko Kai


Hozzászólások száma : 137
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.
Kor : 29
Lakhely : Isaszeg

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 18, 2009 6:29 pm

- Hát igazából apumnak jobb állást ajánlottak itt Angliába és ideköltöztünk. 6 éve lakom itt, de nem nagyon szeretem Angliát... vissza szeretnék menni Japánba.*mondja a lány visszagondolva azokra az időkre, amikor még nem költöztek el, és hogy milyen szép is volt az. Kicsit elszomorodik, de aztán újra visszavált olyan semmilyen arckifejezésre.* - Na és te honnan érkeztél?
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Maya J. Scott
Emisario
Emisario
Maya J. Scott


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozott : 2009. Oct. 15.
Kor : 28
Lakhely : Szentendre

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 18, 2009 6:40 pm

*Na igen ritka pillanatok egyike, mikor két szótlan diák egymással szembe kerül. De ki tudja, talán kettőjük szótlansága miatt majd az egyik beszédesebb lesz. igen bizony úgy tűnik a beszédesebb szerepet Aaron kapja meg.*
-Hát én Angliában élek már 16 éve. *Mondja a lánynak. aztán mivel már nem tud mit mondani kicsit talán furán is fog hangzani a szájából meg végképp furán, de hát ez van.*
-Én... én örülök, hogy nem Japánban vagy. *Mondja. aztán, hogy ne nézze tiszta idiótának a lány hozzáteszi.*
-Így legalább bővül a Madhuri tagozatba tartozó diákok száma. *Bizony jobbat nem tudott kitalálni. Bár pont ő beszél ilyeneket, mikor ő még csak tegnap előtt jött.*
/Aaron Woods/


A hozzászólást Maya J. Scott összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 19, 2010 10:11 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kameko Kai
Diák
Kameko Kai


Hozzászólások száma : 137
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.
Kor : 29
Lakhely : Isaszeg

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 18, 2009 6:46 pm

- Az jó. Legalább nem szakadtál el a szülőhazádtól...*mondja a lány megint kissé szomorkásan, aztán mikor a fiú azt mondja, hogy örül neki, hogy a lány nem japánban van, Kameko egy kissé furcsán ránéz, de mikor a fiú kimondja a következő mondatot rögtön leesik neki, hogy miért is mondta ezt. Egy darabig a lány csak bámul a fiúra, és nem szólal meg, nem tud hirtelen mit mondani, de aztán megtöri a csendet.* - Tulajdonképpen, én is örülök, hogy megismerhetlek.*mondja, és egy halványabb féle mosoly jelenik meg az arcán, ami aztán egy fél másodperc után el is tűnik.*
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Maya J. Scott
Emisario
Emisario
Maya J. Scott


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozott : 2009. Oct. 15.
Kor : 28
Lakhely : Szentendre

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 18, 2009 6:57 pm

*A fiú nagyon megkönnyebbül, hogy a láyn elhiszi, hogy miért mondta, hogy örül hogy itt van. Igazából ő maga se tudja miért, de jól érzi magát a lánnyal. Talán azért, mert nagyon hasonlóak, talán nem. Bár Aaron nagyon örülne neki, ha a lány kicsit többet beszélne, meg mosolyogna is. Na igen azt nagyon szereti ha egy lány mosolyog. És úgy látszik szerencséje van, mert a lány egy kicsit mosolyog is. Aztán mikor Kame azt mondja, hogy ő is örül a fiúnak, Aaron is elmosolyodik. *
-És mikor jöttél ide? *Kérdezi. Legszívesebben valami olyasmi mondattal jött volna, hogy: "Szép a mosolyod" vagy olyannal, hogy: "jól áll mikor mosolyogsz". De nem akarja a lányt tovább traktrálni ilyenekkel.*
/Aaron Woods/


A hozzászólást Maya J. Scott összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 19, 2010 10:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kameko Kai
Diák
Kameko Kai


Hozzászólások száma : 137
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.
Kor : 29
Lakhely : Isaszeg

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 18, 2009 7:06 pm

- Az iskolába szeptember vége felé jöttem. Japánból ide pedig akkor költöztünk mikor tíz éves lettem. Pontosan a szülinapomon, ami egyébként szeptember 22-én van.*mondja a lány aztán csak ránéz a fiúra. Helyesnek találja, de a világért sem mondaná el senkinek. Félénk teremtés, és ráadásul eléggé zárkozott és rideg is másokkal.* - Egyébként szereted Angliát? És ha igen, mit szeretsz benne? Csak mert, számomra felfoghatatlan. Folyton esik az eső, és a legtöbb ember - tisztelet a kivételnek - annyira barátságtalan... Japánban sokkal udvariasabbak egymással az emberek.
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Maya J. Scott
Emisario
Emisario
Maya J. Scott


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozott : 2009. Oct. 15.
Kor : 28
Lakhely : Szentendre

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 18, 2009 7:58 pm

-Én tegnapelőtt jöttem még csak a suliba. *Mondja a lánynak. aztán végighallgatja majd úgy válaszol.*
-Igen szeretem. *Válaszol röviden. aztán kicsit látja az igazságot abban is amit Meko mond. Így arra is válaszol, bár ha nem látna benne igazságot akkor is válaszolna.*
-Nem tudom. Igazából sosem voltam Japánba. Meg nagyon máshol se. Itt születtem, itt nőttem fel. Nem tudom, hogy máshol milyen. Persze vágyom arra, hogy legyen végre olyan jóidő mint máshol. De ehhez vagyok hozzászokva így nem tudom utálni. szerintem ez szokás kérdése. *Magyarázza a lánynak és most rettentő sokat válaszolt. Legalább is hozzá képest. Persze a fiú is szépnek találja a lányt, de a világért nem szólalna meg egy szót se. Így aztán izgalmas lesz most komolyan.*
/Aaron Woods/
//fagyunk brühühühü//


A hozzászólást Maya J. Scott összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 19, 2010 10:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kameko Kai
Diák
Kameko Kai


Hozzászólások száma : 137
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.
Kor : 29
Lakhely : Isaszeg

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 8:58 pm

- Az jó, akkor még igencsak új vagy.*mondja a lány, majd ismét végignéz a fiún.*~Hmm... egy kicsit fiatalabbnak látszik a koránál~*gondolja magában, mert ebből a fiúból ő semmiképpen nem nézné ki a 16 életévet.* - Azért azt gondolom tudod, hogy amikor két japán ember találkozik egymással, akkor úgy köszönnek, hogy meghajolnak egymás előtt. Így nyílvánítják ki a másik iránti tiszteletet.*mondja visszagondolva arra, hogy régebben mikor idejöttek furcsálta, hogy az emberek nem hajolnak meg egymás előtt.* - Hát... nem tudom. Igazából szerintem ha 6 év alatt nem sikerült megszoknom, akkor ezután sem nagyon fogom. *Mondja kissé elhúzva a száját, majd egyszercsak hátradől és elfekszik a padlón.* - Ne haragudj, csak már egyszerűen nem bírok ülni. Elzsibbadtak a lábaim. Tudom, hogy akkor sétálni kéne, de most nem akarok.*mondja, majd megjelenik az arcán egy halvány mosoly, melyet a fiú csak akkor vehet észre ha nagyon odafigyel a lányra.*
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Maya J. Scott
Emisario
Emisario
Maya J. Scott


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozott : 2009. Oct. 15.
Kor : 28
Lakhely : Szentendre

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 9:35 pm

*Aaron figyeli tovább a lányt. Majd megakad a tekintete a lány szép barna szemein. Aztán szóba jönnek a Japán szokások. *
-Ebben az esetben... *Kezd bele a mondatba, majd feláll és meghajol.*
-Szia! Aaron Woods vagyok. *Mutatkozik be megint.* Leülhetek melléd? *Kérdezi majd helyet is foglal a lány mellett. Aztán arra is reagál amit a lány megint csak mond.*
-Hát gondolom szörnyen nehéz lehet megszokni. *Kezd bele aztán a lány ledől. Ő vet rá egy olyan "semmi baj csak nyugodtan" pillantást, amiről jelenleg még nem tudom milyen, majd megszólal.*
-Hát én akkor szörnyen mázlista lehetek. *Mondja, majd a lány mellé hanyatt dől, és mivel szinte folyton a lányt nézi így látja a mosolyát is, amit egy mosollyal viszonoz.*
-Mesélj még... magadról! *Utasítja a lányt persze inkább kérlelő, mint, hogy parancsoló hangon.*
/Aaron Woods/


A hozzászólást Maya J. Scott összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 19, 2010 10:14 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kameko Kai
Diák
Kameko Kai


Hozzászólások száma : 137
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.
Kor : 29
Lakhely : Isaszeg

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 9:43 pm

*Mikor a fiú meghajol, és ismét bemutatkozik a lány megint elmosolyodik egy kicsit, de ő már nem hajol meg.* - Igen, valóban nehéz. Eleinte folyamatosan nyaggattam apukámat, hogy menjünk vissza Japánba, mert itt nem jó, aztán később sikerült megtanulnom elviselni a dolgot.*mondja, aztán mikor a fiú arra kéri, hogy meséljen magáról egy kicsit megszeppen. Nem várta ezt a kérdést és hirtelen nem is nagyon tud semmit sem mondani.* - Mit meséljek? Ilyenkor mindig bajban vagyok, sose tudtam magamról mesélni.*mondja elgondolkodva, de semmi értelmeset nem tud mondani magáról.*
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Maya J. Scott
Emisario
Emisario
Maya J. Scott


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozott : 2009. Oct. 15.
Kor : 28
Lakhely : Szentendre

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 9:54 pm

*Aaron kicsit csalódott, hogy megint csak egy kis mosolyt kap.* ~Lehet, hogy ő valamilyen nevetésmentes lény? ~ *Elmélkedik, majd eszébe jut, hogy elvileg ő is ilyen csöndes komor, mosoly-és nevetésmentes fiú. Ez kicsit visszazökkenti eredeti létébe. Már nem annyira vidám, és felszabadult mint eddig.*
-Nem tudom. Csak amiről akarsz. *Válaszolja a lánynak. Valójában lenne jópár eszméletlenül idióta kérdése, de ezeket sikeresen visszafolytotta. Csak, hogy bebízonyítsam, hogy tényleg eszméletlenül hülye kérdések: * ~Mitől vagy ilyen szép? miért nem szereted ezt a helyet, hiszen én is itt vagyok? ~ *Íme nagyjából most ezek keringenek a fejében. El nem tudná képzelni, hogy mi történne, ha egyet is kimondana. Aztán valamit mégis mond, hogy ne legyen olyan nagyon nagy néma csönd, ami nagyon frusztráló tud lenni egy idő után.*
-Miért mosolyogsz ilyen keveset? Csak mert tudod... igazán szép a mosolyod. *Mondja, s mikor már elhagyták a száját, már nem találta túl jó ötletnek, hogy ezt elmondta, de hát ő legalább tett már egy kezdő lépést a lány fel, s kíváncsian várja, hogy Meko eltolja-e magátol Aaront, vagy ő is közelebb lép. Természetesen ezek mind képletesen értődjenek, mert Aaron nem közeledik úgyvalahogy sehogy se Meko-hoz csak szóban.*
/Aaron Woods/


A hozzászólást Maya J. Scott összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 19, 2010 10:15 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kameko Kai
Diák
Kameko Kai


Hozzászólások száma : 137
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.
Kor : 29
Lakhely : Isaszeg

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 10:05 pm

- Igazából nem nagyon tudok mit mesélni.*mondja, majd a következő kérdésre nem kicsit meglepődik, de aztán megmutatja az igazi, őszinte mosolyát. Nem feltétlenül azért, hogy a fiú ezt is lássa, hanem tulajdonképpen örül neki, hogy a fiú végre próbálkozik. Már egy ideje feltűnt a lánynak, hogy a fiú folyamatosan nézi, és sejtette, hogy tetszik is neki.* - Köszönöm.*Reagálja le a bókot, majd vesz egy nagy levegőt, és elkezdi mesélni miért mosolyog olyan keveset.* - Tudod, nekem nem él az anyukám, és apukám abszolult nem ért rá velem foglalkozni régebben, és igazából mostanság sem nagyon ér rá velem foglalkozni. Ezen kívül akárhová is mentem mindenhol kirekesztettnek éreztem magam. Valahogy nem tudtam beilleszkedni sehol... Mondjuk ez Japánban még egész jól ment.*mondja, aztán elhallgat, ha tovább beszélne, lehet elkezdene sírni, az meg most nem igazán jönne jól.*
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Maya J. Scott
Emisario
Emisario
Maya J. Scott


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozott : 2009. Oct. 15.
Kor : 28
Lakhely : Szentendre

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 10:47 pm

*Aaron pici végre örülhet, mert Meko egy igazán igazi, őszinte mosolyt mutat meg a fiúnak. Természetesen örül is neki, s vissza is mosolyog rá. Ez a mosoly neki is sokkal igazibb, eredetibb mint az előzőek, már-már az a kis kedves nevetés rcmozdulata is meg van, de azért mégis csak egy mosoly. Bizony-bizony próbálkozik, de még nem érte el azt a célját, hogy a lány is mutasson valamiféle érzellmeket iránta. Persze nem adja még fel, sőt tovább próbálkozik, persze megpróbál csak úgy finoman, de lehet nem sikerül ez neki, elvégre user nem tudja, hogy kell ráhajtani egy csajra, és nem is nagyon akarja, de ez már részletkérdés.*
-És itt is kirekesztettnek érzed magad? *Kérdezi. És persze reméli nem mert a fiú nagyon nem rekesztette ki Mekot. aztán eszébe jut egy furcsa kérdés.*
-Hívhatlak Mekonak? *Kérdezi, ha már egyszer ilyen szuper becenevet talált neki user akkor használjuk is fel a fantasztikus kreatív elmémet. Aaron pici reméli nem veszi rossz néven a lány vagy valami.*
/Aaron Woods/


A hozzászólást Maya J. Scott összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 19, 2010 10:15 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kameko Kai
Diák
Kameko Kai


Hozzászólások száma : 137
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.
Kor : 29
Lakhely : Isaszeg

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 10:55 pm

- Nem sok embert ismerek még, de egyelőre úgy érzem, hogy itt meg fogom találni azokat az embereket, akikre számíthatok...*mondja kissé elgondolkodva, elvégre sokszor voltak már rossz megérzései.* - Persze. nyugodtan.*mondja, és megint mosolyog egyet, ami már szinte majdnem kisebb nevetésbe megy át. Lehet hogy a fiú furcsállni fogja, ezért a lány elkezd magyarázkodni.* - A Meko nagyon hasonlít a Neko-ra, ami macskát jelent. Még az a szerencséd, hogy szeretem a macskákat.*mondja a fiúra mosolyogva.*

//Fagy.//
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Ariella Rivombrosa
Emisario
Emisario
Ariella Rivombrosa


Hozzászólások száma : 116
Csatlakozott : 2009. Sep. 30.
Kor : 31
Lakhely : Fehérvárcsurgó

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Diákprefektus
Rang:

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeKedd Nov. 17, 2009 7:05 pm

*Ella hosszú ideje nem sétált a kastélyban, így ma úgy dönt, hogy eljön ide. Hosszú haját összefonta egy copfba. Egy fekete melegítőt vett fel, hiszen itt bent meleg van. Amint belép a társalgóba látja, hogy nincs ott senki. Leül az egyik fotelbe és keresztbe teszi lábait.*
~ Mi lehet most Edwarddal? Olyan régen találkoztam már vele.~*Gondolja magában Ella és beleharap az ajkába.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: A kastély :: Alagsor-
Ugrás: